فداکاری پدر
پدر فداکار برای نجات جان دختربیمارش مسافت طولانی را از روستا تا بیمارستان داخل سیل حرکت کرد . شدن سیل در بعضی نقاط به قدری زیاد بود که مرد جوان هندی تا گلو داخل آب فرو می رفت.

تلاش پدر فداکار برای نجات دختر بیمارش:

پدر آواره که سیل تمام زندگی اش را نابود کرده بود 2 ساعت تمام دخترش را روی سرش گرفت و در جریان سیل شدید حرکت کرد تا به نزدیک ترین بیمارستان برسد.
 
پدر فداکار

فداکاری پدر برای نجات دخترش 

پدر فداکار 3 مایل در جریان سیل شدید دخترش را روی سرش حمل کرد

"پانگی ساتی بابو" مرد 30 ساله دختر 6 ماهه ی خود را حدود 3 مایل زیر باران شدید و در منطقه سیل زده حمل کرد تا جان او را نجات دهد. دختربچه که تب شدیدی داشت به حالت بیهوشی رفته بود از طرفی هم جاده های ارتباطی به دلیل سیل مسدود بودند و هیچ وسیله نقلیه ای نمی توانست آنها را به مرکز درمانی و بهداشتی برساند به همین علت پدر نوزاد تصمیم گرفت تا خودش این مسیر را طی کند.
علی رقم هشدار اعضای خانواده مرد و اعضای گروه امداد مستقر در روستا او بر رفتن اصرار کرد و بالاخره دخترش را به بیمارستان رساند . پزشک معالج این نوزاد می گوید:وضعیت نوزاد وخیم بود و شانس کمی برای نجات داشت اما تلاش پدر فداکارش و پزشکان مرکز او را به زندگی بازگرداند.
به گزارش خبرگزاری های محلی 20 روز است که در این مناطق روستایی بارش شدید باران ادامه دارد و سیل جاده ها و راههای ارتباطی را تا 60 درصد نابود کرده است.
 
فداکاری پدر

تلاش پدر فداکار هندی برای رساندن دختر بیمارش به بیمارستان

فداکاری پدر برای نجات دختر بیمارش در میان سیل شدید

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : فداکاری
وبگردی