تولد
داریوش فرضیایی و مادرش

داریوش فرضیایی دلیل دوری اش از تلویزیون را فاش کرد

تاریخ انتشار : 3 آبان 1401کد مطلب : 88981زمان مطالعه : 2 دقیقه
داریوش فرضیایی، عمو پورنگ محبوب برنامه های کودک و نوجوان که مدتهاست از تلویزیون دور شده است علت جدایی خود از این رسانه را توضیح داد.

علت دوری عمو پورنگ از تلویزیون

داریوش فرضیایی مجری محبوب برنامه های تلویزیونی که با نام عمو پورنگ شناخته می شود در استوری اینستاگرامش، متنی را منتشر کرد و علت دوری خود از تلویزیون و بیماری مادرش را بیان کرد، در ادامه این بخش از نمناک، استوری این هنرمند محبوب را مشاهده می کنید.

عمو پورنگ مجری و بازیگر برنامه های گروه کودک و نوجوان که در دهه های اخیر به شهرت و محبوبیت بسیاری دست یافته است علاقه بسیاری به مادر خود داشته و در بیشتر پست های اینستاگرامی خود، ویدئوهایی از ایشان را به اشتراک می گذارد. 

او که مادرش را ننه نقلی خطاب می کند همیشه در این ویدئوها با ایشان شوخی کرده و پست های جالب و بامزه ای را با هوادارن خود به اشتراک می گذارد.

داریوش فرضیایی و مادرش

داریوش فرضیایی و مادر عزیزش

داریوش فرضیایی در استوری اخیر خود در اینستاگرام علت دوری یک ساله اش از تلویزیون و همچنین بیماری مادرش را با مخاطبان همیشگی خود در میان گذاشته و نوشت:

داشتم کانالهای تلویزیون رو عوض می کردم، مادرم گفت بزن همین جا الان برنامه ات رو نشون می ده!

فهمیدم که دوباره دچار فراموشی شده، بهش گفتم:مامان جان من مدتهاست برنامه ندارم، نزدیک به یکسال!

گفت خب پس چیکار می کنی؟گفتم خدمتگزاری به تو، پرستاری از تو، میخوام به اندازه همه سالهایی که تنهات گذاشتم کنارت باشم و بهت خدمت کنم، چون میدونم خدا بیشتر ازم راضی می شه.

لحظه ای بهم نگاه کرد و سرمو تو دستاش گرفت و پیشونیم رو بوسید و گفت خدایا بعد از من مواظب داریوشم باش...لحظه ای بغض راه گلومو بست، خودمو جم و جور کردم گفتم:ای بابا این چه حرفیه میزنی ما حالا حالاها کنار همیم، کارها داریم عزیزم!

انگشترش رو از دستش درآورد و گفت:اینو پیش خودت نگهدار به کسی ندی آ، مال خودت!

برای اینکه دلش نشکنه گفتم باشه ازش گرفتم و گذاشتم زیر بالشش، ده دقیقه بعد صدام زد، داریوش انگشترم رو گم کردم کی برداشته من اونو خیلی دوست داشتم، گفتم نه عزیزم نگران نباش گذاشتی زیر بالش خودت مادر جان!!

خوشحال شد و دوباره تو انگشتش کرد... چشمام پر اشک شد چون باور کردم فراموشی اون واقعیه!

استوری عمو پورنگ

مختصر بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی که بیشتر با نام هنری عمو پورنگ شناخته می شود 1 مرداد 1352 در تهران به دنیا آمده و فرزند آخر خانواده است.

مادر او اهل گیلان و پدرش اصالتی آذری داشته و متولد شهر سراب بود، به همین دلیل عمو پورنگ تسلط کافی به زبان گیلکی و آذری داشته و در برنامه های خود از این قابلیت استفاده می کند.

داریوش فرضیایی فعالیت هنری خود را از سال 1373 آغاز کرد و با برنامه تورنگ و پورنگ شناخته شده و سپس با نام هنری عمو پورنگ در برنامه های کودک و نوجوان به شهرت رسید.

او در برنامه های بسیاری به عنوان مجری و بازیگر حضور داشته است که می توان به بوستان دوستان عمو پورنگ، محله گل و بلبل، بالشها، بچه محل و کلبه عمو پورنگ اشاره کرد.

داریوش فرضیایی دلیل دوری اش از تلویزیون را فاش کرد

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
منبع : عکاس: طاهره فلاحت پیشه / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی