سریال دلنوازان
سریال دلنوازان سریال محبوب تلویزیونی که سالها پیش پخش می شد، پس از گذشت مدت ها برخی بازیگرانی که در فیلم دلنوازان هنرنمایی کردند از دنیا رفتند.

بازیگران سریال دلنوازان که مدتها بعد از پخش فیلم درگذشتند

دلنوازان یکی از سریال پرمخاطب تلویزیون در دهه 80 بود که این روزها بر روی شبکه آی فیلم رفته و هنوز هم مخاطبان خاصی را دارد. با پخش دلنوازان بسیاری از بازیگران این سریال مشهور شدند و مورد لطف و عنایت مردم قرار گرفتند. متاسفانه دو بازیگر مشهور این سریال، فریده صابری عمه شکوه دلنوازان و زهره فکورصبور بازیگر نقش ستایش این روزها در قید حیات نیستند و نامشان جاودانه شده است. در ادامه این بخش از نمناک درباره علت فوت و بیوگرافی کوتاه بازیگران فوت شده سریال دلنوازان اطلاعاتی منتشر کرده ایم.

فریده صابری بازیگر نقش مادر مهتاب

فریده صابری بازیگری که در سریال دلنوازان نقش شکوه ملک‌پور مادر مهتاب و روشنک را بازی کرده بود، در روز پنجشنبه 19 بهمن 1396 به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در سن 69 سالگی درگذشت.

زنده یاد فریده صابری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران متولد 18 آبان 1327در تهران بود که درجه فوق لیسانس از دانشگاه ایندیانا در آمریکا کسب کرد و دوره پانتومیم را در کشور آلمان گذراند.او درآثاری چون در قلب من، دلنوازان، مارال، روز شیطان، روز واقعه، درد مشترک،همه بچه های من، تنهاترین سردار و...ایفای نقش نموده بود.

فریده صابری

فریده صابری بازیگر فوت شده بعد از سریال دلنوازان

زهره فکور صبور بازیگر نقش ستایش در دلنوازان

زهره فکورصبور که در سریال دلنوازان نقش ستایش سپهری (الهام زند) را بازی کرده بود، در زمان فیلمبرداری سریال بی همگان و دهم اسفندماه 1400 در سن 43 سالگی درگذشت و نقش ناتمام او در بی همگان به کمند امیرسلیمانی سپرده شد.

زهره فکو صبور

زهره فکور صبور بازیگر فوت شده بعد از سریال دلنوازان عکس از ساقی بلیغ

زنده یاد فکور صبور متولد 1 فروردین 1357 در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی و فرزند آخر خانواده بود. او در آثاری چون باغ کوچک بی بی گل، ریحانه، نرگس، بی همگان، دردسرهای عظیم، دلنوازان، مسافری از هند، کامیون، روزگار جوانی، فصل زرد، دنگ و فنگ روزگار، کاشانه، آخرین اجرا، با من بمان دخترم، عروس بندر و... ایفای نقش نموده بود.

کدام بازیگر سریال دلنوازان بعد فیلم فوت شد؟

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی