آناهیتا افشار
آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون ایران بعد از بازی در سریال های نمایش خانگی قورباغه و آنها، در سریال جذاب و پرطرفدار پوست شیر نقش آفرینی می کند.

نقش آناهیتا افشار در پوست شیر چیست؟

آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون در سومین حضور خود در سریال های شبکه نمایش خانگی پس از «قورباغه» و «آنها» در سریال پربیننده پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی ایفای نقش نموده است. بسیاری از مخاطبان سایت نمناک درباره نقش آناهیتا افشار در سریال نمایش خانگی پوست شیر سوالاتی را عنوان نموده اند که در ادامه این بخش از نمناک درباره نقش آناهیتا افشار در پوست شیر صحبت خواهیم کرد.

آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون در سریال پوست شیر در کنار بازیگرانی چون علیرضا کمالی، شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پانته آ بهرام، مهرداد صدیقیان و... حضور دارد اما هنوز نقش این بازیگر اعلام نشده و سکانس های حضور خانم بازیگر در سریال پوست شیر پخش نشده است.

آناهیتا افشار در پوست شیر

آناهیتا افشار در سکانسی از سریال پوست شیر

ایفای نقش آناهیتا افشار در قورباغه

آناهیتا افشار قبل از بازی در سریال پربیننده پوست شیر در سریال نمایش خانگی جذاب قورباغه نیز بازی کرده و در این سریال نقش همسر اول هومن سیدی را ایفا نمده است.

پوست شیر سومین حضور آناهیتا افشار در سریال های شبکه نمایش خانگی است.

آناهیتا افشار و هومن سیدی

آناهیتا افشار و همون سیدی در سریال قورباغه

داستان و بازیگران سریال پوست شیر

پوست شیر یک درام جنایی به کارگردانی برادران محمودی است که در مدت کوتاهی توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در اولین تجربه برادران محمودی در ساخت سریال نمایش خانگی بازیگران شاخصی چون شهاب حسینی، هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان و... ایفای نقش نموده اند.

این سریال درباره فردی به نام نعیم است که بعد از 15 سال زندان، رها شده و در پی یافتن دخترش ساحل است. او پس از پیدا کردن دخترش و دلجویی از او، با هم به شمال رفته و در راه بازگشت، با یک اتفاق وحشتناک و غیرقابل باور مواجه می شوند.

سریال پوست شیر

مختصر بیوگرافی آناهیتا افشار

آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 7 مردادماه 1365 در هشترود است. او بازیگری را از 11 سالگی با تئاتر آغاز کرده و در سال 1384 با مجموعه متهم گریخت به کارگردانی رضا عطاران فعالیت بازیگری در سریالهای تلویزیونی را آغاز کرد اما با بازی در سریال سه در چهار در نقش مرضیه عروس خانواده سیروس املشی به شهرت رسید.

فیلم و سریال های آناهیتا افشار

آناهیتا افشار در آثاری چون پوست شیر، ویلایی ها، یک کیلو و بیست و یک گرم، ایستگاه اتمسفر، خانه به دوش، سه در چهار، مدینه، ترش و شیرین، زیرهشت، پل خواب، مدینه، قورباغه، آنها، سایه بان، هفت و نیم، و... نیز ایفای نقش نموده است.

آناهیتا افشار

آناهیتا افشار/ عکس از آرمین احمری

همسر آناهیتا افشار

آناهیتا افشار در مراسم سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برای اکران فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم به همراه همسرش حاضر شد و این زوج برای اولین بار در کنار هم دیده شدند اما اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی او در دسترس نمی باشد.

نقش آناهیتا افشار در پوست شیر + عکس

328
این مطلب مفید بود ؟1711
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی