لعیا زنگنه و ثریا قاسمی
لعیا زنگنه و ثریا قاسمی از بازیگران محبوب دنیای هنر هستند که تجربه چند سریال مشترک را در کنار هم دارند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

سریال های لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی از چهره های محبوب و پرطرفدار دنیای هنر هستند که سالهای زیادی از اولین همکاری آنها در نقش مادر و دختر میگذرد اما همچنان از بازیگران محبوبی هستند که مخاطب علاقه مند است آنها را در کنار هم ببیند.

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی این روزها در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بازی لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در کنار هم بهانه ای شد تا مروری بر چند سریال مشترک این دو هنرمند کشورمان داشته باشیم.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگرگدانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا سریالی است که لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

لعیا زنگنه در سریال آقازاده بازیگر نقش شریفه مادر حامد است و ثریا قاسمی بازیگر نقش احترام مادربزرگ راضیه در این سریال است.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در این سریال نمایش خانگی با بازیگران دیگری چون امین تارخ، مهدی سلطانی، امیر آقایی، سینا مهراد، امین حیایی، نیکی کریمی، کامبیز دیرباز، جمشید هاشم پور و... همبازی بودند.

بازیگران سریال آقازاده

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال دنیای گمشده

سریال دنیای گمشده به کارگردانی امین امانی کار مشترک دیگری از لعیا زنگنه و ثریا قاسمی است که برای شبکه دو سیما ساخته شد.

این دو بانوی هنرمند بعد از حدود سه سال از گذشت آخرین همکاری بار دیگر در دنیای گمشده با هم همبازی شدند و تجربه جدیدی خلق کردند.

ثریا قاسمی و لعیا زنگنه در سریال دنیای گمشده با بازیگرانی چون داریوش کاردان، امیرحسین صدیق، زهرا سعیدی، رامین راستاد، نصرالله رادش، آرش نوذری، افشین سنگ چاپ، وحید شیخ زاده، رضا رویگری، شراره رخام، کیاوش زارع طلب و... همبازی بودند.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در پشت بام تهران

پشت بام تهران به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی زینب تقوایی یکی دیگر از سریال هایی است که لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در آن در کنار هم به ایفای نقش پرداختند.

ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره مادربزرگ غیاث و لعیا زنگنه بازیگر نقش انوشه مادر هاله و زن پدر غیاث بود.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال پشت بام تهران با بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، بهزاد فراهانی، اندیشه فولادوند، سام درخشانی، آزاده صمدی، لیندا کیانی، مجید واشقانی و... همبازی بودند.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال در قلب من

سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده سریال ماندگاری در سال 1377 است که ثریا قاسمی و لعیا زنگنه در این سریال با هم همبازی بودند.

ثریا قاسمی در سریال در قلب من بازیگر نقش مونس همسر کریم آقا بود و لعیا زنگنه نقش لیلا دختر ثریا قاسمی را در این سریال بازی میکرد.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال در قلب من با بازیگرانی چون جمال اجلالی، حمیده خیرآبادی، ایرج راد، فریده صابری، پارسا پیروزفر، پویا امینی، رزیتا غفاری و... همبازی بودند.

بازیگران در قلب من

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال در پناه تو

سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده در سال 74 ساخته شد و یکی از ماندگارترین و محبوب ترین سریال های تلویزیون بود که لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در آن به ایفای نقش پرداختند.

لعیا زنگنه یکی از ماندگارترین نقش هایش را در سال 74 و در سریال در پناه تو تجربه کرد و بازیگر نقش مریم افشار در این سریال بود و ثریا قاسمی در این سریال بازیگر نقش مادر محمد با بازی حسن جوهرچی بود.

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در سریال در پناه تو با بازیگرانی چون ایرج راد، آزیتا لاچینی، حسن جوهرچی، پارسا پیروزفر، حبیب دهقان نسب، رزیتا غفاری و... همباز یبودند.

بازیگران در پناه تو

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی در کدام سریال ها همبازی بودند؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی