بی پولی
برخی از انسان ها با اینکه در آمد خوبی دارند اما نمی توانند آن را به درستی مدیریت کنند و اکثر اوقات دچار بی پولی می شوند این افراد مدیریت مالی ضعیفی دارند.

متولدین چند ماه سال که در مدیریت مالی ضعیف هستند

تحمل شرایط بی ‌پولی اصلا کار راحتی نیست. گاهی اوقات افراد به خاطر اشتباهاتی که مرتکب می شوند، ممکن است بی پولی را تجربه کنند و گاهی اوقات هم بدشانسی می آورند؛ اما جالب است بدانید که این مسئله را از لحاظ طالع بینی هم بررسی کرده اند‌. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما توضیح دهیم که به دلیل رفتارهای نادرست مالی، بی پولی بیشتر به سراغ کدام افراد می آید.

آذر

آذر ماهی ها افراد سخت کوش و پر تلاشی هستند. پول بدست آوردن برای آن ها کار سختی نیست و اصلاً با این موضوع مشکلی ندارند و می توانند کارهای هیجان انگیز و سرگرم‌کننده و ماجراجویانه را انجام دهند. همیشه برای بهترین ها تلاش می کنند و به دنبال حس تعادل می گردند اما ممکن است که به یکباره بی پولی سراغ شان بیاید. علت آن هم بلند پروازی های بیش از حدشان است. آن ها همیشه خودشان را با کارهایی انجام می دهند؛ شوکه می کنند و ممکن است به یکباره زیر بار قرض و بدهی بسیار زیاد بروند.

بی پولی

اسفند

اسفند ماهی ها افرادی هستند که دوست دارند پول زیادی داشته باشند اما گاهی اوقات همه چیز برعکس می شود. بدون این که برنامه ریزی کنند، پول خود را صرف خرید چیزهایی می کنند که ممکن است به یک باره آن ها را بی پول کند؛ به طوری که اصلا منتظر این وضعیت نبوده اند.

بهمن

بهمن ماهی ها نمی توانند در مورد تکنولوژی مقاومت داشته باشند و در نتیجه همیشه شب ها زیاد بیدار می مانند. وقت زیادی برای کار کردن ندارند؛ زیرا مدام درگیر کار با تلفن موبایل و کامپیوترشا هستند و خود را سرگرم تکنولوژی کرده اند و همین باعث می شود که زیاد نتوانند پول در بیاورند؛ مگر اینکه درآمدشان هم از طریق اینترنت باشد.

مرداد

مرداد ماهی ها افراد با دقتی هستند. حواس شان هست که چه قدر پول خرج می کنند اما خیلی هم پول در نمی آورند؛ همچنین زمانی هم که پول به دست می آورند، ممکن است آن را صرف خرید هدایای گران‌قیمت کنند و همین باعث می شود که بی پول شوند‌.

بحران مالی

مهر

مهرماهی ها افراد خیلی بخشنده ای هستند اما ممکن است بخواهند که بیش از حد بخشندگی کنند که همین؛ کار دست شان می دهد‌ در واقع باید جلوی آن ها را بگیرید و مراقب باشید تا به نسبت پولی که دارند ولخرجی نکنند و حساب بانکی شان خالی نشود.

خرداد

خرداد ماهی ها دو دسته هستند. دسته ای از آن ها در شغل خوبی فعالیت می‌ کنند و پول خوبی به دست می‌ آورند و همیشه پول را به درستی مدیریت می‌ کنند اما دسته دیگر به دنبال تفریح هستند، ولخرجی می‌ کنند و خیلی در مورد پولی که در می اورند؛ مدیریت ندارند و همین باعث می شود که بی پول شوند‌.

بی پولی بیشتر سراغ متولدین کدوم ماه میاد؟

3.7614
این مطلب مفید بود ؟457157
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
وبگردی