سلامت

دلیل عرق صورت

عرق کردن صورت ، نشانه چیست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عرق کردن صورت نشانه چیست و دلایل اصلی عرق کردن صورت و سر چیست؟ با چه روش هایی می توان عرق کردن سر و صورت یا هایپرهیدروزیس را درمان کرد؟
مصرف زیاد قند

نشانه هایی که میگوید مصرف قند شما بالاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا شما عاشق خوراکی های شیرین هستید و مدام چای شیرین میل می کنید؟ پس باید از خطرات قند و شکر نیز آگاه باشید زیرا برای سلامت بسیار خطر دارد.
جید رولر

شگرد جوانی پوست زنان چینی با جید رولر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جید رولر یا ماساژور سنگی صورت امروزه یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای مراقبت پوستی می باشد که به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی و دور چشم کمک می کند.
سوزش زبان

سوزش زبان از چیست و کی نگران کننده میشود ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سوزش یا سوزن سوزن شدن زبان دلایل مختلفی دارد و از علائم بیماری هایی از جمله میگرن، آفت دهان، آلرژی، قند خون پایین و ام.اس می باشد.
کمک های اولیه دررفتگی

کمک های اولیه برای دررفتگی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رعایت نکردن ایمنی و رخ دادن مشکلاتی برای خودمان یا دوستانمان، باید کمک های اولیه اجرا شوند و فرد آسیب دیده بهبودی یابد که این کمک های اولیه عبارتند از..
خواص برگ بو

خواصی از برگ بو که هر کسی نمیداند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خواص برگ بو و روغن این گیاه پرفایده می تواند برای رفع مشکلاتی همچون تب و گرفتگی راههای تنفسی فوق العاده باشد؛ گیاه خوشبو را حتما داخل قفسه ادویه های خود جای دهید.
عطش شدید

شما هم هرچی آب میخورید باز عطش دارید ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عطش شدید با یک نوع بیماری به نام پلی دیپسیا مرتبط است بروز این بیماری می تواند ناشی از مصرف داروهای خاصی باشد تشنگی مداوم همچنین می تواند نشانه ای از بیماری دیابت باشد.
انواع کشمش

چند نوع کشمش داریم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کشمش میوه خشک و مغذیاست که از انگور تهیه می شود و همان قدر که انگور انواع و اقسام مختلف دارد، طبیعی است که این تنوع را در کشمش نیز بتوان یافت.
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
مراقبت از مو در شب

فوت و فن مراقبت از مو در خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی می خوابید موهایتان ساعتها در وضعیت یکنواختی قرار می گیرند و آسیب های زیادی به موهایتان وارد می شود. با روش های مراقبت از مو در شب سد راه آسیب ها شوید.
عوارض ویتامین دی

خطرات جدی مصرف زیاد ویتامین دی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین دی از ویتامین های بسیار مهم برای بدن است و نقش کلیدی در عملکرد سلول های بدن دارد نکته حائز اهمیت در این موضوع اندازه مصرف این ویتامین است.
کف پای صاف

علل کف پای صاف و درمان آن در سنین مختلف

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کف پای صاف یا صافی کف پا مشکلی مادرزادی است که در آن بیمار احساس درد ندارد، البته کف پای صاف عوارضی را هم به همراه دارد.
درمان شوره سر

با جوش شیرین از شر شوره سر خلاص شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر تاکنون برای رفع شوره سر روش های پرهزینه بسیاری را امتحان کرده اید که جوابگو نبودند می توانید از روش های طبیعی و درمان های خانگی رفع اختلال پوستی شوره سر استفاده کنید.
زمان نوشیدن آب

بدترین موقع برای “نوشیدن آب” چه زمانی است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر در اطراف بیمار یا محیط آلوده به بیماری های ویروسی و باکتریایی قرار دارید، آب بیشتری بنوشید تا میکروب هایی که ممکن است وارد بدن شما شده اند، سریع تر حذف شوند.
ماسک سفید کننده صورت

پوستتون رو با این ماسک ها مثل برف سفید کنید

زمان مطالعه : 15 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که رنگ پوستتان برایتان مهم است و به آن اهمیت ویژه ای می دهید می توانید با استفاده از ماسک های مناسب پوست خود را روشن تر کنید.