تولد
همسر رضا عطاران
رضا عطاران و همسرش، در فیلمی حضور مشترک داشتند و فریده فرامرزی، در یکی از فیلم های این بازیگر مرد معروف ایرانی، با او همبازی بود.

فیلم مشترک رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی

رضا عطاران و همسرش فرید فرامرزی در چند فیلم پرستاره، با یکدیگر همبازی بودند که صحنه هایی از این فیلمی که رضا عطاران با همسرش بازی کرده، به بهانه پخش سریال دفتر یادداشت و علاقه مخاطبان به دیدن عکس های همسر رضا عطاران، بازنشر شده است برای همین لازم دانستیم تا عنوان و جزئیات این آثار را در بخش فرهنگ و هنر نمناک، برایتان منتشر سازیم.

فریده فرامرزی

فریده فرامرزی در فیلم استراحت مطلق

همبازی شدن رضا عطاران و همسرش در فیلم استراحت مطلق

فیلم استراحت مطلق، محصول سال 1393 به کارگردانی و تهیه کنندگی عبدالرضا کاهانی بود که با حضور بازیگرانی همچون رضا عطاران، بابک حمیدیان، مجید صالحی و فریده فرامرزی فیلمبرداری شد. فریده فرامرزی همسر رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق، نقش رضوان را بازی میکرد و در چند صحنه مشترک با همسرش حضور داشت که در ادامه مشاهده می کنید.

فیلم استراحت مطلق

فریده فرامرزی و رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق

رضا عطاران و همسرش در سریال بزنگاه

سریال بزنگاه یکی دیگر از کارهای مشترک رضا عطاران و فریده فرامرزی است که نقش همسر رضا عطاران در سریال بزنگاه بر عهده وی بود؛ در واقع فریده فرامرزی در سریال بزنگاه نقش مریم همسر جدا شده نادر را بازی میکرد.

فریده فرامرزی در فیلم صندلی خالی

از مهمترین فیلم های همسر رضا عطاران، میتوان به فیلم صندلی خالی اشاره کرده که برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر گردید.

همسر رضا عطاران

فریده فرامرزی در فیلم صندلی خالی

فیلم صندلی خالی

رضا عطاران و همسرش در فیلم صندلی خالی

مختصر بیوگرافی فریده فرامرزی همسر رضا عطاران

فریده فرامرزی بازیگر، در تاریخ 3 دی ماه 1350 در کرج متولد شد. اطلاعات چندانی در مورد تحصیلات و زندگی شخصی این بازیگر زن در دسترس نیست و تنها در این حد میدانیم که همسر رضا عطاران بوده و در سال 1374 با وی ازدواج کرده است و در فیلم های بزنگاه، استراحت مطلق و صندلی خالی به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فریده فرامرزی، همسر رضا عطاران تو کدوم فیلم بازی کرده؟

4.829
این مطلب مفید بود ؟281
منبع : عکس: حانیه زاهد/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی