درخت گردو
جهت خرید نهال گردو و نهال بادام ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم و آن هم انتخاب نهال گردو ژنوتیپ رویال و نهال بادام رویال می باشد

خرید نهال گردو و خرید نهال بادام از بهترین نهالستان با قیمت فروش مناسب

با توجه به اهمیت خرید نهال با کیفیت که میتواند برای یک کشاورز و باغدار بسیار مهم باشد و با کاشت بهترین نهال گردو و بادام به سود زیاد برسد ، اطلاعاتی در این رابطه میخواهیم در اختیار شما قرار دهیم که بسیار حائز اهمیت است ، پس در ادامه با ما همراه باشید:

انتخاب نهالستان تخصصی و معتبر جهت خرید نهال

در اولین اقدام باید نهالستانی تخصصی و معتبر را جهت خرید نهال گردو و خرید نهال بادام پیدا کرد که با کمی تحقیق بی شک در زمینه تولید نهال ( نهالفروشی) نهالستان رویال نهال را خواهید یافت که سابقه ای طولانی در زمینه نهال و نهال کاری دارد ، که بیش از 99 درصد از مشتریان پس از خرید نهال گردو و همچنین خرید نهال بادام از این نهالستان رضایت کامل را دارند.

پس از انتخاب نهالستان ، با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جغرافیایی شهر خود اقدام به انتخاب و خرید نهال گردو و یا نهال بادام کرد که با شرایط شما سازگار باشد ، این نهالستان مشاوره رایگان و تخصصی را به خریداران در زمینه های مختلف مخصوصا خرید نهال خواهد داد تا بهترین نهال گردو و یا بهترین نهال بادام را انتخاب کنند ، قابل ذکر است نهال گردو و نهال بادام در کشور ما جزء پرسودترین ارقام نهال محصوب می شوند.

جهت خرید نهال گردو و نهال بادام ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم و آن هم انتخاب نهال گردو ژنوتیپ رویال و نهال بادام رویال می باشد که در ادامه هر کدام را بررسی خواهیم کرد:

خرید نهال گردو

معرفی و انتخاب بهترین و پرطرفدارترین نهال گردو

نهال گردو ژنوتیپ رویال خیلی دیر برگ میدهد و البته بسیار پر بار است حدود 8 الی 10 تن در هکتار ، باردهی آن جانبی بوده و دارای خصوصیات مهم آپومکسی می باشد ، مغز گردوی رویال بالای 60 درصد است و باردهی مجدد آن پس از سرمای بهاره بوده و مقاوم به سرمای زمستانی می باشد (زود خزان ، لترال دهی) فاصله کاشت این گردو  7 در 7 است و مقاومت و سازگاری تا ارتفاع 2500 متر از سطح دریا را دارد و  باردهی نهال گردو ژنوتیپ رویال از سال اول و خود گرده افشان است ، این نهال گردو تولید اختصاصی نهالستان رویال نهال می باشد.
خرید بادام

انتخاب و معرفی پرطرفدارترین و بهترین نهال بادام

نهال بادام رویال رقم بسیار تجاری و خیلی خیلی دیر گل می باشد و مقاوم به سرمای شدید بهاره است ، پوست کاغذی و باردهی خوشه ای دارد و همچنین کیفیت مغز این بادام بالا است و همینطور خود گرده افشان می باشد که تولید اختصاصی نهالستان رویال نهال می باشد.

ارقام دیگر جهت خرید نهال گردو و بادام

شما همچنین میتوانید جهت خرید نهال گردو پیوندی ، بذری ، ژنوتیپ رویال از جمله :نهال گردو چندلر ، نهال گردو پدرو ، نهال گردو فرانکت ، نهال گردو فرنور ، نهال گردو لارا ، نهال گردو خوشه ای اسرائیلی ، نهال گردو تویسرکان ، نهال گردو کانادایی و انواع ارقام نهال گردو دیگر ... که هر درخت پس از رسیدن به بلوغ کامل بیش از 300 کیلو گردوی سبز می دهد و همچنین جهت خرید نهال بادام پوست کاغذی ، نهال بادام مامایی ، نهال بادام آذر ، نهال بادام سنگی ، نهال بادام اسکندر ، نهال بادام تونو ، نهال بادام حریر ، نهال بادام فرانسیس و انواع ارقام نهال بادام دیگر ... اقدام نمایید که مشاورین نهالستان آماده ارائه مشاوره رایگان به شما خریداران عزیز در زمینه خرید نهال گردو و خرید نهال بادام می باشند.

نتیجه گیری کلی در خصوص خرید نهال گردو و نهال بادام

پیشنهاد ما به باغداران استفاده از ارقام گردو ژنوتیپ رویال و بادام رویال می باشد که در نهالستان رویال نهال تولید و به فروش می رسد زیرا نهال گردوهای خارجی دارای معایبی هستند :  ارقام دیر گل هستند و معایبی اصلی که دارند دیر خزان هستند که باعث می شود دچار سرمازدگی شوند و باعث کاهش عملکرد و حتی خشکی شوند.
رویال نهال در تمامی مراحل اجرای پروژه احداث باغ گردو و بادام  ، آزمایش خاک ، آزمایشات میکروبی ، تحقیقات آب و هوایی ، نقشه کشی و طراحی باغ ، راه اندازی سیستم آبرسانی ، اجرا و کاشت نهال در کنار شما خواهیم بود.

حرف آخر

نهالستان رویال نهال با سال ها تجربه شما را در زمینه خرید نهال گردو و خرید نهال بادام از مرحله خرید تا برداشت همراهی میکند ، این نهالستان دارای مجوز جهاد کشاورزی بوده و نهال های گردو و بادام این نهالستان دارای گواهی بهداشت و کارت قرنطینه می باشند و لیبل دار بوده و عاری از هرگونه بیماری و آفات می باشند و همچنین با ضمانت نهال به فروش میرسند.

ثبت سفارش خرید نهال گردو و نهال بادام از نهالستان

همین حالا با ارسال پیام در واتساپ و تلگرام به شماره 09141811520 میتوانید سفارش خرید نهال گردو و خرید نهال بادام خود را ثبت کنید ، نهال ها در فصل مرداد تا آذر پیش فروش می شوند و با توجه به شرایط کاشت منطقه شما پس از آماده سازی و بسته بندی نهال مربوطه از طریق پایانه مسافربری برای مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال میگردد کارشناسان نهالستان آماده پاسخگویی به شما عزیزان قبل و بعد از خرید نهال می باشند.

خرید نهال گردو و بادام با قیمت مناسب از نهالستان

2.216
این مطلب مفید بود ؟79
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی