جاده کرج چالوس

جزئیات محدودیت ترافیکی در جاده کرج چالوس

تاریخ انتشار : 1 آبان 1398کد مطلب : 51938زمان مطالعه : 2 دقیقه
پلیس راه استان البرز از اجرای محدودیت های ترافیکی در جاده کرج چالوس خبر داد.

محدودیت های ترافیکی در جاده کرج چالوس طی روزهای آینده

ایرنا: پلیس راه استان البرز اعلام کرد:جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی روزهای آینده از شمال به سمت جنوب یک طرفه می شود.

سروان مسعود خانجانی، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز، روز چهارشنبه گفت:بر این اساس تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه سوم، یکشنبه پنجم و سه شنبه هفتم آبان ماه جاری الی ساعت 24 این سه روز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 این سه روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 10 آبان ماه جاری الی ساعت 2 بامداد روز شنبه 11 آبان ماه از کرج به سمت مرزن آبادممنوع شده و تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه 10 آبان ماه الی ساعت 2 بامداد روز شنبه 11 آبان ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود. 

طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می شود. 

رانندگان علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. 

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. 

استان البرز یک هزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است. 

نیمی از جاده 160 کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

 روزانه به طور متوسط حدود 20 هزار تردد در جاده کوهستانی کرج - چالوس انجام می شود.

انتهای پیام/م

جزئیات محدودیت ترافیکی در جاده کرج چالوس

11
این مطلب مفید بود ؟01
وبگردی