تولد
قفل برنامه های گوشی
برای افزایش امنیت گوشی های اندروید و آیفون، می توانید از برنامه های کاربردی برای قفل برنامه های گوشی و همچنین مخفی سازی سایر فایل ها استفاده کنید.

چگونه برنامه های گوشی را قفل کنیم؟

برخی از برنامه ها هستند که ما علاقه بخصوصی نداریم تا اطلاعات آن بدست افراد ناشناس و حتی نزدیکانمان بیافتند و این در حالی است که گوشی شما بیشتر در دست دوستان و آشنایانتان می باشد. توصیه اولیه که در این زمینه داریم، این است که حتما این اطلاعات مهم را در کامپیوتر خود ذخیره کنید و بر روی کامپیوتر خود رمز بگذارید تا بدست افراد سودجو نیافتد. اما اگر به کامپیوتر دسترسی ندارید، می توانید از برنامه های کاربردی قفل برنامه های گوشی استفاده کنید که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با یکی از معروف ترین برنامه ها در این زمینه آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قفل برنامه های گوشی

برنامه کاربردی Vault

برنامه Vault، یکی از برنامه های قدیمی و همچنین معروف در زمینه قفل برنامه های گوشی می باشد که دارای قابلیت های متعددی برای مراقبت از اطلاعات شما می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هر گونه هزینه، از تمامی قابلیت های این برنامه استفاده کنید. اولین قابلیتی که جای دارد به آن اشاره کنیم، می توان به قابلیت قفل برنامه های گوشی اندروید و آیفون اشاره کرد که از قسمت App Lock می توانید برنامه های مدنظر خود را برای قفل شدن انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این قابلیت، محدودیت بخصوصی ندارد و شما می توانید حتی تمام برنامه های خود را با این برنامه، قفل کنید.

قفل برنامه های گوشی اندروید

اما بخش دیگری از قابلیت های این برنامه، مختص پنهان کردن فایل های تصویری مهم شما می باشد. با استفاده از این قابلیت، شما می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را پنهان کنید. با استفاده از این قابلیت، زمانیکه شما عکس یا فیلمی را با برنامه Vault پنهان می کنید، دیگر از طریق گالری و همچنین موزیک پلیر شما در دسترس نخواهند بود و صرفا از این برنامه می توانید اقدام به مشاهده آن نمایید. بدون شک این قابلیت، یکی از قابلیت های اصلی و همچنین کاربردی برنامه Vault می باشد. همچنین قابلیت دیگری نیز در این برنامه وجود دارد که با انتخاب گزینه Explore می توانید، از مرورگر داخلی برنامه مذکور استفاده کنید.

قفل برنامه های گوشی اندروید با اثر انگشت

قابلیت های برنامه Vault در یک نگاه

  1. مخفی کردن تصاویر و ویدیوها
  2. قفل کردن برنامه ها به‌صورت کلی و تکی
  3. عدم محدودیت در قفل کردن برنامه ها
  4. مرورگر خصوصی و ایمن
  5. فضای ابری برای پشتیبان گیری از فایل ها

لینک دانلود برنامه Vault

همان گونه که گفته شد، برنامه Vault هم برای سیستم عام اندروید و هم IOS طراحی شده است و در هر دو نسخه ای که گفته شد، نیازی به پرداخت هزینه و اشتراک برای استفاده از این برنامه نیست. در ادامه لینک های دانلود از دو فروشگاه مرجع جهانی گوگل پلی و اپ استور درج شده اند و هر زمان که روی دو لینک ذیل کلیک کنید، آخرین نسخه منتشر شده از برنامه Vault را دانلود خواهید کرد؛

معرفی برنامه کاربردی برای قفل کردن برنامه های گوشی

491
این مطلب مفید بود ؟7318
منبع : بخش تکنولوزی نمناک/ف.ن
وبگردی