تولد
لباس لاغری
علاوه بر انواع روشهای لاغری مانند رژیم غذایی و ورزش کردن، شما با پوشیدن لباس مناسب میتوانید اندام خود را لاغرتر نشان دهید!

لباس هایی که لاغر نشان میدهند؛ بهترین رنگ لباس برای افراد چاق

لباس هایی که لاغر نشون میده؛ موضوع سرچ خیلی از کاربران فضای مجازی است که در جستجوی لاغرتر دیده شدن هستند. چنانچه در بخش های قبلی دنیای مد نمناک هم توضیح دادیم، یکی از روش‌های ساده برای لاغر شدن، استفاده از رنگ‌های تیره، به ویژه رنگ مشکی است. رنگ‌های تیره دیگر مانند آبی، سورمه‌ای و بنفش، همچنین به پنهان کردن نقص‌ها و چاقی قسمت‌های مختلف بدن، کمک می‌کنند. از طرف دیگر، رنگ‌های سفید و خاکی، ظاهر شما را چاقتر به نظر می‌آورند.

این بخش را به انتخاب رنگهای به اصطلاح لاغر کننده اختصاص میدهیم و بیشتر در مورد رنگ لباس هایی صحبت خواهیم کرد که لاغر نشان میدهند.

استفاده از رنگ های تیره برای لاغر دیده شدن

اگر می‌خواهید بخشی از بدن خود را کوچکتر نشان دهید، بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنید. استفاده از رنگ سیاه به راحتی می‌تواند باعث ایجاد تاثیرات بصری متفاوتی شود و به نظر لاغرتر و قد بلندتری بیایید. با این حال، برای داشتن استایل‌های مختلف و زیبا، نباید از رنگ‌های دیگری مانند سبز تیره، قرمز، آبی و خاکستری غافل شوید و با این رنگ‌ها در کنار رنگ سیاه بازی کنید.

لباس سبز

ست کردن درست رنگها برای لاغر و قد بلندتر دیده شدن

  • ست کردن یک شلوار جین سیاه با یک تیشرت سفید و یک ژاکت خاکستری تیره، تمرکز دیگران از شکل بدن شما دور می‌شود. با این ترکیب، شما می‌توانید به صورت بصری لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید.
  • ست کردن یک کت و شلوار خاکستری تیره با یک پیراهن سیاه و یک کراوات رنگی. با این روش، رنگهای تیره شما مانند خاکستری و سیاه باعث لاغرتر و قدبلندتر دیده شدن شما می‌شوند. در عین حال، جزئیاتی مانند کراوات و دستمال جیبی به رنگ‌های روشن باعث جلب توجه دیگران به سمت آنها خواهد شد.
  • استفاده از رنگ خاکستری به عنوان رنگ متوسط و میانی در میان رنگهای تیره، به شما کمک می‌کند تا لاغرتر و قدبلندتر به نظر برسید. برای مثال، می‌توانید یک پیراهن خاکستری را با یک تیشرت بنفش روشن و یک شلوار جین آبی تیره ست کنید. این ترکیب باعث پنهان کردن نقص‌ها و چاقی‌های مختلف بدن شما می‌شود و به صورت بصری شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

لباس خاکستری

لاغر و بلندتر نشان دادن پاها

اگر به دنبال روشی هستید تا پاهای پر خود را باریک تر و ظریف تر به نظر برسانید، پوشیدن شلوار جین آبی تیره یا شلوار کتان مشکی یا سورمه ای به خوبی میتواند به شما کمک کند. همچنین افراد چاق و یا پر، بهتر است از پوشیدن شلوارهای خاکستری، سفید و حتی جین روشن خودداری کنند.

لباس تک رنگ، ایده ای برای لاغر دیده شدن

بهترین روش برای لاغر دیده شدن، پوشیدن لباس‌های تک رنگ است. اگر قد شما کوتاه است و همچنین با چاقی و اضافه وزن مواجه هستید، لباس‌های تک رنگ به شما کمک می‌کنند که بازوها، پاها و اندام‌هایتان را بلند و کشیده به نظر بیاورید. برای مثال، پوشیدن یک بلوز و شلوار یکدست با رنگ سیاه، آبی تیره یا سورمه ای، می‌تواند شما را لاغرتر و قدبلندتر به نظر بیاورد. همچنین از پوشیدن لباس‌های خاکستری و رنگ‌های تیره دیگر نیز می‌توانید استفاده کنید تا به همین نتیجه برسید. اما بهتر است از پوشیدن لباس‌های رنگارنگ و با طرح‌های پر رنگ اجتناب کنید، زیرا این نوع لباس‌ها ممکن است از چاقی شما بیشتر برجسته شوند.

کت و شلوار

ترکیب سیاه و سفید، ایده مناسب لاغرتر دیده شدن

با استفاده از رنگ‌ها، می‌توانید بخشی از بدن خود را چاق‌تر و بخش دیگر را لاغرتر نشان دهید. این کار با استفاده از دو رنگ متضاد تیره و روشن، مثل سیاه و سفید، انجام می‌شود. هر شکل بدنی که دارید، استفاده از ترکیب رنگ سفید و سیاه می‌تواند به شما کمک کند که لاغرتر به نظر برسید. همچنین، این دو رنگ شیک در کنار یکدیگر به شما احساس مطلوبیت و شیک بودن می‌دهد. برای مثال، انتخاب یک مانتو سفید با شلوار یا دامن سیاه می‌تواند بسیار جذاب و شیک باشد.

همچنین، اگر فقط قصد دارید کمر خود را لاغرتر نشان دهید، می‌توانید کمربند رنگ تیره مانند مشکی، سورمه‌ای یا قهوه‌ای را بر روی لباس‌های روشن خود ببندید تا کمرتان لاغرتر به نظر برسد.
اگر بالاتنه‌ی شما چاق است، می‌توانید با استفاده از کفش‌ها و جوراب‌های رنگ روشن، توجه را به سمت آن‌ها جلب کنید.

لباس سفید و مشکی

چند ترفند برای لاغر و قد بلندتر دیده شدن با لباس

  1. لباس با اندازه مناسب خود انتخاب کنید؛ لباس های خیلی کوچک و خیلی بزرگ شما را چاق تر و کوتاهتر نشان می دهند.
  2. بهتر است لباس های یک دسته یک رنگ را ترجیح دهید و ترجیحاً از سر تا پا در یک رنگ بپوشید. استفاده از لباس‌هایی که بالاتنه و پایین تنه یک رنگ دارند، شما را لاغرتر جلوه می‌دهد.
  3. از پوشیدن لباس های با طرح برجسته و پارچه های زمخت خودداری کنید، بهتر است از لباس های نازک و سبک تر استفاده کنید؛ پارچه‌های سبک وزن مانند کتان و نخی شما را لاغرتر نشان می‌دهند.
  4. شلوار را در ناحیه کمر بالا بیاورید و برای پوشیدن لباس هایی با نقش و نگار شلوغ بهتر است خودداری کنید.
  5. لباس هایی با خطوط عمودی بپوشید و از داشتن اکسسوری های بیش از حد خودداری کنید. لباس‌های با خطوط افقی شما را چاق‌تر و با خطوط عمودی شما را لاغرتر جلوه می‌دهند.
  6. لباس‌هایی با طرح‌های کوچک و ریز مانند پیراهن‌های دارای گل‌های کوچک انتخاب کنید که می‌توانند نقص‌ها و چاقی‌های مختلف بدن را پنهان کنند و در نتیجه شما را لاغرتر به نظر بیاورند.

برای لاغر دیده شدن، فقط این رنگی لباس بپوش

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش دنیای مد نمناک / م.ح/ن
وبگردی