مهران غفوریان
فیلمبرداری سریال کمدی نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی با بازگشت مهران غفوریان ادامه پیدا می کند.

مهران غفوریان به لوکیشن فیلمبرداری نیسان آبی بازگشت

سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی احسان ظلی پور یکی از مجموعه هایی است که همزمان با فیلمبرداری قسمت های باقیمانده از شبکه نمایش خانگی پخش می شود.

در این سریال طنز به نویسندگی مشترک سعید دولتخانی و سعید هوشیار، چهره های مشهور بسیاری نقش آفرینی می کنند. یکی از اتفاقات ناگوار در حین تصویربرداری این سریال، موضوع بیماری و سکته قلبی مهران غفوریان بازیگر مشهور نقش رضا خرسند بود که منجر به عمل جراحی قلب باز وی شد.

جراحی و دوران نقاهت مهران غفوریان به پایان رسیده و منوچهر هادی با انتشار تصویر زیر در استوری اینستاگرام خود، از بازگشت این هنرمند به لوکیشن فیلمبرداری سریال نیسان آبی خبر داد.

مهران غفوریان

نیسان آبی داستان خانواده دو باجناق به نام های رضا خرسند و جمشید قاسم پور را روایت می کند که از کودکی با هم دوستان صمیمی بوده و تا به امروز در کنار یکدیگر مانند برادر زندگی کرده اند.

رضا و جمشید همیشه دوست داشتند تا با خواهران دوقلو ازدواج کنند تا اینکه با زری و پری آشنا شده و زندگی مشترک خود ر ا آغاز کردند. مشکلات و دردسرهایی که برای این دو خانواده ایجاد می شود موقعیت های طنز جالبی ایجاد می کند که مورد توجه مخابان قرار گرفته است.

در سریال نیسان آبی مهران غفوریان، حسین یاری ، بهناز جعفری ، یکتا ناصر ، بهشاد شریفیان ، سیروس همتی ، جمشید هاشم پور ، حسام نواب صفوی ، علیرضا خمسه ، گیتی قاسمی ، یوسف صیادی و ... نقش آفرینی کرده اند.

بازگشت مهران غفویان به نیسان آبی

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی