تولد
بهاره افشاری
اخبار متفاوت منتشر شده در مورد بیماری بهاره افشاری با عناوین مختلف، موجب نگرانی خانواده و طرفداران این بازیگر زن شد.

تکذیب خبر بیماری بهاره افشاری توسط خودش

در روزهای اخیر ویدیویی به صورت تقطیع شده از بهاره افشاری منتشر شد که موجب نگرانی بسیاری از کاربران و همکاران خانم بازیگر گشت. بهاره افشاری با گلایه از تمامی صفحاتی که چنین ویدیوهایی را با محتوی و تیترهای زرد منتشر می کنند، صفحه مجازی خود را با قرار دادن پستی در رابطه با همین موضوع به روز و خبر ابتلا به بیماریش را تکذیب نمود.

بهاره افشاری بازیگر سریال حیثیت گمشده با انتشار ویدیویی درباره خبر ابتلا به بیماریش واکنش نشان داد و چنین گفت:

سلام امیدوارم که خوب و سلامت باشین،چند روزیه که خبری مبنی بر مبتلا شدن من به بیماری خاصی دست به دست می چرخه و اتفاق بدتری که افتاده اینه که امروز خبرگزاری های رسمی و سایت های رسمی این خبر رو کار کردند، بدون اینکه از موثق بودن اون مطلع باشن و حتی پرس و جویی انجام دادن، من از همین جا خواستم اعلام کنم که من در سلامت کامل هستم و حتی در دوران درمان چیزی نیستم و خدارو شکر حالم خیلی خوبه.

این ویدیو مربوط به رویداد تدکس بانوانه که من چند هفته پیش در اون حضور داشتم و تنها تکه ای از صحبت های من در اون رویداد هست که با محوریت امید و زن قوی برگزار شد و من در اون برنامه راجع به دوران سختی از زندگیم چه به لحاظ اجتماعی، چه به لحاظ روانی، خانوادگی وقسمتی جسمانی که عبور کردم، صحبت کردم و این اخبار کذب محضه و امیدوارم که از این به بعد صفحات مجازی اگر که میخوان خبری رو چاپ کنن،حتما از موثق بودن اون مطمئن بشن و یا اینکه در انتخاب تیتر حداقل کمی فکر بیشتری بکنند چرا که تیترهای شما ممکنه آسیب جدی روانی به یک سری آدم وارد کنه و آنها رو آزار بده، من فکر می کنم تو روزایی که همه ما پر از دغدغه ها و دل مشغولی های روزانه و روانی هستیم، شاید بهتر باشه که هر روز کمک کنیم که باری از روی دوش هم برداریم تا دامن بزنیم به این اتفاقات، خیلی ممنونم از همه همکاران عزیزم، دوستان نازنینم و خانواده درجه یکم که نگران حال من بودن و با زنگ ها و پیغام هاشون جویای احوال من شدند،متاسفم که در این شرایط قرار گرفتید و امیدوارم که همیشه سلامت باشید و حال دلتون خوب باشه.

بهاره افشاری

بیماری بهاره افشاری عکس از سارا الله مرادی

مختصر بیوگرافی بهاره افشاری

بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 14 تیر 1360 است. او در آثاری چون حیثیت گمشده، او یک فرشته بود، جلبک، فاصله ها، ممنوعه، روزگار قریب، سر دلبران،نیوکمپ، پدرخوانده، شب های مافیا،روز ششم، تسویه حساب، گشت ارشاد و... بازی کرده است.

پشت پرده خبر بیماری بهاره افشاری فاش شد

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : عکس: سارا الله مرادی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی