بهرام رادان و بهاره کیان افشار
فیلم گربه سیاه به کارگردانی کریم امینی و تهیه کنندگی بهرام رادان در اولین حضور جدی بین المللی در جشنواره ورشو 2020 به نمایش گذاشته میشود.

گام بلند فیلم گربه سیاه در جشنواره ورشو 2020

فیلم گربه سیاه ساخته کریم امینی به تهیه کنندگی بهرام رادان مهرماه سال گذشته مقابل دوربین رفت و خبرهایی از اکران این فیلم در تابستان امسال به گوش میرسید که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان پذیر نشد.

این فیلم بهرام رادان در تجربه ای موفق در اولین حضور جدی بین المللی خود در جشنواره ورشو 2020 به نمایش گذاشته میشود.

نمایش فیلم گربه سیاه در جشنواره ورشو 2020

کریم امینی کارگردان فیلم گربه سیاه با انتشار تصویری از پوستر این فیلم از حضور در جشنواره جهانی ورشو 2020 خبر داد.

فیلم گربه سیاه

فیلم گربه سیاه در اولین حضور جدی جهانی خود در جشنواره فیلم ورشو به نمایش گذاشته میشود. جشنواره فیلم ورشو یکی از جشنواره های معتبر جهانی است و سی و ششمین دوره آن امسال از 18 تا 27 مهرماه در ورشو پایتخت لهستان برگزار میشود.

کریم امینی و بهرام رادان

گربه سیاه دومین فیلم بلند کریم امینی در مقام کارگردان و اولین تجربه تهیه کنندگی بهرام رادان است که موفق به حضور در یک جشنواره معتبر بین المللی شد و این موفقیتی بزرگ برای عوامل این فیلم سینمایی است.

بهرام رادان که بیش از دو دهه از حضور او در دنیای بازیگری میگذرد در تجربه ای متفاوت علاوه بر بازیگر به عنوان تهیه کننده در فیلم گربه سیاه حضور داشت.

بهرام رادان

بازیگران فیلم گربه سیاه عبارتند از:

بهرام رادان، ترلان پروانه، کیا رکنی، پیام احمدی نیا، آزاده سدیری، علیرضا استادی، حسین پورکریمی، بهاره کیان افشار، رضا یزدانی، احسان کرمی، علی اوجی و گروه سون بند بازیگران فیلم گربه سیاه را تشکیل میدهند.

ترلان پروانه

اولین حضور جهانی فیلم گربه سیاه در جشنواره ورشو 2020

1.34
این مطلب مفید بود ؟13
منبع : عکاس: یوسف عبدالرضایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی