پوستر فیلم گربه سیاه
مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی گربه سیاه به کارگردانی کریم امینی و تهیه کنندگی بهرام رادان با حضور بازیگران و عوامل آن برگزار شد.

برگزاری مراسم افتتاحیه و عدم اکران فیلم گربه سیاه

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی به کارگردانی کریم امینی و تهیه کنندگی بهرام رادان شب گذشته 9 آذر ماه با حضور بازیگران و عوامل آن برگزار شد.

این فیلم که اکران عمومی آن در روز 10 آذر ماه تعیین شده بود براساس صحبتهای بهرام رادان در مراسم افتتاحیه متوقف شده و اکران آن به زمان دیگری موکول شد.

بهرام رادان

فیلم سینمایی گربه سیاه، داستان سه جوان دهه هشتادی از قشرهای مختلف جامعه را به تصویر می کشد که در تلاطم های اجتماع و گسترش روزافزون اینترنت و شبکه های اجتماعی با چالش ها و اتفاقات هیجان انگیزی مواجه می شوند. 

ترلان پروانه

بهرام رادان در نقش خودش ، ترلان پروانه در نقش رها ، کیا رکنی در نقش آرمان، پیام احمدی نیا ، علیرضا استادی ، حسین پورکریمی  با حضور افتخاری بهاره کیان افشار، احسان کرمی، رضا یزدانی، علی اوجی و گروه سون بند بازیگران فیلم گربه سیاه را تشکیل می دهند.

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر فیلم گربه سیاه/ عکس از نسیم یوسفی

در مراسم افتتاحیه فیلم گربه سیاه علاوه بر بازیگران و عوامل فیلم، چهره های مشهوری همچون فرزاد حسنی ، هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل ، الهه حصاری ، هستی مهدوی فر و یسنا میرطهماسب حضور داشتند که در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده می کنید.

الهه حصاری و هستی مهدوی فر

الهه حصاری و هستی مهدوی / عکس از روح الله حسین زاده

گروه سون بند

هادی کاظمی و همسرش

عکس های جالب و جذاب بازیگران فیلم گربه سیاه در مراسم افتتاحیه

513
این مطلب مفید بود ؟130
منبع : عکاس: ساقی بلیغ / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی