سلامت

بی حسی دست و پا

چرا از خواب که بیدار میشم، دست و پام حس ندارن؟

تاریخ انتشار : 30 دی 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا برایتان پیش آمده که دست یا پاهایتان بی حس شوند، بی حس شدن دست و پا دلایل مختلفی دارد که برای درمان بهتر است آنها را بشناسید.
جرم دندان

رفع جرم دندان به همین سادگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفع جرم دندان ها از مشکلاتی است که اکثر افراد با ان درگیر هستند می دانید که می توان با روش های خانگی نیز جرم دندان را ازبین برد.
حشره در گوش

اگر چیزی وارد گوشمان شد چه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر حشره یا اجسام خارجی وارد گوشتان شده است، برای خارج کردن آن از گوش پاک کن یا وسایل دیگر استفاده نکنید زیرا باعث فرو رفتن بیشتر اجسام در گوش می شود.
سنکوپ

سنکوپ یا غش کردن با چه علائمی بروز می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنکوپ یا غش کردن به از دست دادن هوشیاری در زمانی کوتاه گفته می شود که انواع مختلفی دارد و رایج ترین نوع آن با افت ناگهانی فشارخون رخ می دهد.
دندان درد

چرا دندان درد شب ها به سراغ مان می آید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دندان درد شبانه یک از بدترین دردهایی می باشد که به سراغ انسان ها می آید و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، استفاده از درمان های خانگی مانند روغن زیتون بسیار موثر است.
رفع موهای زائد نوجوانان

رفع موهای زائد نوجوانان، با خیال راحت

تاریخ انتشار : 30 دی 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست نوجوانان حساس است پس باید بهترین روش را برای رفع موهای زائد انتخاب کنند. آگاهی از مزایا و معایب روش ها میتواند به آن ها برای انتخاب بهتر کمک کند.
رشد موی جدید

7 علامت رشد مجدد موهای ریخته

تاریخ انتشار : 30 دی 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر ریزش مو دارید و به دنبال راهکارهایی برای رشد مجدد مو و جلوگیری از ریزش مو هستید، برای نتیجه بهتر ابتدا باید نشانه های رشد موهای جدید را بشناسید.
 فشار خون

خوردنی هایی که واسه فشار خونی ها معجزه میکنه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بی ضرر ترین و سریع ترین راه برای درمان فشار خون استفاده از خوردنی های طبیعی است که علاوه بر کنترل فشار خون، برای بدن نیز فواید بسیاری دارند.
ترک سیگار

ترک سیگار اینجوری خیلی راحت تره

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر فکر می کنید ترک سیگار برایتان سخت است، روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با کمک آن ها به راحتی برای همیشه از شر سیگار خلاص شوید.
دلیل خمیازه کشیدن زیاد

شماهم زیاد خمیازه می کشید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آیا خمیازه کشیدن به خاطر خستگی و خواب آلوده بودن است یا به خاطر خنک کردن مغز خمیازه میکشیم؟ با علت های اصلی خمیازه کشیدن آشنا شوید.
درمان افسردگی

42 درمان خانگی و گیاهی بدون دارو برای افسردگی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
افسردگی یک بیماری روانی است که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست دادن علاقه می شود و برای “درمان افسردگی” میتوانید از روش های ساده خانگی و بدون دارو استفاده کنید.
عسل

خرید عسل از دکتر هانی راد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این مطلب در مورد معرفی زنبورستان دکتر هانی راد می باشد. در این مطلب در مورد برخی محصولات این زنبورستان صحبت می کنیم و در نهایت در مورد نحوه خرید از آن می گوییم.
ادویه های گرم

ادویه ای که نمیذاره تو زمستون مریض بشید

تاریخ انتشار : 29 دی 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که داری ضعف ایمنی هستند زمستان فصل سختی برایشان خواهد بود، اما میتوانند با روش های سنتی و استفاده از خوراکی های مناسب ایمنی بدنشان را تقویت کنند.
تست سلامت

تست سریع سلامت ؛ کجای صورتتان چروک شده؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویژگی های مختلف صورت هر فرد از بهترین قسمت ها برای تشخیص شخصیت فرد می باشد، همچنین تشخیص مشکلات جسمی افراد از روی چین و چروک های صورت امکان پذیر است.
علت ریزش مو زنان

علت ریزش موی زنان در هر سنی چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آیا می دانید دلیل اصلی ریزش مو زنان چیست؟ سوءتغذیه، رژیم لاغری، کمبود پروتئین و مشکلات فند خون نمونه ای از مشکلاتی است که موجب ریزش موی زنان می شود.