تبلت و موبایل

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل پردرآمد و آسان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
متخصص تعمیرات موبایل شوید، با یک آموزش مناسب و آشنایی کامل با موبایل ها و ابزار تعمیرات موبایل به درآمدی بالا و مناسب برسید.
ارسال پیام زمان دار

آموزش ارسال “پیام زمان دار” در واتساپ و SMS

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر همیشه فراموش می کنید که پیغامی را بصورت زمان دار برای اشخاص مختلف از قبل در زمان معینی در آینده ارسال کنید، می توانید از قابلیت ارسال “پیام زمان دار” استفاده کنید.
فایل های گوشی سامسونگ

آموزش انتقال فایل بین گوشی های سامسونگ

تاریخ انتشار : 24 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی گوشی سامسونگی را جایگزین گوشی سامسونگ قبلی خود کرده اید، در این گزارش با نحوه انتقال “فایل های گوشی سامسونگ” به گوشی سامسونگ جدید آشنا خواهید شد.
گذاشت اثر انگشت روی گوشی

چگونه روی گوشی اثر انگشت بگذاریم؟

تاریخ انتشار : 21 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشی اندرویدی شما مجهز به حسگر اثر انگشت می باشد و تصمیم استفاده و فعال کردن آن دارید، در این گزارش با نحوه گذاشتن اثر انگشت روی گوشی آشنا خواهید شد.
تست سخت افزار گوشی

برنامه بررسی سخت افزار گوشی

تاریخ انتشار : 20 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
سخت افزار دستگاه های هوشمند، مهم ترین بخش از هر دستگاه هستند که شما می توانید با استفاده از برخی برنامه ها، از اطلاعات دقیق سخت افزار گوشی مطلع شوید.
برنامه پیامک اندروید

دانلود برنامه ارسال و مدیریت پیامک اندروید

تاریخ انتشار : 15 دی 1399زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر برنامه ارسال پیامک گوشی شما، مجهز نیست و قابلیت های متنوعی ندارد، در این گزارش با تعدادی برنامه پیامک اندروید مناسب مدیرین و ارسال پیامک آشنا خواهید شد.
افتادن گوشی در آب

بعد از افتادن گوشی موبایل در آب چیکار کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاها ممکن است که دلایلی باعث “افتادن گوشی در آب” شوند که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با راهکارهای اصولی برای تعمیر گوشی آشنا خواهید شد.
آموزش ایجاد نیم فاصله در ورد

چگونه “نیم فاصله در ورد” تعریف کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نیم فاصله در زبان فارسی یکی از علائم نگارشی است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه ایجاد “نیم فاصله در ورد” آشنا خواهید شد.
پیش بینی وضعیت هوا

روش های “پیش بینی وضعیت هوا”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسبی برای “پیش بینی وضعیت هوا” هستید، در این گزارش از نمناک با بهترین برنامه های ممکن در این زمینه برای سیستم عامل اندروید آشنا خواهید شد.
دانلود inshot برای اندروید و آیفون

دانلود برنامه inShot اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به نصب برنامه حرفه ای برای ویرایش فیلم دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی “inshot” برای اندروید و ِآیفون آشنا خواهید شد.
دانلود ضبط صدا سامسونگ

دانلود برنامه “ضبط صدا سامسونگ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “ضبط صدا سامسونگ” یکی از کاربردی ترین برنامه های سامسونگ می باشد که در این گزارش از تکنولوژی نمناک به معرفی قابلیت های این برنامه خواهیم پرداخت.
اموزش آپدیت برنامه های اندروید

چگونه برنامه های اندروید را آپدیت کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از دغدغه هایی که ممکن است اکثر کاربران گوشی های اندرویدی با آن روبرو شوند، آپدیت برنامه های اندرویدی است که در این گزارش به آموزش جامع نحوه آپدیت خواهیم پرداخت.
اندازه گیری ضربان قلب

دانلود برنامه اندازه گیری “ضربان قلب” با گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر چک کردن روزانه وضعیت جسمانی برای شما اهمیت دارد، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی و دقیق اندازه گیری “ضربان قلب” اندرویدی آشنا خواهید شد.
نحوه کالیبره کردن باتری لپ تاپ

آموزش “کالیبره کردن باتری لپ تاپ”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر عمر باتری لپ تاپ برای شما مهم است و همانند سایر کاربران لپ تاپ ها نگران باتری هستید، در این گزارش از نمناک با آموزش “کالیبره کردن باتری لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
تحریم اپ استو

چالش تحریم کاربران ایرانی ios در اپ استور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بار دیگر محدودیت های اپل کاربران آیفون را دچار دردسر کرد. آیا وقت آن رسیده است که کاربران ایرانی با گوشی آیفون خود خداحافظی کنند؟!
صفحه 1 از 31