الهام پاوه نژاد
الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان همزمان با سالروز تولدش با نمایش مرجان روی صحنه تئاتر میرود و روایتگر داستان هزار و یک شب میشود.

الهام پاوه نژاد با نمایش مرجان روی صحنه میرود

امروز 27 شهریورماه همزمان با سالروز تولد الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش مریم در سریال همسران به خوبی می شناسند.

این بانوی هنرمند کشورمان همزمان با سالروز تولدش خبر از بازی در نمایش مرجان به کارگردانی آریان رضایی داد.

بازی الهام پاوه نژاد در نمایش مرجان

الهام پاوه نژاد با انتشار این عکس از بازی در نمایش مرجان نوشت:

« به آفتاب سلامی دوباره خواهم گفت» در اولین ساعت از اولین روز از سال دیگر عمر، 7صبح 27 شهریور ماه....

الهام پاوه نژاد با هزار و یک شب میزبان مخاطبان تیٔاتر می شود. الهام پاوه نژاد به زودی در نمایش "مرجان" به نویسندگی و کارگردانی آریان رضایی به ایفای نقش می پردازد.

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش مرجان به نویسندگی و کارگردانی آریان رضایی بر اساس داستان هزار و یک شب و با نگاهی به پژوهش هزار افسان کجاست نوشته ی بهرام بیضایی به نگارش درآمده و الهام پاوه نژاد تنها بازی گر آن است.

گفتنی است افشین هاشمی به عنوان مشاور کارگردان در این نمایش آریان رضایی را هم راهی می کند. عکس از امیر رضا رعیتی، لوگو تایپ سینا افشار.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال 98 به ایفای نقش پرداخت و این سریال در شبکه نمایش خانگی مورد استقبال قرار گرفت.

الهام پاوه نژاد و عارفه معماریان

سریال همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام اولین سریال تلویزیونی الهام پاوه نژاد بود که یکی از تجربه های موفق او در دنیای بازیگری است و اغلب علاقه مندان به تلویزیون هنوز هم او را با نقش مریم در سریال همسران می شناسند.

سریال همسران

الهام پاوه نژاد با هزار و یک شب روی صحنه تئاتر میرود

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : صفحه الهام پاوه نژاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی