دریافت شماره شبا بانک ملت

دریافت شماره “شبا بانک ملت”

کد مطلب : 78939زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک ملت هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک ملت دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک ملت” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک ملت

شماره شبا نوعی شماره بانکی و اختصاصی برای هر مشتری بانکی می باشد که حاوی 26 کارکتر اعم از حروف و اعداد می باشد که اگر شما تصمیم به انتقال/دریافت وجه از طریق ساتنا و پایا را دارید، به این شماره نیاز خواهید داشت چرا که تنها از این طریق می توانید ساتنا و یا پایا کنید. از این رو اگر شما کارت بانکی دارید، در کنار اطلاعات کارت بانکی باید حتما شماره شبا خود را داشته باشید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

با این وجود شاید ده ها برنامه ها و یا سایت هایی در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند که شما با استفاده از شماره کارت و شماره حساب می توانید اقدام به دریافت شماره شبا خود نمائید. اما همیشه معتبرترین مرجع، سازنده و ایجاد کننده اصلی می باشد که در این زمینه بانکملت به عنوان مرجع درنظر گرفته شده است و نهایت اعتماد را باید به این بستر داشته باشید. از این رو ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه دریافت شبا بانک بصورت قدم به قدم آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد آدرس اصلی بانک ملت شوید و سپس اقدام به دریافت شماره شبا نمائید. برای وارد شدن به این مرجع، بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

قدم دوم؛ اینک شما وارد سامانه بستام ملت که یک سامانه اختصاصی برای بانک ملت و دریافت شماره شبا است، شده اید. از این رو بر روی گزینه مشخص شده «دریافت شماره شبا» همانند تصویر ذیل کلیک کنید.

شبا بانک ملت

قدم سوم؛ در این بخش باید از قسمت بالا نوع حساب خود را انتخاب و سپس از کادر پائینی اقدام به وارد کردن شماره حساب بانکی خود در بانک ملت و سپس عبارت امنیتی کنید. 

شماره شبا بانک ملت

قدم چهارم؛ بعد از اتمام مراحل بالا بر روی گزینه «ادامه» کلیک کنید تا در چند ثانیه شماره شبا بانک ملت حساب شما نمایش داده شود.

شبا بانک ملت ، آموزش دریافت شماره شبا بانک ملت

1.47
این مطلب مفید بود ؟25
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی