اتومبیل

پارک دوبل
به دلیل تابو هایی که در جامعه وجود دارد همه فکر می کنند که یادگیری پارک دوبل بسیار کار سختی است، اما درواقع اینگونه نیست و فقط به مقداری آموزش نیاز دارید.
غرق شدن ماشین

راه نجات از خودروی در حال غرق شدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمام حوادثی که در ماشین اتفاق می افتد وحشتناک هستند و برخی از این حوادث خطرات بسیاری دارد، پس بهتر است که برای مقابله با این خطرات آمادگی داشته باشید.
روشن نشدن چراغ ترمز

چند دلیل برای روشن نشدن چراغ ترمز اتومبیل تان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روشن نشدن چراغ ترمز اتومبیل چندین دلیل مختلف دارد که باید از آن ها مطلع باشید، داشتن اطلاعات کافی به شما برای برطرف کردن روشن نشدن چراغ ترمز کمک بسیاری می کند.
ماشین کی ام سی

کی ام سی T8، گران ترین وانت چینی بازار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کی ام سی T8 جدیدترین و گران ترین پیکاپ چینی است، که به لطف همکاری کرمان موتور و شریک چینی اش، JAC به تازگی وارد بازار خودروی کشورمان شده است.
برسی خودرو

6 قدم برای آماده سازی خودرو قبل از ورود به فصل سرما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مهمترین قدم های اساسی برای آماده سازی خودرو برای ورود به فصل سرد زمستان را در این مطلب بخوانید تا به خوبی خودروی خود و سرنشینان آن را ایمن نگه دارید.
رنو کپچر

خودروبانک : اخبار خودرو و تست خودروهای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در خودروبانک می توانید جدیدترین اخبار خودرو ایران و جهان را بخوانید و تست خودرو های جدید بازار ایران را به صورت فیلم ببینید
رنگ خودرو

0 تا 100 کارشناسی رنگ خودرو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازآن جایی که در کشور ما خودرو کالایی سرمایه ای محسوب می شود و طی سا ل های گذشته نیز قیمت خودرو به شکل عجیبی سیر صعودی به خود گرفته است، ضرورت و اهمیت کارشناسی رنگ خودرو بیش از هر زمان دیگری موردتوجه قرار دارد که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم.
خط تولید بی ام و

10 خودرویی که تولیدشان در سال 2021 متوقف شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایران خودرو با پژو 206 هاچ بک تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار تیپ V8 خداحافظی می کند!
قطعات ماشین

معرفی تمام ویژگی های قطعات اصلی رنو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید قطعات اصلی خودروی خود را از کجا تهیه کنید تا کمترین آسیب را به خودرو وارد کنید؟ استهلاک قطعات اصلی خودرو و تعویض به موقع آنها باید یکی از برنامه های اصلی شما پس از انتخاب و خرید خودرو باشد .
خودرو مزدا 3 نیو

بررسی مزایا و معایب خودرو “مزدا 3 نیو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو مزدا 3 نیو، یکی دیگر از خودروهای محبوب موجود در کشور در 4 تیپ متنوع است که در این گزارش از نمناک به بررسی 4 تیپ مختلف “مزدا 3 نیو” مونتاژ خواهیم پرداخت.
کیا سراتو مونتاژ

بررسی مزایا و معایب خودرو “کیا سراتو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو “کیا سراتو” یکی از خودروهای محبوب و البته شناخته شده است که در سال های اخیر در 4 مدل متنوع توسط مجموعه بزرگ سایپا در کشور مونتاژ و روانه بازار شد.
چری A15

مقایسه ام وی ام 550 و چری A15

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب به طور مختصر به بررسی و مقایسه دو خودروی چری 15A و ام وی ام 550 از نظر فنی و ویژگی های ظاهری خواهیم پرداخت .
خودرو پژو 508

بررسی مزایا و معایب خودرو “پژو 508” وارداتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خودرو پژو 508 (peugeot 508)، یکی از خودروهای جدید برند فرانسوی پژو در کشور است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید “پژو 508” خواهیم پرداخت.
ام وی ام x22

بررسی مزایا و معایب خودرو “ام وی ام x22”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو ام وی ام x22 (تیگو 2)، یکی از خودروهای چینی موجود در بازار کشور در 5 مدل مختلف است که در این گزارش به بررسی ارزش خرید خودرو “ام وی ام x22” خواهیم پرداخت.
رنو داستر

بررسی مزایا و معایب خودرو کراس اور “رنو داستر”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو رنو داستر یکی از خودروهای جدید مجموعه رنو در کشور است که در این گزارش از نمناک به بررسی 3 نسخه “رنو داستر” که در کشور حضور دارند خواهیم پرداخت.
صفحه 1 از 59