خراب شدن بینی
به پشنهاد یکی از دوستانش به کلینیکی مراجعه کرد و بعد از مشاوره تصمیم به جراحی زیبایی بینی گرفت، جراحی که نتیجه اش حالا تبدیل به کابوسی بزرگ برای او شده.

سیاه شدن نوک بینی خانم بازیگر بعد جراحی پلاستیک

تمام میلیون های افرادی که برای جراحی زیبایی بخصوص جراحی پلاستیک بینی اقدام می کنند شب و روز در رویایشان چهره ای زیباتر و جذاب تر از خود می بینند اما شاید این رویا طوری که میخواهند به حقیقت تبدیل نشود، مثل اتفاقی که برای یکی از بازیگران زن چینی افتاد و تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.

" گائو لیو " بازیگر محبوب و مشهور چینی به تازگی تصویری از بینی آسیب دیده ی خود به عنوان هشدار برای افرادی که قصد جراحی بینی دارند در صفحه اش منتشر کرده از همه خواست تا با دقت و حساسیت لازم برای این نوع جراحی تصمیم بگیرند.

سیاه شدن بینی

این خواننده و هنرپیشه ی جوان که مدتی بود به دلیل هنرنمایی هاش در چند فیلم و سریال مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار داشت به یکباره حضورش را کم رنگ تر کرد و این غیبت او کنجکاوی طرفدارانش را برانگیخت. پیگیری ها بالاخره این خانم بازیگر را از پشت پرده بیرون آورد و تصویر جدید از چهره ی او همه را متعجب ساخت.

" لیو" برای زیباتر شدن تحت عمل جراحی پلاستیک بینی قرار گرفته بود اما از قرارمعلوم بیمارستان و جراحی که او انتخاب کرده بود صلاحیت لازم را نداشته و در نتیجه چنین فاجعه ای برایش رخ داده بود.

صورت گائو لیو

چهره بازیگر محبوب و مشهور چینی قبل و بعد از جراحی پلاستیک!

سیاهی نوک بینی خانم بازیگر به گفته ی خودش برای او تبدیل به کابوس شده و حالا نمیداند چطور از شر آن خلاص شود. نکروز پوست بینی یا سیاه شدن پوست بینی مشکلی است که برای " لیو" پیش امده و دلیلش هم انتخاب جراح زیبایی بینی غیرمتخصص بوده است.

او در توضیح این اتفاق گفت :به پیشنهاد یکی از دوستانم و برای پیشرفت شغلی ام پس از مراجعه به یک کلینیک در شهر "گوانگژو" برای جراحی زیبایی بینی آماده شدم فکر می کردم این جراحی مرا زیباتر خواهد کرد اما هرگز حتی تصورش را هم نمیکردم که چنین کابوسی همراه داشته باشد.

خراب شدن بینی خانم بازیگر بعد عمل زیبایی + عکس

4.830
این مطلب مفید بود ؟291
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : عمل بینی
وبگردی