امیر کربلایی زاده

شب های متفاوت امیر کربلایی زاده در شبکه یک

تاریخ انتشار : 25 آذر 1399کد مطلب : 79411زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر کربلایی زاده بازیگری که با اجرای استندآپ کمدی در خندوانه بیش از پیش شناخته شد این روزها با اجراهایی متفاوت مهمان تلویزیون در شبکه یک سیما است.

امیر کربلایی زاده با استندآپ کمدی در شبکه یک

امیر کربلایی زاده بازیگر، نویسنده و کمدین کشورمان یکی از هنرمندانی است که با اجرای استندآپ کمدی در برنامه خندوانه بیش از پیش شناخته شد و این روزها بار دیگر با اجرای استندآپ کمدی مهمان خانه های مردم از قاب شبکه یک سیما است.

فصل تازه برنامه فرمول یک به تازگی آغاز شده است و امیر کربلایی زاده در این برنامه با بخش ویژه استندآپ کمدی در کنار مردم حضور دارد.

استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده در فرمول یک

امیر کربلایی زاده در سری جدید برنامه فرمول یک با بخش ویژه استندآپ کمدی تجربه های جدیدی کسب میکند.

امیر کربلایی زاده

این هنرمند کشورمان درخصوص اجرای استندآپ کمدی در فرمول یک نوشت:

به شیخ بهایی گفتند سخت میگذره، گفت سخت میگذره، سخت که نمیمونه...

من و بچه های تیم استنداپ کمدی سعی داریم تا در برنامه فرمول کمدی لبخندی هر چند کوتاه بر لبان شما بیاریم و حال دلتون رو عوض کنیم. سپاس که همچون همیشه همراهین و حمایت میکنید.

دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه هر هفته ساعت یازده ونیم شب در قالب برنامه فرمول یک در شبکه یک ،میهمان منازل شما هستیم...

امیر کربلایی زاده کمدین

امیر کربلایی زاده حضور در دنیای هنر را از حدود سال 77 با تئاتر آغاز کرد و سالها به عنوان بازیگر تئاتر به فعالیت پرداخت و جوایز مختلفی در طول این سالها برای بازی در نمایش های متعدد کسب کرد.

امیر کربلایی زاده

این هنرمند کشورمان سال 91 با بازی در فیلم روز روشن حسین شهابی به دنیای سینما ورود کرد و بعد از آن در فیلم روز روشن و امروز مقابل دوربین رفت.

امیر کربلایی زاده بازیگر

امیر کربلایی زاده در سریال هایی چون معمای شاه، گاهی به پشت سر نگاه کن، همه بچه های ما، قرعه و شهرک جیم به ایفای نقش پرداخته است.

امیر کربلایی زاده کمدین

یکی از موفق ترین تجربه های امیر کربلایی زاده در تلویزیون مربوط به اجرای استندآپ کمدی در برنامه خندوانه است که باعث شهرت و محبوبیت بیشتر او در میان مردم شد.

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال دادزن به کارگردانی سیامک خواجه وند مقابل دوربین رفته است و این سریال تجربه جدید او در نمایش خانگی است.

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده از استندآپ کمدی در خندوانه تا فرمول یک

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی