تعمیرات یخچال دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

کد مطلب : 81248زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو یکی از اقداماتی است که توسط شرکت تهران سرویس انجام می شود. تهران سرویس شرکت تعمیرات یخچال می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیرات و رفع مشکلات یخچال Daewoo یکی از موضوعات مهمی می باشد که لازم است توجه ویژه ای به آن گردد.

یکی از نمایندگی هایی که در زمنیه تعمیر یخچال دوو فعالیت چندین ساله دارد شرکت تهران سرویس می باشد.

یخچال فریزرها و ساید بای ساید های دوو در ایران فراوانی زیادی دارند و یکی از پر متقاضی ترین برندهای یخچال در ایران می باشد.

خدمات شرکت تهران سرویس برای یخچال دوو

شرکت و نمایندگی مجاز تعمیرات رسمی یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در تهران و کرج، شرکت تهران سرویس  می باشد. این شرکت با سابقه بیش از 20 ساله در زمینه تعمیرات یخچال، یکی از مجهزترین و معتبرترین شرکت برای ارائه خدمات تعمیرات یخچال در تهران و کرج می باشد.

از جمله ویژگی های بارز و متمایز شرکت تهران سرویس می توان به موارد:

  1. تعمیرات یخچال در محل
  2. تعمیرات با ضمانت کتبی
  3. 24 ساعته شبانه روزی
  4. کادری مجرب و متخصص
  5. تعمیرات تمام مدل های یخچال دوو
  6. پاسخگویی 24 ساعته
  7. امکان سفارش آنلاین تعمیرات

تعمیرات ساید بای ساید دوو

یکی از محبوب ترین مدل ای یخچال Daewoo مدل ساید بای ساید این یخچال می باشد. مدل ساید باید ساید دوو دارای گنجایش بسیار بیشتری نسبت به مدل های معمولی و تک درب می باشد.

البته مشکل اصلی یخچال های دوو مدل ساید بای ساید این است که برد الکترونیکی آنها زود و سریع می سوزند.

البته جای هیچگونه نگرانی در این مورد نیست. زیرا شرکت تهران سرویس اولین مرکز تخصصی تعمیر برد یخچال از جمله تعمیرات برد یخچال های معمولی و ساید بای ساید دوو می باشد.

خدمات تعمیر یخچال دوو در محل در شرکت تهران سرویس

تعمیر یخچال در محل در شرکت تهران سرویس در دستور کار این شرکت از نظر ارائه خدمات مطمئن و راحت قرار دارد. دیگر نیازی به انتقال و جابجایی یخچال برای تعمیرات به تعمیرگاه ها و نمایندگی ها نیست.

شرکت تعمیرات یخچال تهران سرویس با ارائه خدمات تعمیرات یخچال دوو در محل می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده برای یخچال را رفع نماید.

البته پیشنهاد اصلی این است که ابتدا مقالات مفیدی که در زمینه تعمیرات و مشکلات این یخچال در وب سایت Tehranservice.org وجود دارد را مطالعه نمایید سپس اگر مشکل شما برطرف نشد با شماره تلفن 88077030 – 021 تماس بگیرید.

قیمت موتور یخچال دوو در شرکت تهران سرویس

قیمت موتور یخچال Daewooهمواره یکی از سوالات اصلی و مهمی می باشد که مشتریان این یخچال به دنبال جواب آن می باشند.

قیمت تمام شده موتور یا کمپرسور یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو به نوع گازی که موتور مصرف می کند و همچنین قدرت و برند موتور بستگی دارد.

می توان گفت قیمت فعلی موتور این یخچال حدود 1.200.000 هزار تومان می باشد. البته برای استعلام دقیق قیمت موتور یخچال دوو با شماره تفن 88077030 – 021 تماس بگیرید.

عیب های یخچال فریزر دوو

سرما نداشتن:

سرد نبودن یخچال دوو می تواند به دلیل موارد زیر باشد:

دمای یخچال بر روی مقدار کم تنظیم شده است.

توجه کنید که یخچال نباید نزدیک وسایل گرما ساز و همچنین نور مستقیم خورشید باشد. یخچال دوو در دمای 16 الی 32 درجه سانتی گراد محیط بهترین کارایی خود را خواهد داشت.

توجه کنید که فاصله پشت یخچال با دیوار باید حداقل 10 سانتی متر باشد.

اگر موتور یا کمپرسور یخچال مشکل دارد باید تکنیسین تعمیر یخچال فریزر شرکت تهران سرویس (نمایندگی تعمیرات یخچال دوو) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی