ساندویچ نذری
اگر قصد نذری دادن در ایام محرم را دارید بهتر پیشنهاد برای شما ساندویچ نذری است که علاوه بر توزیع راحت، جزء کم هزینه ترین نذری ها به شمار می آید.

انواع ساندویچ نذری در ایام محرم و دیگر مراسم

ساندویچ یکی از غذاهای فست فودی رایجی است که به خاطر آسان و ساده بودن و همچنین کم هزینه بودن آن مورد استقبال همگان واقع شده است. تا جایی که حتی در مراسم ها و میهمانی ها از این غذا بسیار استفاده می شود. در سال های اخیر که شیوع کرونا اوج گرفت مردم برای اینکه در مراسم های مذهبی مناسب ترین پذیرایی را از مدعوین داشته باشند و از طرفی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند بجای تهیه و طبخ غذاهای مختلف به توزیع ساندویچ در مراسم هایشان روی آوردند.

به همین منظور ما در این بخش از آشپزخانه نمناک، به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و صفر لیستی از ساندویچ های مختلف که گزینه بسیار مناسبی برای نذری دادن در این ایام می باشد؛ در اختیار شما کاربران گرامی خواهیم داد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

قبل از هر چیزی پیشنهاد می کنیم در تهیه ساندویچ سعی کنید از گوشت استفاده نکنید چرا که ساندویچ هایی که در ترکیبات خود گوشت یا همبرگر، جگر و یا تن ماهی دارند در مدت زمان خیلی کم بوی آزار دهنده ای به اطراف پخش می کند.

ساندویچ نان و پنیر و سبزی

بهترین و ساده ترین ساندویچی که به شما معرفی خواهیم کرد ساندویچ نان و پنیر و سبزی می باشد. این ساندویچ در اکثر مراسم های مذهبی توزیع می شود و با ترکیبی از پنیر و سبزی درست می شود. بنابراین چنانچه می خواهید با هزینه کمی نذر خود را در ایام محرم و صفر ادا کنید این ساندویچ مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود.

ساندویچ ماکارونی

یکی از ساندویچ های قدیمی که با ماکارونی های درشت تهیه می شود و دارای طعم بی نظیری می باشد؛ ساندویچ ماکارونی نام دارد. این ساندویچ با استفاده از ماکارونی، گوجه فرنگی، رب، خیارشور، جعفری ساطوری و... تهیه می شود. پیشنهاد می کنیم در تهیه این ساندویچ به جای گوشت، سوسیس و کالباس و یا سویا استفاده کنید.

ساندویچ ماکارونی

طرز تهیه ساندویچ ماکارونی

ساندویچ الویه

ساندویچ الویه یکی از خوشمزه ترین ساندویچ های سرد محسوب می شود که بهترین گزینه برای مراسم های مذهبی مخصوصاً در ایام محرم و صفر می باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای تهیه این ساندویچ سعی کنید از نان های کوچک گرد همبرگری استفاده نمایید که متفاوت و خاص به نظر برسد.

ساندویچ الویه

طرز تهیه ساندویچ الویه

ساندویچ سوسیس بندری

ساندویچ سوسیس بندری یکی از پرطرفدارترین ساندویچ هایی می باشد که اگر شما از آن به عنوان گزینه نذری استفاده کنید مطمئن باشید که با استقبال بی نظیری مواجهه خواهید شد. قبل از درست کردن این ساندویچ حواستان باشد که سوسیس های با کیفیت تهیه کنید چرا که اگر سوسیس از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ممکن است که در حین پخت و زمانی که آن را هم می زنید به شکل خمیر دربیاید.

ساندویچ سوسیس بندری

طرز تهیه ساندویچ سوسیس بندری

سمبوسه

سمبوسه در گروه ساندویچ های خوشمزه و ساده قرار دارد و بهترین گزینه برای پذیرایی در مراسم ها می باشد. بنابراین با فرا رسیدن ماه محرم که روز به روز به تعداد مراسم های مذهبی افزوده می شود این خوراک انتخاب مناسب و به صرفه ای برای ادای نذر شما خواهد بود. در تهیه سمبوسه موادی مثل سیب زمینی، نان لواش، پیاز و... بکار برده می شود.

سمبوسه برای نذری

طرز تهیه سمبوسه

ساندویچ فلافل

یکی از خوشمزه ترین غذاهای جنوب که طعم تند و لذت بخشی نیز دارد ساندویچ فلافل می باشد. این غذا علاوه بر جنوب در تمام نقاط کشور طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است. از این غذای خوشمزه در مراسم های مذهبی می توانید به عنوان نذری تهیه و توزیع کنید مطمئن باشید که مورد استقبال واقع خواهد شد.

ساندویچ فلافل

طرز تهیه ساندویچ فلافل

ساندویچ کوکو سیب زمینی

ساندویچ کوکو سبزی یکی از ساده ترین غذاهایی به شمار می رود که کاربرد بسیار فراوانی دارد. یکی از پیشنهادات ما برای شما جهت ادای نذر در مراسم های مذهبی، این ساندویچ خوشمزه می باشد که ماهیت اصلی آن ساده و کم هزینه بودن آن است. اصلی ترین مواد این ساندویچ، سیب زمینی و تخم مرغ می باشد.

کوکو سیب زمینی

طرز تهیه ساندویچ کوکو سیب زمینی

ساندویچ ژامبون سرد

ساندویچ دیگری که گزینه بسیار مناسبی برای نذری دادن به شمار می رود می توان به ساندویچ ژامبون سرد اشاره کرد. این ساندویچ محبوبیت بسیار زیادی دارد و در کل دنیا یکی از ساندویچ های پرمصرف محسوب می شود که با استفاده از موادی همچون ژامبون گوشت یا مرغ، گوجه، خیارشور، کاهو، چیپس خلال و... تهیه می شود. شما میتوانید برای ادای نذر خود این ساندویچ را در مراسم های ماه محرم و صفر تهیه و توزیع کنید.

ساندویچ نذری چی بدم که هم خوشمزه باشه هم ارزون؟

4.231
این مطلب مفید بود ؟265
منبع : بخش آشپزخانه نمناک /ن/ش
وبگردی