کامپیوتر و نرم افزار

حجم و سایز عکس
اگر تصمیم دارید در برنامه فتوشاپ، حجم و سایز عکس را مشاهده کنید، خیلی ساده و تنها با چند کلیک در فتوشاپ می توانید اقدام به اندازه گیری سایز و حجم عکس کنید.
جایگزین ترلو

بهترین برنامه های جایگزین ترلو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترلو از برنامه های مهم برای مدیریت پروژه می باشد که در این گزارش قصد داریم بهترین برنامه های جایگزین ترلو را برای مدیریت هر چه بهتر پروژه معرفی کنیم.
نصب دو کروم

آموزش نصب دو مرورگر گوگل کروم در ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا چند مرورگر کروم را بر روی ویندوز نصب کنید، در این گزارش از نمناک شما را با نحوه نصب دو کروم در ویندوز آشنا ساخته ایم.
تنظیم خاموش شدن کامپیوتر

تنظیم زمان خاموش شدن کامپیوتر در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کار مهمی برای شما پیش آمده است و از طرفی کامپیوتر شما در حال انجام فعالیت مهمی است و باید آنرا سریعتر ترک کنید، می توانید تایمر خاموش شدن را ایجاد کنید.
حذف لینک ها در ورد

چگونه لینک های ورد را یکجا حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در نرم افزار ورد با برخی لینک ها روبرو شده اید که با انجام ترفندهای مختلف موفق به حذف آنها نشده اید در این گزارش با ترفندهای کاربردی آشنا خواهید شد.
ذخیره خودکار در اکسل

آموزش فعال سازی ذخیره خودکار در اکسل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر چندین بار فایل اکسل خود را آماده کرده اید و اما بنابر دلایلی آنرا از دست داده اید، در این گزارش با نحوه فعال سازی خودکار در اکسل آشنا خواهید شد.
ماشین حساب ویندوز

بهترین ماشین حساب ها برای ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال ماشین حساب متفاوت و کاربردی تری در سیستم عامل ویندوز هستید، در این گزارش با بهترین نرم افزارهای ماشین حساب ویندوز آشنا خواهید شد.
تغییر زبان فایرفاکس

آموزش تغییر زبان مرورگر موزیلا فایرفاکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده می کنید و تصمیم به تغییر زبان آن دارید، در این گزارش با آموزش تصویری تغییر زبان فایرفاکس آشنا خواهید شد.
حذف فایل حذف نشدنی

چگونه فایل هایی که حذف نمیشوند را حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در ویندوز به فایل هایی برخورد کرده اید که نمی توانید آنها را حذف کنید، در این گزارش از با روش هایی که می توانند به شما کمک کنند آشنا خواهید شد.
غیر فعال کردن فایروال ویندوز

آموزش غیر فعال کردن فایروال ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به غیر فعال کردن فایروال ویندوز دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه غیر فعال کردن فایروال ویندوزهای 7، 8 و 10 آشنا خواهید شد.
افزودن کادر در ورد

چجوری داخل ورد کادر ایجاد کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به افزودن بوردر و کادر در ورد دارید و اما با طریقه افزودن آن آشنا نیستید، در ادامه این گزارش با آموزش تصویری افزودن کادر در ورد آشنا خواهید شد.
شخصی سازی کروم

ترفند شخصی سازی کروم ویندوز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از کاربران مرورگر کروم هستید و تصمیم دارید تا مرورگر ویندوز خود شخصی سازی کنید، در این گزارش شما را با شخصی سازی مرورگر کروم ویندوز آشنا خواهیم ساخت.
گجت های ویندوز 10

معرفی بهترین گجت های ویندوز 10

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گجت ها از ابزارهای کاربردی برای مدیریت هر چه بهتر سیستم عامل ویندوز هستند که در این گزارش با بهترین گجت های رایگان ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
اتصال هدفون به کامپیوتر

چطوری هدفون رو به کامپیوتر وصل کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی هدفون خریده اید و اما با نحوه اتصال آن به کامپیوتر آشنا نیستید، در این گزارش شما را با آموزش تصویری اتصال هدفون به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.
پنجره run ویندوز

25 دستور کاربردی پنجره Run ویندوز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پنجره run یکی از پنجره های کاربردی و بسیار مهم در بستر ویندوز می باشد که در این گزارش از نمناک شما را با بهترین دستوران پنجره Run آشنا خواهیم ساخت.
صفحه 1 از 15