بازیگر سریال سقوط
سریال سقوط با بازی الناز ملک و بازیگران دیگری که یکی از آنها ابوخالد، خواستگار داعشی آیسان این سریال است، هیجان بالایی به مخاطب منتقل می کند.

بازیگر داعشی سریال سقوط در نقش ابوخالد

سقوط یکی از پر بیننده ترین سریال های نمایش خانگی است که داستان واقعی و پر اضطراب دختری به نام آیسان با بازی الناز ملک را روایت می کند که تلاش دارد تا خود را از چنگ گروه تروریستی داعش برهاند.

در قسمت سوم و چهارم این سریال فرمانده داعشی به نام ابوخالد قصد دارد آیسان را به نکاح خود درآورد. گریم ابوخالد و تسلط او به زبان عربی سبب ایجاد سوالاتی در ذهن بسیاری از مخاطبان شده است که آیا ابوخالد سریال سقوط بازیگر خارجی است؟

در این بخش از نمناک شما را با بازیگر نقش ابوخالد در سریال سقوط و چهره بدون گریم داعشی او آشنا می کنیم.

بازیگر داعشی سقوط

امین میری بازیگر نقش ابوخالد در سریال سقوط

مختصر بیوگرافی امین میری، بازیگر نقش ابوخالد سریال سقوط

امین میری یکی از بازیگران کشورمان در تئاتر، سینما و تلویزیون است که نقش فرمانده داعشی را در جدیدترین کار هنری خود در سریال نمایش خانگی سقوط بازی می کند. این بازیگر که در سریال تلویزیونی «نجلا» نیز نقش عامر را با لهجه غلیظ عربی عراقی ایفا کرد، متولد اسفند سال 1358 در زاهدان است و به زبان عربی تسلط کافی دارد.

امین میری

امین میری/ عکس از سروش منوچهری

فیلم و سریال های امین میری

امین میری از سال 72 بازیگری در تئاتر را از زاهدان آغاز کرد، اولین نقش جدی او مربوط به سریال مختارنامه درسال 84 بود، آقای بازیگر در سال 1388 با بازی در فیلم آینه های روبرو، وارد سینما شد و در سال 1397 به عنوان مشاور لهجه و بازیگر در فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد، حضور داشت.

او تا کنون در آثاری چون سقوط، نجلا، شبی که ماه کامل شد، مختارنامه، بیرو، ابلق، لیپار، خون خدا، آچمز، کاتب اعظم و...ایفای نقش نموده است.

چهره واقعی ابوخالد، بازیگر داعشی سریال سقوط + عکس

4.564
این مطلب مفید بود ؟586
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی