بیوگرافی هنرمندان

جنیفر لوپز
بیوگرافی جنیفر لوپز یکی از زیباترین و معروف ترین سلبریتی های دنیا به همراه عکسهای شخصی او در کنار خانواده،همسر و فرزندانش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
اوه یون سو

همسر واقعی بانو یوها سریال جومونگ کیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگر نقش بانو یوها، مادر جومونگ در سریال افسانه جومونگ اوه یون سو بود. دیدن عکس های این بازیگر کره ای برای مخاطبان این سریال بسیار جذاب است.
شعله قهرمانی

شعله قهرمانی در کنار پسران جذابش + عکس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شعله قهرمانی مجری معروف و گوینده صدا و سیما است که سالهاست در برنامه های خانوادگی اجرا دارد. در این بخش می توانید بیشتر با زندگی شخصی این مجری آشنا شوید.
باربد بابایی

بیوگرافی و عکسهای خانوادگی باربد بابایی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب باربد بابایی، مجری و بازیگر کشورمان به همراه عکسهای خانوادگی او در کنار دختران دوقلویش در گذر زمان را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
علی اوجی

بیوگرافی علی اوجی+ عکسهای جدیدش با نرگس محمدی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
بیوگرافی کامل و خواندنی علی اوجی، بازیگر و تهیه کننده فیلم و موسیقی به همراه عکسهای او با خانواده و همسرش نرگس محمدی و فیلم شناسی او را در نمناک ببینید.
حامد آهنگی

بیوگرافی کامل و عکسهای شخصی حامد آهنگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب حامد آهنگی مجری، استندآپ کمدین و بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای خانوادگی و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
مژده لواسانی

بیوگرافی کامل مژده لواسانی و عکسهای جدیدش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل مژده لواسانی مجری موفق برنامه های رادیویی و تلویزیونی به همراه عکسهای شخصی و افتخارات و ازدواج او را در نمناک ببینید.
احسان علیخانی

زندگی شخصی و عکسهای جذاب احسان علیخانی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب احسان علیخانی مجری موفق برنامه های تلویزیونی همچون عصر جدید و ماه عسل را به همراه عکسهای شخصی و کارنامه هنری او را در نمناک ببینید.
مسعود کیمیایی

خانواده و ازدواج مسعود کیمیایی+ تصاویر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی کامل و جذاب مسعود کیمیایی کارگردان و نویسنده مطرح تاریخ سینما به همراه عکسهای خانوادگی و فیلمشناسی او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
کارن همایونفر

زندگی خصوصی و ازدواج کارن همایونفر+ عکسها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندن کارن همایونفر ، آهنگساز و موسیقیدان موفق سینما و تلویزیون کشورمان به همراه آثار و عکسهای او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
گروه بی تی اس

چیزی که خیلی ها درباره اعضای بی تی اس نمیدونن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمالا شماهم تا کنون اسم گروه بی تی اس را زیاد شنیده اید این گروه در بین نسل جوان محبوبیت زیادی دارد، حقایق جالبی راجب این گروه وجود دارد که نمیدانستید.
زندگینامه مولانا

بیوگرافی و رازهای زندگی شخصی مولانا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مولانا جلال الدین محمد بلخی از مشهورترین شاعران و عارفان ایرانی است که با القاب مولوی، مولانا، مولوی رومی، ملای رومی شناخته شده است.
بابک خرمدین

بیوگرافی “بابک خرمدین کارگردان” سینما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیوگرافی کامل بابک خرمدین، مستندساز و کارگردان کشورمان به همراه فیلم شناسی و عکس های او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.
سامان گوران

بیوگرافی و عکس های دیدنی “سامان گوران”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوگرافی “سامان گوران” کمدین و بازیگر کشورمان به همراه تصاویری از او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک بخوانید.
مرتضی حیدری

بیوگرافی کامل “مرتضی حیدری” و همسرش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مجریان شناخته شده در عرصه اجرا و گویندگی خبر مرتضی حیدری می باشد که در این گزارش با بیوگرافی کامل از “مرتضی حیدری” و نحوه آشنایی و ازدواج با همسرش خانم دکتر کاظمی را مطالعه می فرمائید.
صفحه 1 از 9