تولد
کفش مردانه آراد
تا حالا بصورت آنلاین کفش خریدید؟ با رعایت نکاتی که اینجا ذکر کردیم، با خیال راحت و بی دردسر میتوانید اینترنتی کفش بخرید.

7 نکته الزامی در خرید آنلاین کفش

این روزها خرید اینترنتی بخش عمده ای از خرید ما را پوشش داده، مخصوصا بعد از شروع کرونا سبک خرید بسیار تغییر کرده و اتفاقا در محصولاتی مثل کفش که قبل از خرید باید بیشتر دقت کرد.

در اینجا چند روش مختلف را اشاره خواهیم کرد که  خرید آنلاین کفش را با اطمینان تجربه کنید. اصلا هم تفاوتی نداره کفش مورد نظر شما کفش مردانه یا زنانه، راحتی یا رسمی باشد.

1.از اعتبار سایت و برند اطمینان حاصل کنید.

یک فروشگاه اینترنتی حتما برای جلب اعتماد مخاطب و پشتیبانی جدا از پشتیبانی آنلاین، باید دارای شماره تماس مستقیم (همراه یا ثابت) باشد.هر فروشگاه آنلاینی احتمالا یک صفحه "درباره ما" دارد. در این صفحه باید به قدمت برند و میزان اعتبار آن بین مخاطبین توجه کنید. هر برندی جدا از محیط آنلاین، در محیط واقعی نیز باید دارای اعتبار و سابقه خوبی باشد.

بررسی کنید که در سایت آدرس پستی از دفتر، فروشگاه، نمایندگان یا تصاویری از فروشگاه یا کارخانه وجود دارد؟ این موارد تا حد زیادی به شناخت سریع شما از برند کفش کمک میکند.

فروشگاه کفش آراد

توجه کنید که سایت از تعداد و تنوع خوبی در محصولات برخوردار باشد، و به شما حق انتخاب در طرح ها و رنگ های مختلف را بدهد، این مورد خود بر اعتبار فروشگاه آنلاین کفش تاثیرگذار است.

سایت دارای شناسه کسب و کار اینترنتی (اینماد) با تاریخ معتبر باشد، کسی که دارای این نماد است یعنی تعهدنامه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را تکمیل کرده و فعالیت های آن تحت نظارت قرار میگیرد. برای مشاهده نمونه ای از یک فروشگاه آنلاین معتبر کفش به کفش آراد مراجعه کنید تا موارد ذکر شده را ملاحظه کنید.

2. در سایت بتوانید بر روی تصاویر زوم کنید!

یکی از بزرگترین چالش های خرید آنلاین کفش این است که به سختی میتوان، اجزای مختلف را مشاهده کرد و تصمیم گیری کرد.
به همین دلیل در صفحه محصول کفش باید بتوان تصاویر با کیفیت ، در زوایای مختلف و با قابلیت زوم را دید.
باید بتوانید در خرید آنلاین کفش درک خوبی از رنگ، جنس رویه و زیره، مواد بکار رفته در آن، میزان مقاومت و جنس چرم داشته باشید. پس فروشنده جدا از تصاویر باکیفیت، باید در مشخصات محصول از جنس کفش و مشخصات ظاهری آن نیز توضیحات کاملی ارائه دهد.

3. بدنبال تصاویر لایف استایل و پوشیده شده با مدل بگردید.

کفش آراد

در اغلب موارد کفش را در پای یک فرد دیگر ببینید بیشتر در انتخاب آن به شما کمک خواهد کرد، بخصوص وقتی که تمایل به خرید یک نوع جدیدی از کفش داشته باشید.

معمولا سایت ها بدلایل محدودیت ها صرفا تصاویر صنعتی از کفش را درج میکنند، اما شما براحتی میتوانید در همان سایت، آدرس شبکه اجتماعی اینستاگرام آن را پیدا کنید و انواع تصاویر لایف استایل و کفش هایی که در پای یک مدل پوشیده شده است را ببینید. یا حتی از پشتیبانی سایت بخواهید که تصاویری از کفش موردنظر شما در پای یک فرد دیگر به شما نشان دهد.

4.پای خود را اندازه گیری کنید!

معمولا در سایت های مختلف، روش های مختلفی را برای اندازه گیری صحیح پا و انتخاب سایز متناسب با پای شما پیشنهاد میشود. یک روش ساده برای اندازه گیری سایز پا بدین صورت است:
پای خود را در یک سطح صاف بر روی یک برگه کاغذ سفید قرار دهید. با مداد قسمت خارجی آن را ترسیم کنید تا تصویر پای شما بر روی کاغذ ترسیم شود.
برای طول پا از انگشت بزرگ پا تا پاشنه آن را با خط کش اندازه گیری کنید. بسیاری از مردم اندازه پای چپ و راست شان با یکدیگر متفاوت است، پس هر دو پای خود را اندازه گیری کنید.
این سایز پای شماست، آن را بخاطر بسپارید، با همین سایز همیشه میتوانید در فروشگاه های مختلف بر حسب مشخصات ابعاد معرفی شده توسط فروشگاه بصورت آنلاین خرید کنید. 
از آنجا که نحوه سایزبندی کفش های برندهای مختلف متفاوت است، به راهنمایی پشتیبان برند موردنظر دقت کنید تا با سایزی که شما اندازه گرفتید همخوانی داشته باشد.

5. به نظرات مشتریان قبلی گوش دهید.

وقتی بصورت آنلاین قصد خرید کفش یا هر محصولی دارید، نظرات سایر مشتریان یکی از گرانبهاترین مشاوره هایی است که میتوانید قبل از خرید به آن رجوع کنید.
به امتیازات، نظرات مثبت، نقات قوت و ضعف ذکر شده سایر مشتریان به دقت توجه کنید.
شما میتوانید این نظرات را معمولا در صفحه خرید هر محصول در بخش پایین و قسمت نظرات کاربران یا در صفحات شبکه های اجتماعی بیابید.
کامنت رضایت از کفش آراد

6. از برندهایی آنلاین خرید کنید که قبلا آنها را امتحان کردید.

اگر در خرید آنلاین وسواس دارید و به هر برندی اعتماد ندارد، به تجربیات گذشته خود رجوع کنید.
وقتی محصولی از یک برند خاص را از پیش تجربه کردید و سایز پای خود را متناسب با آن محصول میدانید، دیگر شک و تردید در خرید آنلاین به صفر خواهد رسید.

7. از شرایط گارانتی فروشگاه مطمئن شوید.

جدا از اینکه تمام راهنمایی های فوق کمک زیادی به خرید آنلاین شما میکند، وجود شرایط گارانتی در یک وبسایت موجب اطمینان خاطر هر مخاطبی در خرید آنلاین کفش میشود.
در هر وبسایتی برای یک خرید مطمئن، بهتر است شرایط و مقررات وبسایت، نحوه و زمان ارسال کالا و از همه مهم تر شرایط گارانتی را بررسی نمایید تا با اطمینان خرید کنید. 
به طور مثال در مجموعه کفش آراد تمام محصولات به مدت شش ماه از تاریخ صدور فاکتور گارانتی شده و تمام سفارشات بالای 1 میلیون تومان برای تمام نقاط کشور رایگان ارسال میشوند.

چطور آنلاین و بی دردسر کفش بخریم؟

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی