وابسته شدن شوهر
خانم ها اگر می خواهید شوهرتان وابسته و عاشق دیوانه وار شما باشد باید نکاتی را در رفتارهای خود رعایت کنید و گاهی برای ابراز علاقه شما پیش قدم شوید.

رفتار به سبک زنانی که تمام حواس شوهرشان به آنهاست

نمی توانید توجه شوهرتان را به خود جلب کنید؟ گاهی شما باید در رابطه پیش قدم شوید. این کار به او می فهماند که هم از نظر جسمی و هم از نظر عاطفی او را می خواهید. گاهی باید دلبری کنید تا شوهرتان به سمت شما بیاید.

همانطور که ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که او علاقه اش به شما کمتر شود، روش های بی شماری نیز برای بازپس گیری این علاقه و ایجاد اشتیاق وجود دارد.

در این قسمت از خانواده پلاس نمناک راه هایی برای جلب توجه همسر وجود دارد. اگر دوست دارید راز زنانی که همسرشان همیشه عاشق و دیوانه ی آنهاست را بدانید با ما همراه باشید و اینگونه که خواهیم گفت رفتار کنید.

 او را تایید کنید

یکی از چیزهایی که مرد را جذب شما می کند این است که شما نیز جذب او شوید. یک مرد می خواهد کنار زنی باشد که به او حس پیروزی دهد. بگوید که بی نظیر است و از او تعریف کنید. زنی که شوهرش را ستایش کند، شوهرش بنده او می شود و بیشتر به حرف هایش گوش می دهد.

تعریف از همسر

رابطه خود را با خدا تقویت کنید

چه چیزی شما را جذاب می کند و به شما ارزش بالایی می دهد؟ ایمان باعث می شود که یک زندگی عبادی صمیمی داشته باشید. روح شما سرشار از عشق، شادی، آرامش، صبر ، مهربانی، خوبی، وفاداری و کنترل نفس می شود. چه مردی وجود دارد که جذب زنی شاد، صبور و مهربان نشود.

پر رمز و راز باشید

مردان عاشق چالش هستند. اگر شوهر شما همه ابعاد شخصیت شما را می شناسد، ایده جدید بسازید و سعی کنید همیشه رازی برای کشف کردن داشته باشید. وقتی برای شوهر تان پر رمز و راز باشید او به شما نزدیک می شود تا کشف تان کند.

اگر همه چیز را به شوهرتان بگویید، این فرصت را از او می گیرید. شما می توانید یک یادداشت مخفی از طرف یک ناشناس برایش بگذارید و با او قرار ملاقات بگذارید و با لباس و موی جدید غافلگیرش کنید. برایش صندوقچه گنجی پر رمز و راز باشید.

برای همسرتان لباس های زیبا بپوشید

برخی از خانم ها زیاد به لباسی که می پوشند اهمیت نمی دهند و ادعا می کنند علاقه ای به مد ندارند و عده ای هم فقط در بیرون خانه به ظاهر خود توجه می کنند. لباس خواب های زیبا بپوشید. ممکن است شوهر شما با دیدن پیژامه ای که شبیه لباس مادرش است اصلا جذب شما نشود بنابراین وقت آن رسیده که کمی برای لباس خواب و زیر خود هزینه کنید.

اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

اگر زمانی برای همسرتان جذاب بودید، هنوز هم هستید بنابراین صرف نظر از اضافه وزن، شکل بدن، سلولیت ، واریس و یا هر چیز دیگر، اعتماد به نفس داشته باشید. راستش او تمام نقص های بدن را نمی بیند. 

معاشقه با همسر

بهترین خود را برای همسرتان بگذارید

ما معمولا تمام توان و بهترین خود را برای شغل، فرزندان و حتی خانه خود می گذاریم اما سهم همسرمان از ما خستگی و ظاهری بهم ریخته است. زنانی هستند که از بازسازی خانه خود لذت می برند، اما بازسازی روح و روان ما چقدر اهمیت دارد. آنچه در ادیان ما نیز مهم است این است که باید برای شوهر خود نیز وقت بگذاریم.

نگرش مثبت داشته باشید

آیا شوهر شما می تواند روی لبخند و مهربانی شما حساب کند یا این که همیشه نگران رفتار و واکنش بد شما است. افراد مثبت از کنار هم بودن لذت می برند بنابراین اگر مثبت نگر باشید، او نیز بیشتر با شما وقت می گذراند.

دلبری از شوهر

همراه باشید

همراه بودن در فعالیت هایی که همسرتان به آن ها علاقمند است، می تواند باعث نزدیکی و صمیمیت بیشتر شما شود. به طور مثال اگر همسرتان به فعالیت های ورزشی بیشتر علاقه دارد، می توانید برنامه ای برای فعالیت های ورزشی در بیرون از خانه ترتیب ببینید و تاثیر آن را در جسم و ارتباط خود با همسر ببینید . این کار باعث افزایش اشتیاق بین همسران می شود.

به نیازهای روزانه همسرتان توجه کنید

شاید نیاز های روزانه یک مرد خیلی ساده باشند اما توجه تان به آن ها نشان می دهد که شما در طول روز به او فکر می کنید. گرفتن لباس او از خشک شویی، ترتیب یک نهار خوشمزه برای او و آرزوی موفقیت برای جلسه کاری، می تواند احساس عمیق شما را نشان دهد.

به ظاهر او توجه کنید

به تغییرات کوچک ظاهرش توجه کنید. تعریف از مدل موهایش نشان می دهد که به او توجه می کنید و او را تحسین می کنید. از او ایراد نگیرید بلکه سعی کنید بیشتر ازش تعریف کنید. به طور مثال به پیراهن چروکی که پوشیده توجه نکنید، بلکه به این توجه کنید که چقدر این رنگ لباس به او می آید.

غذای مورد علاقه او را درست کنید

بهترین راه رسیدن به قلب یک مرد از طریق شکم او است بنابراین با درست کردن غذای مورد علاقه اش به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید. وقتی صحبت از آقایان می شود هنوز غذا حرف اول را می زند.

غذای مورد علاقه همسر

او را سوپرایز کنید

گاهی مردان مانند یک پسربچه کوچک عاشق شگفتی و سوپرایز هستند. آنچه در قدیم او عاشقش بوده به یاد بیاورید و دوباره به رابطه خود برگردانید. این سوپرایز می تواند یک شام در رستوران و یا حتی پوشیدن لباس مورد علاقه اش باشد.

او را کنترل نکنید

از کنترل و تصحیح او جدا خودداری کنید و بگذارید در زندگی تان؛ رهبر باشد. نشان دهید که در اداره امور به او اعتماد کامل دارید.

به همسرتان احترام بگذارید

احترام به شخصیت او و اینکه او چه کاری انجام می دهد چیزی است که بیش از آنچه که شما فکر کنید به آن نیاز دارد.

احترام به شوهر

غیرقابل پیش بینی باشید

چیزی که تا به حال نخورده اید را بخورید. از رنگی که تا به حال استفاده نکردید، استفاده کنید. ریسک کنید و مرز ها را بشکنید. این باعث می شود که او احساس کند همسر کاملا جدیدی دارد. مخصوصا اگر این اواخر بیش از این که با او دوست باشید، مادرش بوده اید.

ورزش کنید

ورزش باعث سلامتی و بهبود خلق و خو می شود و در نتیجه همسرتان جذب شما می شود. اگر امکان دارد، بهتر است با هم ورزش کنید.

ورزش همراه همسر

آرام صحبت کنید

کم تر مردی جذب صدای بلند می شود، آرام صحبت کردن لطافت زنانه را به نمایش می گذارد.

پیام های عاشقانه بفرستید

پیام هایی مانند " من واقعا زن خوش شانسی هستم که تو رو دارم "، "تو تنها عشق منی" و یا یک دوست دارم ساده ارسال کنید. به احتمال زیاد او هم کم کم شروع به ارسال این گونه پیام ها خواهد کرد.

با او فیلم ببینید

حتی اگرعلاقه ای به فیلم های مستند و یا ترسناک ندارید، اگر او این فیلم ها را دوست دارد شما هم با او همراه شوید و سعی کنید از آن لذت ببرید.

"چشم" بگویید

این کلمه مورد علاقه اوست که دوست دارد از شما بشنود . گاهی باید در زندگی از خود گذشتگی کرد. اگر همسرتان از شما می خواهد که دوستانش را دعوت کنید و یا غذای مورد علاقه ام را درست کن، می توانید با گفتن کلمه " چشم " دل او را بدست بیاورید.

دوست داری شوهرت وابسته و دیوانه ات باشه؟

4.6404
این مطلب مفید بود ؟37529
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی