علی شادمان و امیر جعفری

عکسی دیده نشده از جاوید و اسی قلک سریال یاغی

تاریخ انتشار : 19 تیر 1401کد مطلب : 87817زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی شادمان در نقش جاوید و امیر جعفری در نقش اسی قلک سریال یاغی، در قاب و نمایی متفاوت از آنچه در سریال دیده می شود ظاهر شدند.

صمیمیت بازیگران سریال یاغی؛ علی شادمان و امیر جعفری

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت با داستانی جذاب و متفاوت و با حضور بسیاری از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون، این روزها توانسته جایگاه خوبی بین مردم و علاقمندان به سینما کسب نماید. داستان سریال یاغی، حول محور رمان سالتو، نوشته آقای مهدی افروزمنش، متمرکز است.

در این سریال علی شادمان نقش جاوید و امیر جعفری نقش اسی قلک را ایفا می‌کنند، گرچه این دو در سریال رابطه خوبی با یکدیگر ندارند اما در واقعیت دوستان خوبی برای یکدیگر هستند به طوری که امیر جعفری، علی شادمان را کهنه رفیق خود می‌داند.

علی شادمان و امیر جعفری

امیر جعفری بازیگر نقش میرزاآقاخان نوری در جیران چندی پیش عکس هایی از خود و جاوید سریال یاغی را منتشر نمود و علی شادمان را رفیق قدیمی خود نامید.

علی شادمان بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا نیز به تازگی اینستاگرام خود را با انتشار عکسی از خود و اسی قلک سریال یاغی به روز کرد و نوشت:

از 14 سال پیش تا امروز

جنون و عشق شما در بازیگری و

مهرِ من به شما

هرروز و هرروز بیشتر شده.

خونواده‌‌ی ماه‌ت سلامت

دلت شاد داداش، به قول خودت رفیق قدیمی

عکس:آیین جانم

اسی قلک و جاوید

مختصر بیوگرافی امیر جعفری

امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران و در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و 7 خواهر و 3 برادر دارد و خودش فرزند نهم خانواده است. او اولین بار با فیلم سینمایی نان، عشق، موتور 1000 به دنیای سینما راه یافت و سریال بدون شرح اولین تجربه بازیگری امیر جعفری در تلویزیون است. ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر امیر جعفری است که سال 73 با هم ازدواج کردند.

امیر جعفری و ریما رامین فر ششم شهریور ماه سال 1386 صاحب فرزند پسری به نام آیین شدند. امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر در فیلم و سریال هایی مانند نان، عشق، موتور 1000، زاپاس، سیزده، سوفی و دیوانه، سریال چک برگشتی، و من یک مستاجرم با یکدیگر همبازی بوده اند.

امیر جعفری

امیر جعفری/ عکس از سپیده سعادتی، علی شادمان/ عکس از ریحانه فرج اللهی

مختصر بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 آذر 1375 در ایلام است که از کودکی بازیگری را تجربه نمود و در 10 سالگی با فیلم «میم مثل مادر» جلوی دوربین رفت. سریال سرزمین کهن، کیمیا، محکومین، ماه و پلنگ، یاغی، آب مطهر، دیوار به دیوار 1 و 2، می خواهم زنده بمانم و... از دیگر کارهای علی شادمان هستند. علی شادمان ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

عکسی دیده نشده از جاوید و اسی قلک سریال یاغی

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
وبگردی