باربد بابایی

خواهر باربد بابایی، همسر کدوم بازیگره؟

کد مطلب : 88577تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان پیام های تبریک تولد باربد بابایی موردی جالب توجه بود و مخاطبان را متوجه ازدواج خواهر باربد بابایی با آقای بازیگر کرد.

نسبت فامیلی باربد بابایی با امیر غفارمنش، همسر زنده یاد پوپک گلدره

در میان استوری های اینستاگرام باربد بابایی، تصویر خواهرزاده اش که به بهانه تبریک تولد او، در میان استوری های آقای بازیگر و مجری قرار گرفته بود جالب ترین مورد بود. خواهر زاده باربد بابایی، پسر بازیگر معروف، امیر غفارمنش بود و این یعنی باربد بابایی برادرزن امیرغفارمنش است و همسر امیرغفارمنش در واقع خواهر باربد بابایی، مجری محبوب برنامه زوجی نو است.

امیر غفارمنش و باربد بابایی

پسر امیر غفارمنش، خواهر زاده باربد بابایی

خواهر زاده باربد بابایی به مناسبت تولد مجری مشهور برنامه استعداد یابی شب کوک استوری را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود که واکنش باربد بابایی را در پی داشت. در ادامه این بخش از نمناک عکس دو نفره باربد بابایی و خواهر زاده اش را مشاهده می کنید.

راستین غفارمنش پسر امیر غفارمنش بازیگر سریال خوشنام در صفحه اینستاگرامش عکسی از خود و باربد بابایی مجری برنامه زوجی نو را منتشر کرد و نوشت:

دایی جان

جذاب

خفن

تولدت مبارک

باربد بابایی نیز با استوری کردن تبریک تولد خواهر زاده اش او را عشق دایی جان خواند. خواهر زاده باربد بابایی، پسر امیر غفارمنش بازیگر کشورمان است که در عرصه موسیقی و آهنگسازی فعالیت می کند.

خواهرزاده باربد بابایی

بیوگرافی مختصر باربد بابایی

باربد بابایی بازیگر، مجری و خواننده کشورمان متولد 20 شهریور 1357 است. باربد بابایی که با اجرای برنامه شب کوک به شهرت رسید، فعالیت بازیگری خود را با نمایش «پرتگاه» در سال 1377 به‌صورت حرفه ای آغاز کرد و در سال 1379 با یک نقش فرعی در سریال «روزهای بیاد ماندنی» برای اولین بار مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و پس از آن در فیلم هایی چون خود خواسته، بی خوابی اسب ها ایفای نقش نمود.

او تجربه اجرا در برنامه هایی مانند شب کوک، تب و تاب، گپ کوک، دلویزیون و زوجی نو را نیز دارد و برنامه شب کوک و دلویزیون را کارگردانی کرده است. باربد بابایی در نواختن گیتار تبحر دارد و تجربه خوانندگی در تیتراژ برنامه های خود را داراست.

باربد بابایی

باربد بابایی/ عکس از نفیسه مدرسی

مجری مشهور برنامه شب کوک متاهل بوده و سال 1380 و در 23 سالگی ازدواج کرده است و دو دختر دوقلو به نامهای آیلین و شایلین دارد که در سال 1381 متولد شده اند.

خواهر باربد بابایی، همسر کدوم بازیگره؟

4.398
این مطلب مفید بود ؟8513
منبع : عکاس: نفیسه مدرسی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
رزیتا1401-06-21
جالب بود برام
پس خواهر باربد بابایی همسر امیرغفارمنش بوده و ما نمیدونستیم :)
235
وبگردی