سلامت

درمان سرگیجه
درمان سرگیجه در چند دقیقه نسخه ی فوق العاده ای است که نتیجه بخش بودن این روش روی تمامی بیماران توجه همه را به خود جلب کرد.
جوش چرکی

درمان بسیار سریع جوش چرکی دردناک

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش های چرکی بعد از به وجود آمدن بر روی پوست ظاهری بسیار زشت و ناخوشایند را ایجاد می کنند که برای درمان سریع آن ها می توانید از روش های خانگی و طبیعی استفاده کنید.
رشد موهای ریخته شده

رشد موهای ریخته با ماسک موی مخصوص

زمان مطالعه : 9 دقیقه
موهایی که از سر ریخته شده اند را می توان با ماسک ها و مواد گیاهی بازگرداند و باعث رشد مجدد موهای سر شد، با موادی که در خانه تان وجود دارند و شما از خواص آن بی اطلاعید.
عوارض هندزفری

عوارض جدی استفاده طولانی مدت از هندزفری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده طولانی مدت از هندزفری می تواند عوارض و خطرات جدی برای بدن داشته باشد، همچنین آسیب های بسیاری را به گوش می رساند.
راز ویکتوریا بکهام

تک راز ویکتوریا بکهام برای پوست بینظیرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در مصاحبه ای از ترفند ساده ای که برای داشتن چهره ای جوان و پوست شفاف به کار می برد پرده برداشت.
بیرون زدگی رگ دست

بیرون زدگی رگهای دست چطور رفع میشه؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در بعضی مواقع به دلیل کهولت سن یا عوامل تاثیر گذار دیگر رگ های دستتان به طور غیر معمولی بیرون می زند و ظاهر زیبایی ندارد، اما این مشکل درمان دارد.
قورت دادن آدامس

بعد از قورت دادن آدامس چه اتفاقی در بدن می افتد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درون آدامس یک نوع مواد لاستیکی وجود دارد که قابل هضم نیست و قورت دادن آن ممکن است برای سیستم گوارشی مشکل ایجاد کرده و آن را مسدود کند.
شکستگی دنده

انواع شکستگی دنده و علائم دردناک آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شکستگی دنده چندین علائم دارد که از این علائم می توان به درد قفسه سینه، سرفه همراه با درد اشاره کرد که می توان در تشخیص این شکستگی نیز موثر باشد.
خواص ریواس

اندامی لاغر و پوستی جوان با ریواس

زمان مطالعه : 10 دقیقه
از خواص ریواس می توان به ارتقای سلامتی مغز، کاهش وزن، مبارزه با سرطان و درمان علائم یائسگی نیز اشاره کرد، البته که روش استفاده از ریواس نیز حائز اهمیت است.
بیماری های پا

انواع بیماری های پا و درمان هریک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری های پا شامل مشکلات ناخن ، عفونت قارچی پاها ، میخچه ، پینه و خشکی پوست پا و.. جزو مشکلاتی هستند که به دلیل کمبود فاکتورهایی در بدن ایجاد می شوند.
مواد غذایی تب بر

وقتی تب داری سراغ این غذاها نرو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از مواد غذایی تب بر زمانی که تب دارید بسیار مهم است و باعث پایین آمدن دمای بدن شما می شود همچنین باید از خوردن غذاهای مضر برای تب اجتناب کنید.
پوست ویکتوریا بکهام

خوراک ویکتوریا بکهام برای پیرنشدن پوستش

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویکتوریا بکهام بر خلاف سنی که دارد، دارای پوست زیبا و جوانی می باشد. ویکتوریا بکهام برای مراقبت از پوستش از مواد غذایی خاصی در رژیم غذایی خود استفاده کند.
تناسب اندام مغز

برنامه فوق العاده فیتنس و تناسب اندام مغز!!

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
انجام چندین ایده مناسب راز فیتنس و تناسب اندام مغز می باشد، پیروی از این ایده ها در زندگی به تناسب اندام مغز برای باهوش شدن کمک فوق العاده ای می کند.
ماسک پوست صورت

اینطوری اصلا ماسک رو پوستت اثر نمیکنه

تاریخ انتشار : 28 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماسک های پوست صورت تاثیرات زیادی در شفافیت پوست می توانند داشته باشند اما به شرط آنکه در زمان و شرایط مناسب از آنها استفاده کنید آن زمان تاثیر گذارند.
مسواک کودک

برای کودک ، چه مسواکی خوبه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مسواکی که کودکان باید از آن استفاده کنند، نسبت به مسواک بزرگسالان متفاوت می باشد و باید در حین خرید آن به نکات متعددی که ضروری هستند توجه کنید.