کت و شلوار دامادی سفید
یکی از کت و شلوارهای که با سلیقه بسیاری از آقایان داماد جور است کت و شلوار سفید رنگ است که با خرید و انتخاب آن می توانید در این شب با شکوه بدرخشید.

مدل کت و شلوار دامادی سفید شیک

شب عروسی یکی ازمهم ترین شب های زندگی هر فردی است بنابر این باید در انتخاب لباس دقت لازم را داشته باشد .برخی از افراد معتقدند که فقط عروس خانم ها هستند که در شب عروسی باید بدرخشند و مهمانان را جذب خود کنند اما بر خلاف این نظریه آقایان نیز باید در انتخاب لباس دامادی یا کت و شلوار دقت کنند و بهترین کت و شلوار را برای خودشان برای این شب با شکوه انتخاب کنند.

یکی از کت و شلوارهای که با سلیقه بسیاری از آقایان جور است کت و شلوار دامادی سفید رنگ است . شما می توانید این کت وشلوار را با خرید پارچه بدوزید و یا از مدل های لاکچری و برندهای اصل کت و شلوار های آماده ای که در بازار موجود است استفاده کنید .

زیباترین مدل های کت و شلوار دامادی سفید سال 2018

لاکچری ترین کت و شلوارهای دامادی

لاکچری ترین کت و شلوارهای سفید رنگ

کت و شلوار دامادی سفید 2017

کت و شلوار دامادی سفید 2017

در خرید و انتخاب کت و شلوار دامادی فقط به ظاهرو تزئینات آن توجه نکنید بلکه باید دقت لازم را در انتخاب کت و شلوار داشته باشید و کت و شلواری را انتخاب کنید که دارای جنس پارچه خوب و کیفیت عالی باشد تا در هر مراسم که بعد از عروسیتان پیش آمد بتوانید از آن استفاده کنید.در دنیای مد نمناک مدل های زیبایی از کت و شلوار سفید دامادی ارائه کرده ایم که می توانید با الگو برداری از آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

جدیدترین مدل های کت و شلوار

جدیدترین مدل های کت و شلوار دامادی

مدل های زیبا و شیک کت و شلوار

مدل های زیبا و شیک کت و شلوار دامادی سفید

در انتخاب کت و شلوار سفید دقت داشته باشید که اگر اضافه وزن دارید این کت و شلوار مناسب شما نیست و باید رنگ دیگری را انتخاب کنید.

برندهای کت و شلوارهای دامادی

بهترین برندهای کت و شلوارهای دامادی

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب کت و شلوار، در نظر گرفتن استایل بدنی است که اگر بالا تنه داماد، کوتاه تر از پایین تنه اش باشد باید کت باریک انتخاب شود تا استایل کشیده تر به نظر برسد و اگر پایین تنه داماد کوتاه تر از بالا تنه اش باشد کت های کوتاه ست شود .

به روزترین کت و شلوارهای دامادی

به روزترین کت و شلوارهای دامادی سفید

انتخاب کت و شلوار دامادی براق و طرح دارمناسب نیست و دیگر جذابیت های قبل خود را ندارد و از مد افتاده است .

کت و شلوارهای دامادی سفید

کت و شلوارهای دامادی سفید با اکسسوری زیبا

انتخاب یک اکسسوری مناسب با کت و شلواردامادی شیک از الزامات یک تیپ زیبا در یک شب به یاد ماندنی است بنابر این باید رنگ کراوات ، پاپیون ، دستمال جیبی ، کفش و... متناسب با کت و شلوار دامادی انتخاب شود.

 کت و شلوار دامادی

مدل های زیبا و لاکچری کت و شلوار دامادی 

راهنمای خرید بهترین کت و شلوار دامادی سفید

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : دنیای مد نمناک / ف
وبگردی