سلامت

ورزش سرگیجه

رفع سرگیجه با چند تمرین ساده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ورزش سرگیجه به خوبی می تواند به رفع سرگیجه کمک کند و می توانید با انجام چند حرکت ساده ورزشی، سرگیجه خود را در خانه درمان کنید.
سنگ کلیه

دفع سنگ کلیه بدون دارو با آبمیوه ای خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سنگ کلیه یکی از دردناک ترین مشکلات کلیه است که شما می توانید برای درمان و دفع آن از نوشیدنی هایی مانند آب و ماءالعشیر استفاده کنید.
ویتامین خواب

هرکی خواب نداره، این ویتامین رو بخوره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی ویتامین ها تاثیر بسزایی در بی خوابی و افزایش کیفیت خواب دارند بنابراین برای داشتن خوابی راحت باید مصرف این ویتامین ها را شروع کنید.
مشکلات دندان

اثر باورنکردنی مشکلات دندان روی فرم بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارتباط باورنکردنی میان مشکلات دندان با فرم بدن وجود دارد، به طوری که دندان ها و حتی نحوه جویدن می تواند تاثیرات بسیاری در فرم بدن بگذارد.
روتین موهای فر

روتین مخصوص مو فرفری ها در زمستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نگهداری از موی فر در زمستان دردسر های زیادی دارد اما آشنایی و دنبال کردن روتین مخصوص موی فر در این فصل به شما برای داشتن موهای سالم و زیبا کمک میکند.
چربی خون

خطرات بسیار جدی بالا بودن چربی خون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بالا بودن چربی خون یا کلسترول بالا موجب ایجاد مشکلات و بیماری های خطرناکی می شود که یکی از رایج ترین آن ها مشکلات قلبی هستند.
مشکل گوارشی

7 مشکل گوارشی که نباید نادیده گرفت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد به مشکلات گوارشی توجه خاصی نمی کنند و آن ها را ساده در نظر می گیرند، در حالی که برخی از مشکلات گوارشی هشدار از یک وضعیت جدی می دهند و هرگز نباید آن ها را نادیده گرفت!
بوتاکس

بوتاکس چند روز بعد اثر میکنه و چند وقت می مونه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدتی است که پزشکان برای از بین بردن چین و چروک ها بوتاکس را پیشنهاد میکنند. اگر میخواهید از این روش استفاده کنید بهتر است تمام مزایا و معایب بوتاکس را بدانید.
قهوه ناشتا

هشدار جدی به اونایی که ناشتا قهوه میخورن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد طبق عادت بلافاصله بعد از بیدار شدن قهوه می نوشند اما اطلاعی از تاثیرات نوشیدن قهوه ناشتا برروی بدنشان ندارند و ممکن است به سلامتیشان آسیب بزنند.
نشانه کبد خراب

اوضاع کبدت خیلی خرابه اگه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلا کبدی نگرانی اصلی بیشتر انسان هاست، زیرا مشکلات این ارگان کم و بیش به سلامت بقیه اعضای بدن نیز آسیب میرساند. پس بهتر است نشانه های کبد خراب را بشناسید.
درمان جوش لثه

درمان خانگی جوش لثه از نوع ساده و چرکی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوش لثه به دلیل عفونت و باکتری های دهان و دندان ایجاد می شود که با روش های خانگی و طب سنتی می توان به راحتی این مشکل دهان را درمان کرد.
تزریق فیلر صورت

تزریق فیلر به این قسمت صورت، کورتان میکند!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تزریق فیلر، یک روش زیبایی است که باعث رفع چین و چروک صورت میشود اما نکته مهم، توجه به تزریق نکردن فیلر به قسمت هایی از صورت است که باعث کوری میشود.
کرم پوست

از هر کرم چقدر به پوست مان بزنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای سلامت پوست، ممکن است در طول روز از کرم های مختلفی استفاده کنیم. اما به چه میزان ما می توانیم از کرم های ضد آفتاب، کرم دور چشم و... استفاده کنیم؟
غذاهای مقوی

غذاهای مقوی اما ناشناس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از غذاها، سبزیجات و میوه در حالی در رژیم غذایی افراد وجود ندارد که مصرف آن های خواص و مزایای بسیاری برای سلامت بدن و درمان بیماری ها دارد.
بیماری پیرگوشی

علائم اصلی پیرگوشی در سالمندان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سالمندان با کاهش شنوایی دچار بیماری پیرگوشی می شوند و سالمندانی که عصب شنوایی شان از دست رفته باید از سمعک استفاده کنند.