بهداشت و سلامت

مواد غذایی ناشتا
اغلب افراد در وعده صبحانه و با معده خالی اقدام به خوردن بسیاری از خوراکی ها می کنند، در حالی که مصرف برخی از خوراکی ها و مواد غذایی به طور ناشتا برای بدن مناسب نیست.
درد رحم

انواع و اقسام “دردهای رحمی”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“دردهای رحمی” می تواند بر اثر چندین عامل به وجود آید مثل آپاندیس ، مسدودیت روده ، دردهای قاعدگی ، سنگ کلیه و غیره که برخی از آن ها به مراجعه اورژانسی نیاز دارد.
روغن فلفل سیاه

به 24 دلیل مهم روغن فلفل سیاه مصرف کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
متخصصان طب سنتی از سالهای دور روغن فلفل سیاه را به عنوان نسخه درمانی برای رفع بسیاری از بیماری ها و مشکلات جسمی تجویز میکرده اند چرا که این روغن گیاهی یکی از قوی ترین های دارویی است.
ماسک زیر بغل

ماسک مخصوص زیر بغل برای آقایان و خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تیرگی زیر بغل یکی از دغدغه های همیشگی بانوان است که در ادامه با 13 ماسک خانگی برای از بین بردن آن آشنا می شوید.
بیوتین

بیوتین یا ویتامین مو قشنگ ها چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوتین که با نماد ویتامین h نیز شناخته می شود از مهم ترین ویتامین های بدن است که کمبود آن در بدن مشکلاتی مثل ریزش مو ایجاد می کند.
افسردگی بعد تعطیلات

راه مقابله و درمان افسردگی بعد از تعطیلات

زمان مطالعه : 8 دقیقه
معمولا بعد از یک تعطیلات خوب و مفرح افراد دچار یک نوع افسردگی می شوند و تمایلی برای بازگشت به زندگی روزمره خود ندارند با مدیریت احساس خود این احساس را از بین ببرید.
تغذیه

تغذیه پیشنهادی طب سنتی برای فصل بهار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هوا در فصل بهار به تدریج گرم می شود و سرمای زمستان تحلیل می رود. گرم شدن هوا باعث ضعیفی قدرت هاضمه شود پس بهتر است در فصل بهار از غذاهای سبک و متعادل استفاده کرد.
هفت سین

خواص مهم خوردنی های سفره هفت سین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر کدام ازسین هایش نماد چیزیست مثل سیب مظهر سلامت، سنجد نماد زایش سیر نماد تندرستی و غیره که در این گزارش با خواص هرکدام از آنها آشنا می شوید.
نوشیدن شیر

بدترین موقع روز برای نوشیدن شیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیر یکی از مفیدترین و مهم ترین مواد مغذی است که تمام افراد باید در سنین مختلف مصرف کنند اما نوشیدن شیر زمان خاص خود را دارد تا آهن و کلسیم آن بهتر جذب شود.
کالری شیرینی ها

کالری شیرینی هایی که عید می خوریم چقدره؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دید و بازدیدهای عید نوروز میزبان ها با انواع شیرینی های نورزوی از شما پذیرایی می کنند اما شما باید قبل از خوردن از میزان کالری هر یک از آن ها با خبر باشید.
ماسک گل رز

معجزه ماسک گل رز در زیبایی و شفافیت پوست

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماسک گل رز از ماسک های طبیعی و بسیار خوب برای مراقبت و جوانسازی پوست است که قدرت بالایی در پاک کردن چربی از پوست دارد.
مراقبت از پوست

برنامه ی کامل مراقبت از پوست در سفرهای عید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقبت از پوست دغدغه بسیاری از افراد به خصوص بانوان است که این دغدغه در عید نیز دو چندان می شود و در پی آن مراقبت نیز باید بیشتر شود.
شکستگی بینی

علائمی که ثابت می کند بینی شکسته است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکستگی بینی روی پل بینی ایجاد می شود و اغلب با کبودی، درد و تورم همراه است و علائمی دارد که شما می توانید بفهمید بینی تان شکسته است.
خواص جو

به صد دلیل جو بخورید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
جو و آرد جو و نان جو دارای خواص بسیار مناسبی برای بدن هستند، از خواص جو می توان به رفع تشنگی، کاهش وزن، مبارزه با دیابت و بهبود سلامت قلب نیز اشاره کرد.
شیر سرد یا گرم

برای لاغری شیر سرد بهتره یا شیر گرم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیر یک بخش مهمی از رژیم روزانه است و غنی از مواد مغذی است و مصرف آن به دو صورت سرد و یا گرم است که در هر دو حالت فواید بسیاری برای بدن دارد.