امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان به آرزوی دیرینه اش رسید

تاریخ انتشار : 24 دی 1399کد مطلب : 79952زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیرمحمد متقیان مجری برنامه های کودک به آرزوی دیرینه اش رسید و در یک فیلم سینمایی مقابل دوربین رفت.

بازیگر شدن امیرمحمد متقیان همکار عمو پورنگ

امیرمحمد متقیان را همه مخاطبان تلویزیون با اجرای برنامه کودک در کنار عمو پورنگ یا همان داریوش فرضیایی به خوبی می شناسند.

همکاری امیرمحمد با عمو پورنگ از سال 84 آغاز شد و سالهاست که این همکاری موفق تداوم داشته و حالا این هنرمند جوان به آرزوی دیرینه اش رسیده و در یک فیلم سینمایی مقابل دوربین رفته است.

امیرمحمد متقیان بازیگر سینما شد

امیرمحمد متقیان حضور در دنیای هنر را از زمانی که 8 سال بیشتر نداشت، آغاز کرد و سال 84 با عموپورنگ و تلویزیون آشنا شد و به عنوان مجری برنامه کودک و نوجوان در کنار داریوش فرضیایی به اجرا پرداخت و خیلی زود توانست جای پای محکمی در برنامه های تلویزیونی عمو پورنگ پیدا کند.

امیرمحمد متقیان

این هنرمند جوان بعد از سالها فعالیت در عرصه اجرا به دنیای بازیگری قدم نهاد و برای اولین بار در فیلم سینمایی طبقه یک و نیم مقابل دوربین رفت.

امیرمحمد متقیان با بازی در این فیلم سینمایی به آرزوی دیرینه اش دست یافت و با گریمی متفاوت در این فیلم به ایفای نقش پرداخت و با هنرمندان زیادی همبازی شد.

امیرمحمد متقیان

فیلم سینمایی طبقه یک و نیم به کارگردانی نوید اسماعیلی، فیلمی کمدی اجتماعی است که بازیگرانی چون مهدی هاشمی، صحرا اسدالهی، سیروس همتی، خسرو احمدی، قاسم زارع، شهره سلطانی، اسدالله یکتا، مهران رجبی، بهروز پناهنده، امیر محمد متقیان و... در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

امیرمحمد متقیان و داریوش فرضیایی

امیرمحمد متقیان و داریوش فرضیایی کارهای مشترک زیادی با هم داشته اند که از جمله آنها میتوان به مجموعه بچه محل، برنامه کودک عمو پورنگ، محله گل و بلبل و مجموعه بالشها اشاره کرد.

بازیگران بچه محل

این مجری و بازیگر کشورمان کار در دنیای هنر را با بازی در دو نمایش آغاز کرد و بعد از آشنایی با داریوش فرضیایی مسیر زندگی اش تغییر کرد.

همبازی عموپورنگ به آرزویش رسید

3.8161
این مطلب مفید بود ؟12140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی