کامپیوتر و نرم افزار

تنظیم نور مانیتور کامپیوتر

چگونه “نور مانیتور کامپیوتر” را تنظیم کنیم؟

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزایش و کاهش نور مانیتور کامپیوتر یکی از معضلات کار با کامپیوترها می باشد که برخلاف لپ تاپ ها باید بصورت دستی اقدام به تنظیم “نور مانیتور کامپیوتر” نمایید.
باز نشدن استور ویندوز

رفع مشکل باز نشدن استور ویندوز 10

تاریخ انتشار : 16 دی 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
فروشگاه معروف ویندوز (windows store)، مرجعی معتبر برای دانلود و آپدیت برنامه های ویندوزی است که گاهی اوقات شاید این استور ویندوزی با برخی مشکلات روبرو شود.
آموزش کار با گوگل کروم

آموزش کار با مرورگر گوگل کروم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مرورگر گوگل کروم، از محبوب ترین و جهانی ترین مرورگرها است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش جامع این مرورگر و معرفی قابلیت های آن خواهیم پرداخت.
آل این وان

آل این وان، پیشرفت قابل لمس تکنولوژی کامپیوترها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه آل این وان با اشغال فضای کمتر و تکنولوژی مدرن تر مورد توجه جامعه قرار گرفته است. در این مقاله شما را با مزایای آن آشنا خواهیم کرد.
اپلیکیشن بلد

رفت و آمد زیر سایه کرونا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیم بلد اطلاعات هشت ماه کرونا را با کمک پنج میلیون کاربرش استخراج کرده است. بعضی از جزئیات این گزارش را در ادامه می توانید بخوانید.
آموزش نصب سیستم عامل مک

آموزش نصب سیستم عامل مک به روش clean install

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیستم عامل مک، مخصوص کامپیوترها و لپ تاپ های شرکت اپل است که در این گزارش از نمناک با آموزش جامع نصب سیستم عامل مک از روی فلش بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد.
مسترتیستر

اپلیکیشن مسترتیستردرمسیر جهانی شدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما با مشکل یافتن بهترین رستوران ها با غذای قابل قبول مواجه بوده ایم. این قبیل مشکلات، ایده راه اندازی اپلیکیشن رستوران یاب را به ما داد.
آموزش ورد (Word)

آموزش جامع نرم افزار ورد (Word)

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نرم افزار ورد یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش ورد بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد.
رفع مشکل مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ

چگونه مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ را حل کنیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در حین تایپ فارسی در برنامه فتوشاپ، حروف بصورت برعکس تایپ شدند، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ آشنا خواهید شد.
تفاوت فرمت heif و heic

تفاوت فرمت های “heif و heic” چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دو فرمت heif و heic یکی از فرمت های تصاویر با حجم کمتر نسبت به سایر فرمت ها هستند که در این گزارش به بررسی تفاوت های “heif و heic” خواهیم پرداخت.
نحوه نصب آفیس در ویندوز

آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آفیس از برنامه های کاربردی و محبوبی می باشد که هر یک از ما در طول روز با آن سروکار داریم. در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز آشنا خواهید شد.
آموزش جامع برنامه کمتازیا

آموزش جامع نرم افزار ضبط صفحه نمایش کمتازیا "camtasia"

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از برنامه های محبوب در زمینه ضبط صفحه نمایش کامپیوتر، نرم افزار کمتازیا "camtasia studio" است که در این گزارش با آموزش جامع نرم افزار کمتازیا آشنا خواهید شد.
آموزش pdf كردن فايل اتوكد

نحوه pdf کردن فایل اتوکد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نرم افزار کاربردی اتوکد دارای ده ها قابلیت متفاوت می باشد که یکی از این قابلیت ها امکان pdf کردن فایل اتوکد است که در این گزارش به آموزش آن خواهیم پرداخت.
آموزش نصب فتوشاپ

آموزش تصویری نصب فتوشاپ "photoshop"

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فتوشاپ محبوب ترین ابزار و نرم افزار برای ویرایش تصاویر در جهان می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه نصب فتوشاپ آشنا خواهید شد.
آموزش نصب نرم فزار اتوکد

آموزش تصویری نصب نرم افزار اتوکد "AutoCAD"

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نرم افزار محبوب اتوکد "autocad"، از کاربردی ترین نرم افزارها در رشته های مهندسی برای طراحی دو بعدی و 3 بعدی است که در این گزارش با نحوه نصب اتوکد آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 13