نرگس محمدی و علی اوجی
یکی از مواردی که این روزها با تکرار سریال ستایش از تلویزیون، دوباره بین مخاطبان تبدیل به سؤال شده است، اختلاف سنی حقیقی نرگس محمدی و همسرش علی اوجی است.

افشای اختلاف سنی نرگس محمدی و علی اوجی در برنامه دورهمی

با توجه به کامنت های متعدد اخیر شما کاربران نمناک در مورد اختلاف سنی نرگس محمدی و همسرش علی اوجی، بر آن شدیم تا حقیقت شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده است را روشن کنیم برای همین فلش بکی زدیم به صحبت های این زوج هنرمند در برنامه دورهمی.

نرگس محمدی که با سریال ستایش در تلویزیون به شهرت رسید، چند سالی است که زندگی مشترک خود را با علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان آغاز کرده است. این زوج بعد از حضور نرگس محمدی در برنامه دورهمی با یکدیگر در یک کار تئاتر آشنا شده و ازدواج کردند. بازیگر نقش اصلی سریال ستایش با همسرش در دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و برای اولین بار سن واقعی خود را اعلام و از اختلاف سنیشان صحبت کردند.

نرگس محمدی و علی اوجی

نرگس محمدی و همسرش علی اوجی/ عکس از سحر لطفی

نرگس محمدی و علی اوجی وکیل سریال در حاشیه مهران مدیری در پاسخ به سؤال مهران مدیری درباره سنشان اینگونه پاسخ دادند.

مهران مدیری:چند سالته علی؟

علی اوجی: من سی و چهار سال

نرگس محمدی: من هم سی و چهار

مجری برنامه دورهمی پس از فهمیدن سن همسر نرگس محمدی، شوخی هایی را با او مطرح نمود و با توجه به ظاهر او گفت که متولد سال 1357 هستی اما علی اوجی پاسخ داد:

من از 13 سالگی دارم کار می کنم برای همینه که زیاد من رو می شناسید و باورتون نمیشه.

این زوج پس از خنده و شوخی های فراوانی با مهران مدیری عنوان کردند که هر دو متولد سال 1362 هستند و علی اوجی متولد اسفند 1362 و نرگس محمدی متولد فروردین سال 1362 می باشد، یعنی خانم بازیگر از همسر خود 11 ماه بزرگتر است.

ستایش و همسرش

بازیگران زن ایرانی که از همسرشون بزرگترن

گر چه برای ما ایرانی ها اختلاف سنی مرد و زن برای ازدواج همیشه جزء معیارهای شروع زندگی تلقی می شوند اما کم نیستند کسانی که از این قاعده مستثنا هستند. در این میان بازیگران و چهره ها نیز نرگس محمدی، رویا نو نهالی، فاطمه معتمد آریا، ریما رامین فر، مه لقا باقری، گلوریا هاردی از همسر خود بزرگترند.

گلوریا هاردی، نرگس محمدی و مه لقا باقری

 گلوریا هاردی، نرگس محمدی و مه لقا باقری/ عکس ها از ساقی بلیغ

نرگس محمدی در فیلم هایی چون هوس، مسلخ، ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 و... بازی کرد. علی اوجی نیز در فیلم های خائن کشی، پدر گواردیولا، خوب بد جلف، در حاشیه، شوخی کردم، جوکر، شب های مافیا، بی مادر و... ایفای نقش نموده است.

اختلاف سنی واقعی نرگس محمدی و علی اوجی

3.8117
این مطلب مفید بود ؟8829
منبع : عکاس: حمید حامی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی