اتومبیل

خرابی پدال ترمز
اگر پدال ترمز ماشین به درستی کار نکند و شما نتوانید خودرو را متوقف کنید عوارض مالی و جانی جبران ناپذیری زندگی شما را در بر خواهد گرفت.
پاک کننده حشرات

اهمیت و روش پاک کردن حشرات از بدنه خودرو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حشرات و فضولات اسیدیشان یکی از دردسر های رانندگان است که هر چه سریع تر باید پاک شوند زیرا می تواند خسارت و آسیب جدی به رنگ خودرو وارد کند.
شستن موتورسیکلت

فوت و فن شستن موتورسیکلت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای شستن موتورسیکلت باید اصول و روش صحیح آن را بدانید و از مواد شوینده مناسبی استفاده کنید تا آسیبی به موتور شما وارد نشود.
کلاچ خودرو

کلاچ اتوماتیک یا کلاچ برقی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کلاچ اتوماتیک یک دستگاه پیشرفته است که با نصب آن روی اتومبیل خود دیگر نیازی به گرفتن کلاچ با پا برای تعویض دنده نیست. و اتومبیل شما مشابه خودروی دنده اتوماتیک عمل میکند.
جیلی امگرند

جیلی امگرند x7 در امارات، سرزمین خاص سواران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه خودروهای چینی روز به روز در بازار جهانی بیشتر از قبل خود نمایی میکنند. تا جایی که پای تولیدات آنها به امارات , سرزمین خاص سوران هم باز شده است.
لاستیک تابستانی

لاستیک تابستانه یا چهار فصل ؛ کدوم رو بخرم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای خرید لاستیک تابستانی خودرو باید به برخی نکات به خوبی توجه کنید، در ادامه از تفاوت های لاستیک های تابستانی با چهارفصل و ویژگی های لاستیک های تابستانی آشنا می شوید.
معایب شارژ کردن گوشی در ماشین

هرگز گوشی را با پورت ضبط ماشین شارژ نکنید چون ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شارژ کردن گوشی در ماشین به باتری گوشی آسیب میرساند و ممکن است بطور ناگهانی باتری ماشین را نیز خالی کند، البته شارژ کردن گوشی در خودرو معایب دیگری هم دارد.
سفتی پدال ترمز

دلیل مهم سفت شدن پدال ترمز خودرو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سفت شدن پدال ترمز یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای خودروها پیش می آید که با دانستن دلایل آن می توان به راحتی این مشکل را حل کرد.
جوش آوردن ماشین

علائمی که ماشین قبل از جوش آوردن دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داغ کردن و جوش آوردن موتور ماشین در فصل تابستان یکی از رایج ترین مشکلات خودروهاست که برای پیشگیری از مشکلات جدی تر باید اقدامات لازم هنگام جوش آوردن ماشین را بدانید.
مراقبت از باتری خودرو

در تابستان هوای باتری ماشین رو داشته باشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از رانندگان در گرمای تابستان به باتری خودرو توجه نمی کنند و نمی دانند که با عدم مراقبت از باتری در گرما به باتری ماشین آسیب می رسانند.
مراقبت از لاستیک خودرو

مراقبت های تابستانی لازم از لاستیک ماشین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روزهای گرم فصل تابستان اثرات مخربی بر روی تایرهای خودروها می گذارد، اما برای مراقبت از لاستیک خودرو در روزهای گرم تابستان چند نکته و روش مناسب وجود دارد.
پاره شدن تسمه تایم

از کجا بفهمیم ماشین تسمه تایم پاره کرده ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تسمه تایم خودرو یکی از اجزای مهم و ضروری برای موتور خودرو می باشد که باید برای عملکرد بهتر موتور خودرو با توجه به علائم خرابی و پارگی آن تعویض شود.
باتری خراب ماشین

این علائم یعنی کار باتری خودرو شما تمومه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اولین چیزی که هنگام روشن نشدن ماشین به ذهن میرسد باتری است و یک راننده قبل از خرابی کامل باتری باید از اتمام عمر باتری خودرو آگاه باشد.
ترس از رانندگی

برای همیشه با ترس از رانندگی خداحافظی کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد به دلایل سرعت بالا، یاد گرفتن رانندگی، رانندگی در شب و... ترس از رانندگی دارند، راهکارهای مناسب و کاربردی برای فوبیای رانندگی و درمان ترس از رانندگی وجود دارد.
خنک نگه داشتن ماشین

راز خنک نگه داشتن ماشین در تابستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از آفتابگیر، پارک کردن ماشین در سایه و انداختن روکش بر روی صندلی ها تنها چند نمونه از روش های ساده برای خنک نگه داشتن ماشین در هوای گرم تابستان است.
صفحه 1 از 57