تبلت و موبایل

A52s یا X3GT

گلکسی A52s یا پوکو X3GT؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله مقایسه ای را بین گوشی های موبایل هوشمند سامسونگ گلکسی A52s و شیائومی پوکو X3 GT انجام می دهیم.
هوآوی Nova 8i

هوآوی Nova 8i میان رده خوش قیمت و با قابلیت، هم اکنون در ایران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بازار گوشی های میان رده، این روزها رونق بیشتری نسبت به گوشی های پرچم دار دارد. شرکت های سازنده موبایل هم برای اینکه سهم خوبی از این بازار نصیبشان شود، گوشی های مختلفی را با امکانات منحصر به فرد معرفی می کنند.
آپدیت نشدن آیفون

رفع مشکل آپدیت نشدن گوشی آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با انجام مراحل آپدیت گوشی آیفون، موفق به آپدیت کردن نمی شوید، در این گزارش روش هایی را برای رفع این مشکل معرفی کرده ایم که می توانند موثر واقع شوند.
گوشی هواوی

معرفی میان رده ای با خصوصیات یک پرچم دار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب هوآوی Nova8 را از جنبه های مختلف بررسی می کنیم.
تغییر زبان جیمیل

آموزش تغییر زبان جیمیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در حین استفاده از جیمیل ممکن است با آن روبرو شوند، زبان جیمیل است. اما ایا می توان زبان جیمیل را تغییر داد؟ چگونه؟
گوشی مناسب سالمندان

ویژگی های یک گوشی مناسب برای سالمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر تصمیم به خرید گوشی مناسب با قابلیت های کاربردی برای افراد سالمند دارید، در این گزارش با تمام ویژگی های یک گوشی مناسب برای سالمندان آشنا خواهید شد.
شطرنجی کردن عکس

چگونه عکس را شطرنجی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عکسی دارید و می خواهید آنرا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن شطرنجی کنید، در این گزارش با ابزار کارآمد شطرنجی کردن عکس آشنا خواهید شد.
گوشی سامسونگ

جذاب ترین گوشی های 1400

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله ما بهترین گوشی های هوشمندی که در سال 2021 معرفی شده اند و از آزمایش ها سربلند بیرون آمده اند را به شما برای خرید معرفی می کنیم و نگاهی کوتاه می اندازیم به گوشی های جدیدی که معرفی شده اند.
وصل نشدن آیفون به وای فای

حل مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاها ممکن است بنابر دلایلی گوشی آیفون به وای فای وصل نشود از این رو در ادامه این گزارش شما را با نحوه رفع مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای آشنا خواهیم ساخت.
گوشی دانش آموزی

گوشی مناسب دانش آموز برای اجرای برنامه شاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
انتخاب گوشی هوشمند مناسب برای دانش آموزان بنابر نوسانات ارز و مدل های مختلف کمی سخت شده است که در این گزارش با تعدادی گوشی مناسب دانش آموزی آشنا خواهید شد.
تغییر نام واتساپ

آموزش تغییر نام و وضعیت در واتساپ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر نام کاربری و وضعیت خود را در واتساپ به اشتباه انتخاب کرده اید و یا تصمیم به تغییر آن دارید، در این گزارش با آموزش ساده در این زمینه آشنا خواهید شد.
بکاپ گرفتن از شیائومی

چگونه از گوشی شیائومی بکاپ بگیریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر گوشی شیائومی (xiaomi) دارید و می خواهید از تمام اطلاعات گوشی شیائومی خود بکاپ بگیرید، ابزارهایی وجود دارند که خیلی ساده می توانید از آنها استفاده کنید.
ویرایش سریع pdf

ترفند کاربردی ویرایش سریع pdf

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر یک یا چند فایل pdf دارید و وقت زیادی برای ویرایش آنها ندارید، در این گزارش با ترفند ویرایش سریع فایل های pdf بدون نصب نرم افزار آشنا خواهید شد.
کالیبره باتری گوشی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جدیدا باتری گوشی شما دچار مشکل خالی شدن سریع شارژ شده است، می توانید با استفاده از کالیبره کردن باتری، این مشکل را خیلی سریع رفع کنید.
کند شدن گوشی

دلایل کند شدن گوشی + راه حل سریع

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با کند شدن گوشی، شاهد مشکلات پیاپی خواهید بود. از این رو به چه دلایلی ممکن است گوشی ما کند شود؟ آیا راه حل هایی در این زمینه وجود دارد؟
صفحه 1 از 35