دانشگاه تهران
پذیرش جدید دوره حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری در سال 1400 و با میزبانی دانشکده فنی دانشگاه تهران آغاز شد.

پذیرش دوره های تخصصی مدیریت کسب و کار DBA  دانشگاه تهران

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز ش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره DBA گرایش مالی و سرمایه گذاری مانند سال گذشته در سال 1400 نیز برگزار خواهد شد. مدیران و علاقه مندان به حوزه های مالی و سرمایه گذاری می توانند از این فرصت ویژه استفاده کرده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار، بر حوزه های مالی و سرمایه گذاری متمرکز شده و یک دوره بالادستی و حرفه ای را تجربه نمایند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار بویژه با نگرش مالی و سرمایه گذاری را اثبات نمایند.

مهمترین دروس DBA گرایش مالی و سرمایه گذاری عباتند از :اقتصاد کلان، تجزیه و تحلیل صورت های مالی، سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، اوراق بهادار مشتقه، مالی شرکتی، ارزشیابی سهام شرکت ها. جهت آشنایی کامل با سرفصل های این دوره و نیز استفاده از تخفیفات ویژه درنظر گرفته شده می توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (سرفصل های دوره DBA گرایش مالی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران)

لازم به ذکر است منابع این دروس با آزمون های بین المللی نظیر CFA و نیز آزمون های سازمان بورس و اوراق بهادار کشور منطبق می باشند.

دوره آنلاین

لازم به ذکر است برای اولین بار سیستم جدید آموزشی پخش زنده آنلاین در این دوره ها به کار گرفته خواهد شد که ارتباط دانش پذیر از هرکجای ایران و حتی سراسر دنیا را بصورت مستقیم با اساتید دوره فرآهم می آورد. در این سیستم نوین آموزشی ضمن ارتقای چشم گیر کیفیت آموزش، هزینه های رفت و آمد به کلاس و نیز خطر ابتلا به ویروس کرونا به شدت کاهش یافته است. 

سایر گرایشات تخصصی MBA و DBA

علاوه بر دوره DBA مالی و سرمایه گذاری، علاقه مندان می توانند در سایر گرایشات از جمله:DBA مدیریت پروژه، DBA مدیریت استراتژیک، DBA مدیریت بازاریابی و DBA مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال نیز حضور یابند که بنا به علاقه یا زمینه کاری، هر داوطلب می تواند در یکی از گرایشات نام نویسی نماید. 

همچنین دوره مدیریت کسب و کار در سطح MBA نیز توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می شود که علاقه مندان می توانند از این دوره نیز استفاده نمایند.

دوره های ام بی ای و دی بی ای دانشکده فنی دانشگاه تهران مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد.

نحوه پذیرش و ثبت نام در دوره های DBA و MBA

پذیرش در دوره MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61119824 یا 88225402 یا  88652153 (با پیش شماره 021) مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیام ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره ها بهره مند گردند. 

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می توان روی عبارت  پیش ثبت نام دوره MBA و DBA کلیک نمود.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa  فرآهم خواهد بود.

پذیرش دوره DBA مالی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی