بهداشت و سلامت

درمان سفتی شکم نوزاد
دلایل مختلفی وجود دارد که باعث یبوست و سفتی شکم نوزاد می شود و البته استفاده از درمان های خانگی هم برای یبوست نوزادان بسیار مفید است، اما در برخی مواقع باید حتما به پزشک مراجعه کرد.
قبل از تولد

مشکل روحی روانی که قبل از تولد مبتلا می شویم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مطالعات نشان داده که ریشه بسیاری از بیماری ها مربوط به قبل از تولد است و تماما حالات مادر بر روی فرزند تاثیر می گذارد چه حالات روحی و چه حالات جسمی.
گل مژه در چشم

درمان “گل مژه” چشم با 23 روش معجزه آسای خانگی و طبیعی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“گل مژه” چشم ظاهری مانند یک جوش روی پلک ها دارد و باعث درد و التهاب در چشم می شود این التهاب ها روی پلک پایین و بالا قرار دارند
روش برداشتن خال

متد جدید برداشتن خال صورت و بدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه برداشتن خال بسته به نوع خال به روش های مختلفی انجام می شود اما هر کدام مراقبت های خاص خود را می خواهند که به آن ها اشاره می کنیم.
معده خالی

بدترین کاری که میشه با معده خالی انجام داد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در میان کارهای رومزه ای که از صبح تا شب انجام میدهیم باید بدانیم که انجام برخی کارها یا خوردن بعضی چیزها با معده خالی برای سلامت بدن بسیار مضر است.
رنگ درمانی

از رنگ درمانی و فوایدش چه می دانید؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رنگ درمانی یا کروموتراپی یکی از روش های علمی است که با استفاده از رنگ ها بسیاری از بیماری های روحی و روانی را درمان می کنند.
بیماری مالیخولیا

علت و علامت یک بیمار روانی مالیخولیایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری روانی مالیخولیا نوعی افسردگی شدید با علائم خاصی است که می توان با مصرف داروهای ضد افسردگی درمان کرد یا با انجام برخی کارها از این بیماری جلوگیری کرد.
ماهی تیلاپیا

ماهی تیلاپیا مفیده ولی چرا نخوریم بهتره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درباره مصرف ماهی تیلاپیا تردیدهایی وجود دارد که موجب افزایش نگرانی شده و درنتیجه بسیاری از افراد ادعا می کنند که ماهی تیلاپیا برای سلامت انسان مضر است و نباید مصرف شود.
خواص یلانگ یلانگ

روغن گیاه یلانگ یلانگ با خواصی جالب تر از نامش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه یلانگ یلانگ فواید بسیاری برای سلامت بدن به همراه دارد و توانایی درمان برخی از مشکلات سلامتی را دارد، همچنین از یلانگ یلانگ برای معالجه پزشکی نیز استفاده می شود.
فواید فیلم ترسناک

به دلایلی مهم فیلم ترسناک تماشا کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تماشای فیلم ترسناک برای بدن ومغز ما فواید زیادی دارد و به عملکرد مغز کمک میکند. علاقه زیاد به تماشای فیلم ترسناک دلایل علمی دارد.
سمعک

"سمعک های آینده؛ سمعک هایی بدون نیاز به باتری"

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ شنوایی همیشگی امر بسیار مهمی می باشد ، پس در دسترس نبودن ابزار شنوایی به دلایل مختلف می تواند اختلالاتی را به وجود آورد.
خواص شبدر قرمز

شبدر قرمز خواصی دارد مهم به خصوص برای زنان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شبدر قرمز یگ گیاه وحشی است که معمولا در چمن زارهای آسیا و اروپا رشد می کنند، البته گیاه شبدر قرمز دارای خواص فوق العاده ای هم می باشد که برای زنان هم بسیار مفید است.
خواص میوه اژدها

میوه اژدها یا دراگون فروت برای چی خوبه ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
میوه اژدها متعلق به خانواده گیاهان کاکتوس می باشد که از خواص دارویی و خواص درمانی بسیار مناسبی برخوردار است، همچنین استفاده از میوه اژدها برای سلامت بدن نیز مفید است.
رهایی از فکر زیاد

راه رهایی از فکر و خیال زیاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد امروزه مدام در حال فکر کردن به یک یا چند موضوع تکراری در زندگی هستند که زندگی آن ها را سخت می کند ولی خودشان متوجه این افکار طولانی مدت و مخرب نیستند.
نشانه اولیه سکته قلبی

علامتی که بدن 1 ماه قبل سکته میدهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در بدن افرادی که دچار سکته قلبی می شوند از یک ماه قبل نشانه های اولیه برای هشدار حمله قلبی رخ می دهد که با شناخت آن ها میتوانید از حملات قلبی جلوگیری کنید.