شهاب حسینی
بعد از اتفاق فیلمی به تهیه کنندگی شهاب حسینی است که بازیگران سرشناس زیادی در آن ایفای نقش میکنند.

فیلم بعد از اتفاق شهاب حسینی با حضور ستاره ها

شهاب حسینی ستاره سینمای ایران در جدیدترین تجربه هنری اش تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی را برعهده گرفت. پوریا حیدری اوره تهیه کننده و کارگردان جوان کشورمان کارگردانی این فیلم شهاب حسینی را برعهده دارد.

بعد از اتفاق عنوان فیلم جدید شهاب حسینی است که با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون به زودی مقابل دوربین میرود.

داستان و بازیگران فیلم بعد از اتفاق

فیلم بعد از اتفاق به تهیه کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی پوریا حیدری اوره هفته گذشته مجوز ساخت گرفت و این روزها در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد.

شهاب حسینی و پوریا حیدری

شهاب حسینی که چند تجربه در زمینه تهیه کنندگی در کارنامه هنری اش دارد در این فیلم هم به عنوان تهیه کننده حضور دارد و تابحال اسامی چندین بازیگر معروف برای ایفای نقش در این فیلم اعلام شده است.

شهاب حسینی و حبیب مجیدی

بازیگران فیلم بعد از اتفاق عبارتند از:

جواد عزتی، رضا کیانیان، علی انصاریان، بهرام افشاری، گلاره عباسی، نیما شعبان نژاد، ستاره پسیانی، یسنا میرطهماسب، روح الله جعفری و.... بازیگران فیلم بعد از اتفاق را تشکیل میدهند.

جواد عزتی و علی انصاریان

داستان فیلم بعد از اتفاق:

بعد از اتفاق داستانی فوتبالی دارد و روایتگر ماجرای آرزوی یک کودک در فوتبال است که ستاره های دنیای فوتبال را در کنار بازیگران مشهور سینما گرد هم آورده است.

بازیگران بعد از اتفاق

عوامل ساخت فیلم بعد از اتفاق عبارتند از:

کارگردان:پوریا حیدری اوره، تهیه کننده:شهاب حسینی، دستیار اول کارگردان:لاله مستوفی، فیلمبردار:علیرضا برازنده، مدیر تولید:حسن مصطفوی، تدوین:سارا آهنی، صدابردار:امیر ترابی، طراحی صحنه:بابک پناهی، مدیر روابط عمومی:علی پاکزاد، عکاس:حبیب مجیدی.

بازیگران بعد از اتفاق

بعد از اتفاق شهاب حسینی با بازیگران مشهور سینما

4.435
این مطلب مفید بود ؟314
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی