تولد
خانم سرایدار

ماجرای زن سرایداری که این روزها همه ازش حرف میزنن

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1403کد مطلب : 92948زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاید با خواندن داستان وایرال شده این سرایدار زن، شما هم آرزو کنید که ای کاش جای او بودید و اتفاقی که برایش افتاده را تجربه می کردید.

سرایداری که صاحب ثروت میلیاردی رئیس خود شد

ادامه ماجرای لذت بخش بدست آوردن ارث از سوی فردی غریبه، اینبار زندگی سرایداری با وضعیت مالی ضعیف را تغییر داد و او را به ثروتی رساند که تمام سختی هایی که بدلیل فقر پشت سر گذاشته بود را فراموش کند.

در جزئیات منتشر شده از این خبر اینطور عنوان شده است که یک زن ایتالیایی بدون وارث مستقیم یعنی فرزند و همسر، تمام دارایی چند میلیون یورویی خود را به سرایدار آلبانیایی خود واگذار کرد و 10 برادرزاده اش را که سالها منتظر ارث او بودند، نا امید کرد.

خانم ماریا مالفاتی، از نوادگان یکی از معروف ترین خانواده های روورتو، شهری در استان ترنتو ایتالیا، در سن 80 سالگی درگذشت. این زن دارای صاحب مجموعه دارایی ارزشمند از جمله چندین آپارتمان، یک ساختمان قدیمی در مرکز شهر و همچنین مبالغ قابل توجهی پول بود که در حساب های بانکی اش نگهداری می شد.

ماریا هرگز ازدواج نکرده بود و هیچ فرزندی نداشت که ثروت خانوادگی را به او بسپارد، بنابراین برادرزاده هایش منتظر بودند تا همه چیز را به ارث ببرند اما این زن ظاهراً برنامه‌های دیگری داشت، زیرا تصمیم گرفت همه چیز را تا آخرین سنت به زنی که در چند سال گذشته از او مراقبت کرده بود، بسپارد.

امضا کردن

ماجرای زن سرایداری که این روزها همه ازش حرف میزنن

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی