پوست نرم
داشتن پوست نرم و لطیف اصل مهمی در زیبایی است ، برای رفع فوری خشکی پوست بدن و صورت می توان به سادگی از ترکیبی کاملا طبیعی استفاده کرد.

داشتن پوستی نرم با روغن های گیاهی و طبیعی در یک دقیقه

پوست نرم نشانه ی پوستی سالم است و همه ما تمایل به  داشتن چنین پوستی داریم اما متاسفانه محیط و سلامت نقش مهمی را در کاهش درخشندگی و مردگی پوست ایفا می کنند، پوست های خشک به دلیل کمبود رطوبت و آب و هوای خشک و استفاده نادرست از محصولات مراقبتی پوستی ایجاد می شود .
در کل همه چیزی که پوست برای رفع خشکی نیاز دارد مرطوب نگه داشتن پوست است و برای این مهم باید درمان های موثر خشکی پوست را استفاده کرد درمان هایی که در این بخش به دسته ی روغن های گیاهی آن اشاره می کنیم ، در ذیل به چگونگی نرم کردن طبیعی پوست در یک دقیقه می پردازیم.

روغن های گیاهی برای نرم شدن پوست در سریعترین زمان ممکن

روغن بادام شیرین نرم کننده سریع پوست

 بعد از اینکه پوست خود را با آب و صابون شستشو دادید ، بدن یا صورت را با مقداری روغن بادام شیرین چرب کنید و خوب ماساژ دهید.

پوست نرم

روغن نارگیل و کرچک

ترکیب این دو روغن در نرمی و تغذیه پوست موثر است .
مواد مورد نیاز:
روغن کرچک بیشتر اضافه نکنید که پوست خیلی چرب شود، بعد از اینکه پوست را با آب و صابون ملایم شستشو دادید ترکیب این روغن ها ار روی پوست های مرطوب بمالید و دقایقی ماساژ دهید بعدپوست را شستشو داده و سپس رطوبت پوست را خشک کنید. با انجام این روش در یک دقیقه پوستی نرم و لطیف خواهید داشت. 
روغن های گیاهی ترکیبی
روغن های گیاهی مثل اسطوخودوس و نارگیل را با هم ترکیب و به همان ترتیب روی بدن بمالید.

در یک دقیقه تمام پوست صورت و بدن را نرم کنید

3.378
این مطلب مفید بود ؟5226
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بهداشت و سلامت نمناک / ن/ف
وبگردی
    not found