جاده های شمالی

در تعطیلات پیش رو «جاده های شمالی»یکطرفه نمی شوند

تاریخ انتشار : 23 مهر 1399کد مطلب : 57633زمان مطالعه : 1 دقیقه
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: پلیس در تعطیلات پیش رو هیچ برنامه ای برای یکطرفه کردن جاده های شمالی ندارد.

فارس:سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص اعمال محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در جاده های کشور با توجه به تعطیلات پیش رو اظهار داشت:پلیس راهور هیچ برنامه ای برای یکطرفه کردن جاده ها در تعطیلات پایان هفته ندارد.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان این مطلب که مردم باید با درک شرایط از سفرهای غیرضرور اجتناب کنند تصریح کرد:با توجه به شرایط کرونایی کشور و این که بسیاری از استان ها در وضعیت قرمز و هشدار قرار دارند باید با عدم سفر به مدیریت این بیماری کمک کنیم.

سردار حسینی تأکید کرد:محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در محورهای شمالی کشور اعم از چالوس و هراز اعمال نمی شود و پلیس با آمادگی کامل در جاده ها حضور داشته و نسبت به مدیریت ترافیک و برخورد با تخلفاتی همچون حرکت در شانه خاکی و انحراف به چپ برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به این مطلب که یکطرفه شدن جاده ها مشکلات زیادی را برای بومی ها و ساکنان روستاهای مسیر چالوس و همچنین افراد محلی در آبعلی، دماوند، مرزن آباد، گچسر، آمل، کرج و بخشی از ساکنان تهران ایجاد می کند، خاطرنشان کرد:پلیس در اصل با یکطرفه کردن جاده ها مخالف است و با توجه به عدم ضرورت سفر در این ایام، هیچ اجباری برای یکطرفه کردن جاده ها و تسهیل در ترددها قائل نمی شود.

انتهای پیام/م

در تعطیلات پیش رو «جاده های شمالی»یکطرفه نمی شوند

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : ترافیک
وبگردی