سلامت

مواد غذایی برای آنفولانزا
برای درمان و جلوگیری از تشدید آنفولانزا باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید، البته برخی مواد غذایی هستند که به ریکاوری آنفولانزا کمک شایانی می کند و همچنین برخی غذاها برای آنفولانزا مضر است.
علت معده درد

برای آنکه گرفتار معده درد پاییزی نشوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با سرد شدن هوا بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا میکنند و افراد زیادی را بیمار می کنند، برای اینکه به این بیماری ها دچار نشوید باید نکات مراقبتی را بدانید.
مصرف آموکسی سیلین

افرادی که آموکسی سیلین برایشان سم است !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آموکسی سیلین یک انتی بیوتیک است که برای درمان عفونت باکتریال مورد استفاده قرار می گیرد این دارو به سه نوع فوری ،طولانی مدت وجویدنی وجود دارد.
کرم دور چشم

اشتباهات خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا استفاده از کرم دور چشم مناسب کمک بسیاری به رفع مشکلات در زیر چشم می کند اما برخی بعد از استفاده این کرم تفاوتی را احساس نمی کنند که علت آن استفاده اشتباه از کرم می باشد.
غذاهای آهن دار

خوشمزه های خون ساز برای کوچولو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مصرف و جذب آهن برای افراد در هر سنی ضروری است اما برای کودکان در حال رشد اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل کودکان حتما باید از غذاهای حاوی آهن استفاده کنند.
فیبر غذایی

اگه بدنت فیبر لازمه، اینها رو بیشتر بخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بهبود و تضمین سلامتی تان فیبر را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. مواد غذایی سرشار و غنی از فیبر میتوانند فواید بسیاری برای بدن شما داشته باشد.
بیماری قانقاریا

علائم بیماری قانقاریا و راه های درمان آن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
بیماری قانقاریا به دلیل عفونت باکتریایی و کمبود تامین خون ایجاد می شود و اغلب بر روی انگشتان دست و پا تاثیر می گذارد.
گلو درد چرکی

گلو درد چرکی چه فرقی با سرماخوردگی دارد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گلو درد چرکی باعث ایجاد حس خارش و سوزش در گلوی فرد می شود و یک عفونت باکتریایی در گلو است که پیشروی آن باعث التهاب ریه یا تب های رماتیسمی شود.
جلوگیری از سکته قلبی

ادویه ای که سکته رو از ما دور میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جلوگیری از سکته قلبی به مراتب بهتر از درمان آن پس از وقوع می باشد و برای رسیدن به این موضوع یکی از راه های توصیه شده استفاده از ادویه ای مشهور می باشد.
عوارض چای مانده

خوردن چای مونده، چه ضرری داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد چای مانده را دوباره گرم و مصرف می کنند اما بهتر است قبل از این کار بدانند خوردن چای مانده و کهنه برای سلامت بدن ضرری دارد یا نه؟
موهای زائد زنان

عامل اصلی موهای زائد در صورت و بدن خانم ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود موهای زائد در صورت و بدن زنان یک امر بسیار طبیعی است، البته وجود موهای زائد در بخش های مختلف بدن هشدار هایی را در رابطه با سلامتی زنان می دهد.
متخصص ارتوپدی

برای کدام دردها به متخصص ارتوپدی مراجعه کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
متخصص ارتوپدی به درمان بیماری های استخوان و مفاصل و نیز شکستگی ها و دررفتگی ها یا از طریق جراحی و یا غیر جراحی می پردازد.
برداشتن کیسه صفرا

چرا کیسه صفرا رو بر میدارن ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کیسه صفرا وظیفه جمع آوری مایعات بدن و ذخیره آن را دارد و همچنین به هضم غذا نیز کمک می کند و برای برداشتن کیسه صفرا از جراحی لاپاروسکوپی استفاده می کنند.
خوردن سبزیجات

سبزیجاتی که زیاد خوردنشون خطرناکه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف سبزیجات فواید بسیاری برای بدن دارد و اغلب افراد نیز تنها از مزایای خوردن سبزیجات مطلع هستند، در حالی که زیاده روی در مصرف سبزیجات عوارضی را به همراه دارد.
بیماری های روده

عادتی که روده هایتان را نابود می کند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب بیماری های روده به دلیل عادات غذایی اشتباهی که دارید ایجاد می شود پس برای سلامت روده ها این عادت های غلط را بدانید و ترک کنید.