زیر آسمان شهر

تازه ترین خبرها از ساخت سری چهارم زیر آسمان شهر

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396کد مطلب : 64723زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران مهام تهیه کننده سینما و تلویزیون کشورمان در یک گفتگو درباره آخرین وضعیت ساخت سری چهارم سریال زیر آسمان شهر توضیح داد.

ساخت سری چهارم زیر آسمان شهر به کجا رسید

سریال پرمخاطب و نوستالژیک زیر آسمان شهر یکی از به یادماندتی ترین فیلم های تلویزیون بود و بازیگرانش را با نقش هایی که داشتند ماندگار کرد. مهران غفوریان چندی پیش از ساخت سری چهارم سریال زیر آسمان شهر صحبت کرد و درباره همکاری با رضا عطاران در این مجموعه صحبت کرد.

مهران مهام تهیه کننده سریال های تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت ساخت سریال زیر آسمان شهر 4 توضیح داد.

ناگفته های مهران مهام از ساخت زیر آسمان شهر 4

تهیه کننده سریال بی همگان گفت:علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی در حال نگارش فیلمنامه این سریال هستند .مهران مهام تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی، در خصوص آخرین وضعیت ساخت سریال تلویزیونی بی همگان گفت:علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی در حال نگارش فیلمنامه سریال بی همگان هستند .
وی ادامه داد:این مجموعه در دو فاز ساخته خواهد شد؛ فاز اول آن در 50 قسمت ساخته می شود و تاکنون فقط 8 قسمت آن نوشته شده است .
مهام عنوان کرد:سریال بی همگان اثری اجتماعی و عاشقانه درباره دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند؛ اما مسائلی سر راهشان قرار دارد .
تهیه کننده سریال پنچری، همچنین درباره ساخت زیر آسمان شهر 4 اظهار داشت:سری چهارم سریال زیر آسمان شهر هنوز به مرحله تولید نرسیده است و در حال بررسی شرایط هستیم .

سری چهارم زیر آسمان شهر

همکاری مهران غفوریان و رضا عطاران در زیر آسمان شهر

گفتنی است؛ سریال زیر آسمان شهر به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران غفوریان در دهه 80 تولید شد. در زیر آسمان شهر که سریالی آپارتمانی بود، بازیگرانی چون حمید لولایی، ملکه رنجبر، مهران غفوریان، رضا ژیان، زنده یاد کیومرث ملک مطیعی، نصرالله رادش، یوسف تیموری، معصومه کریمی، آرام جعفری، اشکان اشتیاق و ... به ایفای نقش پرداختند.

سری چهارم زیر آسمان شهر

زیر آسمان شهر دوباره روی آنتن تلویزیون میرود

زیر آسمان شهر سریالی کمدی بود که در سال 1380 خورشیدی از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد. این سریال به دلیل پخش هر شب و دست اندرکاران موفق، توانست از مجموعه های بسیار موفق صدا و سیمای ایران بشود. سال های بعد زیر آسمان شهر 2 و 3 نیز ساخته شد. از جمله عوامل موفقیت این سریال، پرداختن به مسائل روز و تأثیرپذیری از خواسته های مخاطب بود که البته در سری دوم و سوم کم رنگ تر شدند .

تازه ترین خبرها از ساخت سری چهارم زیر آسمان شهر

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _میزان / م.ف
وبگردی