سلامت

فراموشی ناگهانی

چرا یهو یه چیزی یادم میره؟

تاریخ انتشار : 14 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما ممکن است در طول روز مقداری از برنامه هایمان را فراموش کنیم که امری کاملا طبیعی است، اما ممکن است فراموشی شما بیش از حد و مشکل ساز شود.
بهترین دندان ها

مردم کدوم کشور بهترین دندون ها رو دارن؟ 

تاریخ انتشار : 14 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
مردم در بعضی از کشور ها دارای دندان های بسیار خوب و سالمی هستند، جالب است بدانید که کشور ها از نظر سلامت دندان به دسته های مختلف تقسیم می شوند.
خواص برگ بو برای پوست

روش استفاده از برگ بو برای پوست و مو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از برگ بو برای زیبایی پوست و پرپشتی موها فواید بسیار عالی به همراه دارد، البته که نحوه استفاده از برگ بو برای رسیدن به این مهم بسیار حائز اهمیت است.
دلشوره و اضطراب

راهکار رفع دلشوره و اضطراب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تپش قلب، تندتند نفس کشیدن و لرزش دست ها تنها نشانه کوچکی از دلشوره و اضطراب داشتن است که البته با رعایت چند نکته می توان به راحتی به مبارزه با آنها بروید.
ویتامین پوست

از جادوی این ویتامین ها برای زیبایی پوست غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زیبایی صورت و پوست بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها مصرف ویتامین ها است پوست برای اینکه بتواند زیبایی خود را حفظ کند به انواع ویتامین ها نیاز دارد.
زمان خوردن قهوه

بهترین وقت روز برای خوردن قهوه

تاریخ انتشار : 14 آذر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوشیدن قهوه برای بدن مفید و همچنین ضرر هایی رو به همراه دارد و نکته ی مهم در مورد بهرمندی از فواید قهوه، انتخاب زمانی مناسب برای نوشیدن قهوه است.
مراقبت از چشم

نکاتی که چشم پزشکان به شما نمی گویند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چشم از عضو های حساس بدن است که آسیب به آن می تواند جبران ناپذیر و یا سخت باشد پس شما بهتر است که از این عضو حساس به خوبی مراقبت کنید.
طب سوزنی دیابتی

تکنیک طب سوزنی برای دیابتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طب سوزنی روش چینی برای درمان بسیاری از بیماری ها و دردهای مزمن می باشد که حالا متخصصین از اثرات و فواید این روش برای درمان دیابت گفته اند.
کرونا امیکرون

مطمئن ترین راه برای اینکه کرونا امیکرون نگیریم

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویروس کرونا امیکرون در بعضی کشور ها به شکل های دیگر و به سرعت درحال پخش شدن است، ولی شما میتوانید با انجام نکته های پیشگیری کرونا از خودتان مراقبت کنید.
واژینوز باکتریال

حقیقتی مهم درباره واژینوز باکتریال در بارداری

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن خانم های باردار ضعیف است و نسبت به بیماری ها مقاومت زیادی نشان نمی دهد، واژینوز باکتریال یک بیماری عفونی است که ممکن است در بارداری رخ بدهد و مشکل ساز شود.
دئودورانت ضد عرق

بدترین موقع روز برای استفاده از دئودورانت

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روتین بهداشتی روزانه خوشبو کننده و دئودورانت جایگاه مهمی دارند، ولی باید زمان مناسب استفاده از دئودورانت هارا بدانید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.
ماسک صورت خسته

ماسک برای رفع خستگی چهره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی ممکن است دور چشمانتان سیاه و یا لکه های کم رنگی روی پوست صورت نشسته و چهره شما را خسته نشان دهد، ماسک های خانگی عالی برای رفع خستگی چهره وجود دارد.
جراحی بینی

و اما عوارض نگران کننده جراحی زیبایی بینی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رینوپلاستی یا همان عمل بینی یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی می باشد که باید قبل از انجام آن خطرات و عوارضی که دارد را بدانید.
اشتها

بهترین و سالم ترین روش افزایش اشتها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
نداشتن اشتها برای هر کسی می تواند آزاردهنده باشد که مهم ترین و البته تأثیرگذارترین راه در افزایش اشتها داشتن برنامه زمانی تعیین شده ای برای غذا خوردن است.
خوردنی کاهش استرس

بهترین چیزی که موقع استرس میتونی بخوری

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس به دلایل مختلف در زندگی همه ی ما وجود دارد و غیر قابل اجتناب است اما خیلی از افراد از تاثیر برخی مواد غذایی بر کاهش استرس بی خبر هستند.