بهزاد دلنوازان
دلنوازان یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی در زمان خودش بود، بازیگران این سریال صحنه ای را به عنوان سخت ترین صحنه سریال به اشتراک گذاشتند.

خاطره بازی شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی با سکانسی از دلنوازان

دلنوازان یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی در سال 1388 بود که این روزها در شبکه آی فیلم در حال پخش است، شاهرخ استخری بازیگر نقش بهزاد و سیاوش خیرابی بازیگر نقش رامین بیات 14 سال پس از پخش این سریال به خاطره بازی با آن پرداختند. در ادامه این بخش از نمناک استوری های بامزه و خنده دار شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی را مشاهده می کنید.

شاهرخ استخری که در سریال دلنوازان نقش بهزاد سپهری را ایفا نمود، به تازگی در فضای مجازی سکانسی از این سریال را منتشر نمود که درآن با دوستش رامین(سیاوش خیرابی) به خاطر درآوردن لج همسرش یلدا، عاشقانه صحبت می کند تا او گمان کند که پای زن دیگری در میان است. شاهرخ استخری پس از انتشار این ویدیو نوشت:

از جمله سکانس های تو مخ و حرص درآر.

سریال دلنوازان

شاهرخ استخری در سریال دلنوازان

سیاوش خیرابی که در دلنوازان نقش رامین بیات دوست بهزاد و همسر روشنک را ایفا می کند، پست شاهرخ استخری را استوری کرد و نوشت:

جوونی کجایی که یادت بخیر.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در سریال دلنوازان

او همچنین به شوخی با شاهرخ استخری پرداخت و در کامنتی به سکانس وایرال شده دلنوازان واکنش نشان داد و برای بهزاد سریال دلنوازان نوشت:

عزییییزم چرا مکالمه خصوصیمونو پخش کردی.

بازیگران دلنوازان

دوستی شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی از سریال دلنوازان

مختصر بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 14 مهر 1359 در تهران است، سالهاست که با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و دو دختر به نام پناه و نبات دارند، پناه متولد مرداد 1392 و نبات متولد 1397 در بلژیک است. شاهرخ استخری در آثار مختلفی چون دلنوازان، فاصله ها، ساعت شلوغی، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع صفر، دلدادگان و... ایفای نقش نموده است.

مختصر بیوگرافی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون در بیست و نهمین روز از آذرماه 1363 در تهران متولد شد اما اصالتا تبریزی بوده و پسوند فامیلی تبریزی دارد، او در یک خانواده‌ پنج‌ نفره به دنیا آمده و پدرش منوچهر خیرابی و مادرش ماهرخ برهانی بوده و دو برادر به نام‌های آرش و اورنگ دارد. سیاوش خیرابی ازدواج نکرده و مجرد است و تا کنون درآثاری چون ترانه مادری، آوای باران، دلنوازان، نفوذی، لج و لجبازی، حس پنهان، یکی برای همه، خیابان یک طرفه، سه پنج دو، پرستاران، عقرب عاشق و...بازی کرده است.

صحنه ای از سریال دلنوازان که حرص بهزاد را درآورد

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکس: مهسا کیوانپور/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی