تولد
شبنم قلی خانی و شهرام قائدی
فیلم شپلوتکا با بازی شهرام قائدی، شبنم قلی خانی، آناهیتا همتی و بسیاری از بازیگران سرشناس سینما آماده نمایش شد.

فیلم شپلوتکا در ایستگاه پایانی

فیلم شپلوتکا به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین قناعت فیلمی در حوزه کودک و نوجوان است که با طی کردن مراحل فنی پایانی آماده نمایش شد.

این فیلم سینمایی که بازیگران سرشناس زیادی در آن ایفای نقش میکنند مراحل تصویربرداری را پشت سر گذاشت و با طی کردن آخرین مراحل فنی آماده اکران میشود و نام این فیلم سینمایی برای اکران تغییر خواهد کرد.

داستان و بازیگران فیلم شپلوتکا

حسین قناعت که تجربه چند کار کودک و نوجوان را در کارنامه هنری اش دارد به زودی با فیلم شپلوتکا به سینماها می آید.

شبنم قلی خانی و شهرام قائدی

سلفی با رستم و پیشی میشی دو کار دیگر حوزه کودک و نوجوان به کارگردانی حسین قناعت هستند که به برای اکران در سینماها اعلام آمادگی کرده اند.

بازیگران شپلوتکا

داستان فیلم شپلوتکا:

داستان فیلم شپلوتکا درباره آرزوی دختر و پسر نوجوانی است که خانواده آنها شرایط اقتصادی مناسبی ندارند و آنها آرزو دارند که زندگی بهتری را تجربه کنند و این اتفاق برایشان رخ میدهد و داستان این فیلم حول محور برآورده شدن آرزوی آنها و کسب تجربیات جدید است.

بازیگران فیلم شپلوتکا

بازیگران فیلم شپلوتکا عبارتند از:

شبنم قلی خانی، بیژن بنفشه خواه، آناهیتا همتی، بهنوش بختیاری، فاطمه هاشمی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، یوسف صیادی، شهرام قائدی، مرتضی زارع، مریم وطن پور، عباس محبوب، مهدی ابراهیمی، حسین پوراسماعیل، مهسا ایرانیان، رها آقازاده و هنرمندان خردسالی چون:پارسیا شکوری، عسل قرایی، مانلی قناعت، سامیار محمدی، دیبا غدیری، آمیتیس حجت الاسلامی، پارسا نژادآذر و... در این فیلم سینمایی ایفای نقش میکنند.

بهنوش بختیاری و مریم وطن پور

فیلم شپلوتکا با شبنم قلی خانی و شهرام قائدی آماده نمایش شد

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی