سلامت

سر درد
در این مقاله دکتر حمیدرضا رخصت یزدی متخصص مغز، اعصاب و ستون فقرات مطالب مفیدی; را در رابطه با علل اصلی سردرد و دردهای ناشی از آن در صورت بیان می نمایند.
نوشیدن قهوه

اینجوری قهوه بخورید که نابود می شید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید ندانید که با نوشیدن بیش از حد قهوه در روز باعث آسیب زدن به خودتان می شوید قهوه همچنین با بعضی از داروها تداخل دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
هورمون شادی

10 راه جالب برای تحریک هورمون شادی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون شادی همان عامل اصلی درونی بدن که با فعال شدنش حال ما را خوب می کند می تواند با روش هایی بسیار ساده و باورنکردنی تحریک شده و ایجاد خوشحالی کند.
خواص عسل

یک قاشق عسل با یک دنیا خاصیت

زمان مطالعه : 13 دقیقه
عسل یک ماده غذایی پرطرفدار است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، عسل همچنین دارای خواص دارویی و درمانی فراوانی است و برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد.
بوتاکس مو

بوتاکس مو چیست و چطور انجام میشود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بوتاکس مو یکی دیگر از روش های جدید برای رفع موخوره و صاف و پرپشت شدن موهاست اما باید قبل از انجام آن از برخی مضرات آن با خبر باشید.
تغذیه گروه خونی

غذایی که گروه خونی شما دوست دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد بر این باورند که مصرف مواد غذایی سالم برای هر فردی مناسب است، اما اینطور نیست و تغذیه مصرفی هر فرد باید با توجه به گروه خونی آن باشد.
بیماری روانی زنان

این بیماری های روانی به خانم ها نزدیک تره!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به تحقیقات انجام شده زنان بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری های روحی روانی هستند. از بیماری های روانی شایع در زنان می توان به استرس اشاره کرد.
درمان جای زخم

نسخه ای برای محو کردن گوشت اضافه جای زخم

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اغلب افراد به دنبال راهکاری برای رفع اسکار کلوئید و گوشت اضافه جای زخم روی پوست هستند، چندین درمان گیاهی مناسب و کاربردی برای جای زخم ها وجود دارد.
عوارض شکستن قولنج

از عوارض جدی شکستن قولنج چیزی می دانید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستن قولنج برای بسیاری از افراد به طور عادت شده است، اما اغلب افراد از این موضوع مطلع نیستند که شکستن قولنچ چه عوارض جدی را به همراه دارد.
عوارض لباس دست دوم

بلایی که لباس دست دوم با خود می آورد

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1399زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد برای خرید لباس با کیفیت و گران قیمت، به سراغ لباس های دست دوم یا تاناکورا می روند اما این لباس ها خطراتی برای سلامت بدن دارند که نمی دانند.
مراقبت از ناخن

راز خانم هایی که ناخن های زیبا ، سالم و قوی دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای داشتن ناخن های سالم و قوی باید غذاهای دارای بیوتین و پروتئین بخورید و ناخن هایتان را مرطوب نگاه دارید و از آن ها غافل نشوید.
چشمانی زیبا

راه میانبر برای داشتن چشمانی سالم ، زیبا و جذاب

زمان مطالعه : 8 دقیقه
چشم ها نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره دارد برای داشتن چشمانی زیبا و سالم باید ابتدا تغذیه خوب و مناسبی داشته باشید.
درمان خط اخم و چروک پیشانی

آبمیوه ای برای نابودی خط اخم

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خط اخم به مرور زمان روی پیشانی هر کسی می نشیند که راه های مختلفی برای رفع آن وجود دارد مانند تزریقات چربی و ماسک های طبیعی خانگی.
غذا بعد کشیدن دندان

بعد جراحی و کشیدن دندان غذا و خوردنی چی بخورم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از جراحی و کشیدن دندان بسیار مهم است که چه مواد غذایی مصرف کنید، استفاده از برخی غذاها و خوردنی ها مانند "اسموتی میوه" پس از کشیدن دندان مناسب است.
ماسک پوست دست

ماسک مخصوص برای داشتن دستهای ابریشمی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست دست ها نیز نیاز به مراقبت دارد وگرنه به مرور کدر، خشک و چروک می شود برای بهبود پوست دستتان می توانید از ماسک ها و اسکراب های خانگی استفاده کنید.