آبروریزی در عروسی

آبروریزی در عروسی؛ داماد و پدرش گل کاشتند

کد مطلب : 90872تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
فرار کردن داماد با هدف نیامدن به مراسم عروسی همه چیز را بهم ریخته بود که پدر داماد به بهانه حل کردن مشکل، شرایط را به نوعی، شاید بدتر کرد.

نیامدن داماد به عروسی و تصمیمی عجیب برای عروس

این اولین بار نیست که خبر نیامدن داماد به عروسی و ناپدید شدنش را می شنوید، اما قطعا اولین باری است که با موردی مثل پدرشوهر این عروس بینوا که ماجرای عجیب وایرال شده اش را در بخش سرگرمی نمناک خواهید خواند، روبرو می شوید.

روزی که قرار بود شادترین روز در زندگی یک دختر اندونزیایی باشد، پس از ناپدید شدن شوهر آینده اش درست در روز عروسی، به سرعت به یک کابوس تحقیرآمیز تبدیل شد.

این زن جوان که توسط رسانه های اندونزیایی تنها با نام SA شناخته می شود، اهل روستای جیکوتامو در هالماهرای جنوبی است و گفته می شود که با داماد نامزدی طولانی مدت داشت با این حال، در 29 اوت، در روز عروسی آنها، داماد فرار کرد و با تمام بی رحمی، او را رها کرد.

عروسی

ظاهراً هر دو خانواده این را غیرقابل تصور می‌دانستند، زیرا تدارک عروسی و جهیزیه به‌صورت کامل انجام شده بود و آنها اماده برگزاری مراسم بودند اما نیامدن داماد به عروسی همه چیز را خراب کرد.

اگرچه خانواده عروس ظاهراً به دلیل ناپدید شدن داماد به شدت تحقیر شده بودند، ولی صرف حدود 25 میلیون روپیه (1700 دلار) برای تدارک عروسی ظاهرا دغدغه اصلی آنها بود. از دست دادن آن پول با لغو این رویداد غیرممکن بود و آنها هیچ توجهی به احساسات و حال روحی دخترشان نداشتند.

وقتی وضعیت به گونه ای پیش رفت که نارضایتی خانواده عروس از هزینه هایی که متقبل شده بودند، بالا گرفت؛ پدر داماد وارد عمل شد و به‌جای پسرش و به عنوان جایگزین داماد با دختر جوان ازدواج کرد.

بله، درست متوجه شدید که پس از ناپدید شدن یک داماد اندونزیایی در روز عروسی، پدرش مسئولیت را بر عهده گرفت و با عروس ازدواج کرد تا مراسم گران‌قیمت لغو نشود. واکنش‌ها به این عروسی غیرمعمول در شبکه‌های اجتماعی اندونزی متفاوت بوده و بسیاری این تصمیم را مسخره دانسته و برخی دیگر برای سرنوشت عروس جوان، ناراحت بودند.

آبروریزی در عروسی؛ داماد و پدرش گل کاشتند

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
1 نظر به ثبت رسیده است
مانی کریمی1402-06-17
از اول هم هدف پدره بوده نه پسره، همه هم بجز عروس خبر داشتن، حتی خانواده عروس هم خبر داشتن، بیچاره عروس
20
وبگردی