سلامت

مراقبت از ناخن
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
درمان ملاسما

درمان خانگی ملاسما ؛ این لک های زشت و مزاحم

زمان مطالعه : 12 دقیقه
به لکه های تیره کوچک قهوه ای رنگ روی سطح پوست صورت ملاسما می گویند، ملاسما علل های متفاوتی دارد و درمان های طبیعی خانگی برای درمان ملاسما مناسب هستند.
پوست

پوست خوبی ندارید چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علت نداشتن پوست خوب فقط عدم انجام مراقبت های پوستی نیست بلکه عادات و رفتارهایی در زندگی روزانه وجود دارد که موجب خراب شدن پوست می شوند.
خارش پوست

درمان اگزما و “خارش پوست” به روشی ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خارش پوست” و اگزما که گاهی به حساسیت پوستی نسبت داده می شود، واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل محرک است که به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا عوامل دیگری همچون استرس و.. بروز می کند.
ماسک صورت جو

ماسکی فوق العاده از جو برای پوست صورت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال راهی مطمئن و آسان برای لایه برداری پوست صورت میگردید ماسک جو بهترین گزینه است که علاوه بر لایه برداری سلول های مرده پوست باعث روشن شدن پوست می شود.
عوارض راکوتان

راکوتان پوست رو صاف می کنه ولی به چه قیمت؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از داروهایی که برای درمان آکنه های شدید تجویز می شود راکوتان می باشد. این دارو آکنه را از بین می برد اما عوارض دیگری را به همراه دارد که باید قبل از مصرف بدانید.
بعد کاشت مو

زمان مناسب رانندگی و مسافرت بعد کاشت مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بسیاری از افراد که اقدام به کاشت مو می کنند این موضوع جای سوال است که آیا رانندگی و مسافرت بعد از کاشت مو ممکن است؟
خستگی بعد از غذا

علت خستگی بعد از غذا خوردن چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خیلی از افراد سوال است که چرا بعد از غذا خوردن خستگی و خواب الودگی به سراغشان می آید اما حالا میخواهیم دلایل علمی این مساله را شرح دهیم.
ترک های پوست بدن

خوردنی هایی مخصوص رفع ترک های پوست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترک های پوستی اکثرا به دنبال کشیده شدن پوست ، بارداری و اضافه وزن ناگهانی ایجاد می شوند؛ و اگر بدن به اندازه کافی پروتئین سازی نکند دچار این مشکل می شوید.
محصولات پوستی

هشدار: این محصول پوستی پرفروش رو نخرید

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراقبت از پوست یکی از روتین های ضروری برای هر فرد است، اما برخی از محصولاتی که ما در روتین روزانه استفاده می کنیم آسیب های جدی به پوستمان وارد می کند.
جفت جنین

جفت جنین دقیقا چیه که این روزها اینقدر مهم شده؟

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
جفت عضو جدید از بدن مادران باردار است که فقط در زمان بارداری تشکیل می شود، اما چیزهای مهم زیادی وجود دارد که مادران باردار باید برای سلامت جفت بداند.
قرص ضد بارداری

چرا قرص ضد بارداری 28 روزه است؟

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای گرفتن بهترین نتیجه از قرص ضد بارداری باید آن را به صورت دقیق مصرف کنید اما سوالی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد دلیل مصرف 28 روزه ی این قرص است.
بهداشت فردی

نکته مهم بهداشت جنسی که خیلی هامون نمیدونیم

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت اندام های خصوصی امری بسیار مهم است که نباید نادیده گرفته شود بنابراین همه ی افراد باید از نکات کلیدی و حیاتی بهداشت جنسی اطلاع پیدا کنند.
بیماری شبکیه چشم

نشانه هشدار دهنده آسیب و بیماری شبکیه چشم

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیماری های شبکیه ممکن است بر روی هر بخشی از شبکیه چشم تاثیر بگذارند و اگر آن ها درمان نشود می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
حمله قلبی

اگر در تنهایی دچار حمله قلبی شدیم چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حفظ آرامش، خبر کردن آمبولانس و خوردن آسپرین در هنگام وقوع حمله قلبی می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند تا از حمله قلبی نجات پیدا کنید.