شهره سلطانی

بازیگر ایرانی که دیشب در برف گیر افتاد کی بود؟

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1402کد مطلب : 92376زمان مطالعه : 1 دقیقه
با بارش برف سنگین تعدادی از بازیگران به طور غیر منتظره ای در برف گیر افتادند.

چند بازیگر ایرانی در برف ماندند

شهره سلطانی بازیگر نقش پروین در سریال سیاه چاله، صفحه مجازی خود را با عکس برفی به روز کرد، منتها خانم بازیگر مانند بسیاری از افراد تصویر بازی در برف را منتشر نکرده بلکه گویا در راه بازگشت از اردکان یزد به همراه چند هنرمند دیگر چون رضا فیاضی و... در برف گیر کرده و دقایقی با تاخیر مواجه شدند که در ادامه این بخش از نمناک تصویر آنها را مشاهده میکنید.

شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از خود و همکارانش در برف نوشت:

ما، ماندگان در برف

در راه برگشت از جشنواره

کودک و نوجوان

شهره سلطانی

گیر کردن شهره سلطانی در برف

لیست داوران جشنواره بین المللی تئاتر کودک نوجوان

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اول تا ششم اسفند به میزبانی اردکان یزد برگزار شد. قطب‌الدین صادقی، رضا فیاضی، حسن دولت آبادی، شهره سلطانی و آزاده انصاری نمایش‌های بخش مسابقه نوجوان بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک نوجوان اردکان را داوری کردند.

مختصر بیوگرافی شهره سلطانی

شهره سلطانی متولد در 1 اردیبهشت ماه سال 1348 در بجنورد بازیگر سینما و تلویزیون است. او در سال 1390 با بهروز پناهنده، ازدواج کرد. همسر شهره سلطانی، بهروز پناهنده سابقه کارگردانی تئاتر را داشته و همین دلیل آشنایی و ازدواج آنها بود. شهره سلطانی درسیاه چاله، خسوف، شب های مافیا، پلاک 13، روزی روزگاری،لحظه گرگ و میش، پنچری، خانه امن، گیلعاد، ترش و شیرین، قرنطینه، آدم برفی و...بازی کرده است.

بازیگر ایرانی که دیشب در برف گیر افتاد کی بود؟

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : شهره سلطانی
وبگردی