سیامک انصاری و علی مسعودی

علی مشهدی جایگزین چه شخصی در جوکر شده بود؟

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1401کد مطلب : 86782زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل پنجم برنامه جوکر با استقبال بسیاری همراه بود اما حضور علی مشهدی در این گروه با حواشی مختلفی مواجه شد که شرکت کنندگان این برنامه به این موضوع پاسخ دادند.

پاسخ شرکت کنندگان جوکر به حواشی حضور علی مسعودی

فصل پنج رئالیتی شو جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی روز گذشته 22 فروردین ماه به اتمام رسید و برنده نهایی این گروه نیز مشخص گردید.

جوکر در فصل پنجم خود میزبان چهره های مطرح طنز و بازیگری همچون مهران غفوریان، حامد آهنگی، سیروس میمنت، علی مسعودی(مشهدی)، مجید واشقانی، امیرحسین صدیق، محمدرضا علیمردانی و علی اوجی بود و این برنامه با استقبال بسیار مخاطبان مواجه شد.

یکی از حواشی گروه پنجم در جوکر، حضور علی مسعودی بود که مورد انتقاد برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته بود. این بازیگر و کارگردان کشورمان با عملکرد نسبتا ضعیف تر خود نسبت به سایر شرکت کنندگان موجب شده بود تا برخی از افراد تصور این را داشته باشند که او تنها برای برنده شدن آمده و هیچ تلاشی نمی کند اما موضوع این نبوده و ماجرای دیگری باعث اتفاقات اخیر در جوکر شده بود.

پس از پایان قسمت چهارم از گروه پنجم جوکر، حامد آهنگی، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی و علی اوجی در لایو اینستاگرامی مشترک در مورد جوکر و علی مشهدی صحبت کردند که در این بخش از نمناک می خوانیم.

برنامه جوکر فصل پنجم

حامد آهنگی در بخشی از لایو مشترک شان گفت:

همه بچه ها به غیر از علی مشهدی از قبل برای ضبط برنامه هماهنگ شده بود و قرار بود عزیز دیگری به گروه هفت نفره اضافه شود اما به دلیل مشکلات درمانی دندان از شرکت در این برنامه انصراف داد و چون پروژه سنگینی بود و هماهنگی آن سخت است احسان علیخانی در دقیقه نود از علی مشهدی دعوت به عمل آورد و از تعطیلی گروه جلوگیری کرد.

اگر دوستان می دیدند که علی سردرگم بود به این خاطر بود که آماده حضور در جوکر نبود.

سه هنرمند دیگر در این لایو نیز با تصدیق گفته های حامد آهنگی اضافه کردند که علی در حال گریم شدن متوجه بسیاری از مسائل شده و هیچ پیش زمینه ای نداشت. 

شرکت کنندگان جوکر

محمدرضا علیمردانی در قسمت دیگری از این گفتگو گفت:

البته بسیار با جنبه بود که اجازه داد تا بقیه شرکت کنندگان با او شوخی کرده و به او بتازند. حتی سیروس میمنت که با او کل کل می کرد از دوستان قدیمی علی مشهدی است.

جوکر فقط برای خندیدن و شوخی کردن است که علی مسعودی نهایت تلاش خود را برای هماهنگ شدن با گروه انجام داده بود.

پاسخ علی مشهدی به حواشی اخیر برنامه جوکر

علی مشهدی نیز پس از آن، در یک لاو اینستاگرامی دیگر اعلام کرد که از ابتدا جواد رضویان قرار بود تا در گروه پنجم جوکر حضور داشته باشد اما به دلیل جراحی دندان موفق به همراهی گروه نشده بود و از من در نیمه شب دعوت شد که پذیرفتم اما با وجود دو روز بی خوابی و خستگی بسیار در طول برنامه نتوانستم که با بچه ها هماهنگ شوم. در هر حال اگر باعث دلخوری کسی شدم عذرخواهی می کنم.

مهران غفوریان اولین شرکت کننده ای بود که در مقابل نخندیدن شکست خورد و کارت قرمز گرفت در کامنت خود برای علی مشهدی نوشت:

علی جون تو عشق همه مایی من اینجا زیر پستت مینویسم که همه ببینن تو رفیق قدیمی من هستی و چیزهایی توی تو دیدم که برای من معنی واقعی گذشت، مردونگی، معرفت، مرام هست.

تو فوق‌العاده آدم خوبی هستی و من توی جوکر از حضورت خوشحال بودم و اگر هم چیزی گفتم فقط در برنامه بود و قصد ومنظور بدی نداشتم دوتا دوست هم که همو خیلیم دوست داشته باشند شاید یه وقتی حوصلشون از هم سر بره البته نمیدونم که اصلا تو برنامه چیزی گفتم یا نه.

چون (جوکر رو نگاه نمیکنم). مخلصتم و رفیقمی دوستت دارم.

حواشی برنامه جوکر

علی مشهدی جایگزین چه شخصی در جوکر شده بود؟

4.865
این مطلب مفید بود ؟632
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی