آناهیتا همتی

عکس دهه شصتی آناهیتا همتی هم منتشر شد

تاریخ انتشار : 26 مهر 1401کد مطلب : 88909زمان مطالعه : 2 دقیقه
تماشای عکسهای قدیمی بازیگران و چهره ی سالهای دور این سلبریتی ها، همیشه جزو موضوعات پربازدید بوده و هست.

عکس زیبا از کودکی و دوران مدرسه آناهیتا همتی

آناهیتا همتی که با نقش آفرینی در سریال های طنز خانه به دوش، ترش و شیرین و باغ سرهنگ در بین مخاطبان شناخته شده است، اینستاگرام خود را با انتشار عکسی از دوران دبستانش در سال 60 - 1359 به روز کرد. عکس بامزه دوران مدرسه خانم بازیگر مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت، در ادامه این بخش از نمناک به تغییر چهره بازیگر نقش نرگس در سریال خانه به دوش از دوران مدرسه تا کنون می پردازیم.

کودکی آناهیتا همتی

مختصر بیوگرافی آناهیتا همتی و ازدواجش

آناهیتا همتی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 1 مرداد 1352 در تهران اما اصالتاً بهشهری است. پدرش کارشناس کشاورزی و مادرش حسابدار است. وی فرزند اول خانواده است و تنها یک برادر به نام آرین دارد.

آناهیتا همتی که در مصاحبه هایش هرگز صحبتی از ازدواج و زندگی مشترک خود نکرده بود، پس از سالها برای اولین باردر صفحه اینستاگرام خود خبر از ازدواج همسر خارجی اش الکساندر جی ریوسا در سال 1383 و مرگ او پس از سه سال زندگی مشترک داد.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی/ عکس از عرفان بیاتیان

شروع بازیگری و فیلم های آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در سال 1373 پس از تست در سریال دبیرستان خضرا بازی کرد و از قاب تلویزیون دیده شد. خانم بازیگر پس از بازی در دو سریال دیگر در سال 1376 اولین تجربه سینمایی اش را با بازی در فیلم افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی به دست‌آورد.

آناهیتا همتی در آثاری چون والدین امانتی، چند میگیری گریه کنی، هتل، کریم خان زند، قهرمانان کوچک، قلب های ناآرام، دبیرستان خضراء، خانه به دوش، ترش و شیرین، باغ سرهنگ، توطئه های فامیلی، لطفا دور نزنیم، بر بال‌های خوشبختی، نیمه تاریک ماه، کت و شلوار دامادی، لبخند در مراسم ترحیم و... ایفای نقش نموده است.

عکس دهه شصتی آناهیتا همتی هم منتشر شد

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی