سلامت

مواد غذایی برای آنفولانزا
برای درمان و جلوگیری از تشدید آنفولانزا باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید، البته برخی مواد غذایی هستند که به ریکاوری آنفولانزا کمک شایانی می کند و همچنین برخی غذاها برای آنفولانزا مضر است.
مراقبت از ناخن

راز خانم هایی که ناخن های زیبا، سالم و قوی دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
استفاده قطره گوش

نحوه درست استفاده از قطره گوش رو بلدید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان بسیاری از مشکلات گوش می توان از قطره گوش استفاده کرد اما برخی از افراد نحوه استفاده از آن را نمی دانند و ممکن است به گوش خود آسیب جدی برسانند.
خشکی صبحگاهی زانو

خشکی صبحگاهی زانوهام از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"خشکی صبحگاهی زانو "دردی که هنگام بیدار شدن در زانو های خود احساس میکنید و ممکن است باعث نگرانی شما شود, دلایلی مختلف ومهم دارد.
خواص کدو حلوایی

از چند ماهگی میشه به کودک کدو حلوایی داد؟+ خواص

تاریخ انتشار : 6 آذر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کودک شما شروع به خوردن مواد غذایی کرده است میتوانید کدو حلوایی را در برنامه غذایی او جا بدهید زیرا کدو حلوایی فواید زیادی برای سلامتی کودکان دارد.
تست سلامت بدن

شما هم این خط نگران کننده را روی گردنتان دارید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدن با تغییرات ریزی که در خود ایجاد میکند، به نحوی سعی در علامت دادن به ماست. علامت هایی که ما را متوجه مسئله ای جدی و مشکلی پنهان در بدن می کند.
تاثیر استامینوفن

برای این دردها استامینوفن نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مردم از قرص استامینوفن به دلیل قابل دسترس بودن , برای تسکین درهای بیشماری استفاده میکنند .آیا تاثیر استامینوفن روی بیشتر درد ها درست است ؟
پوسیدگی دندان

این افراد بیشتر مراقب پوسیدگی دندان باشند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دندان ها بر اثر حفره های که به دلیل آلودگی به وجود آمده اند پوسیده می شود این حفره ها و پوسیدگی ها سلامت دندان شما را به خطر می اندازد.
احساس کلافگی

احساس کلافگی با شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این روزهای کرونایی که افراد معمولا به علت ماندن زیاد در منزل احساس کلافگی می کنند، این احساس خستگی و کلافگی چه تاثیراتی بر روی بدن می گذارد؟
ضربان قلب

همه چیز درباره ضربان قلب از نوع تند و کندش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آگاهی داشتن در مورد ضربان قلب به تشخیص مشکلات سلامتی کمک می کند، در ادامه با دلایل ضربان قلب تند و کند، ضربان قلب نرمال در سنین مختلف و درمان خانگی تپش قلب آشنا می شوید.
ژل تقویت مو

معجزه ای که برای تقویت موهات دنبالش بودی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تقویت مو راه های بسیاری وجود دارد اما بهترین و بی ضرر ترین راه استفاده از ژل طبیعی مو است که معجزه میکند و بیشترین اثرگذاری را برای تقویت مو دارد.
مشکلات پوستی در پاییز

5 مشکل رایج پوستی در فصل پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عوارض فصل پاییز ایجاد مشکلات پوستی است که رایج ترین آن ها، خشکی پوست می باشد اما با مراقبت های پوستی مناسب می توانید از آن ها جلوگیری کنید.
روز اول سرما خوردگی

روز اول سرما خوردگی حتما این کارها رو انجام بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرماخوردگی بیماری شایعی است که افراد به سرعت دچارش میشوند اگر اقدامات درستی در روز اول سرماخوردگی انجام دهیم بیماری با سرعت بیشتری بهبود میابد.
خواب رفتن دست و پا

خواب رفتن دست و پا را به دلیلی مهم جدی بگیرید!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بی حسی و خواب رفتن دست و پاها اتفاقی است که بیشتر افراد آن را تجربه کردند و در برخی موارد ممکن است این احساس نشانه یک بیماری در بدن باشد.
پرپشت شدن مو

روش جدید کلینیک ها برای پرپشت شدن موی سر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راهکار های درمانی زیادی برای ریزش مو وجود دارد. مقایسه معایب و مزایای این روش ها به شما برای انتخاب مناسب ترین تکنیک برای پرپشت شدن مو کمک میکند.