ابتسام بغلانی

همسر ابتسام بغلانی؛ بازیگر زن داعشی سریال سقوط

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1401کد مطلب : 89682تعداد نظرات : 4 نظر
ابتسام بغلانی این روزها با بازی در سریال امنیتی سقوط در نقش فرمانده زن داعشی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر تسلط بسیار خوبی بر زبان عربی دارد.

ابتسام بغلانی، بازیگر زن داعشی در سریال سقوط

سریال سقوط که یکی از پرطرفدار ترین سریال های نمایش خانگی در حال حاضر است، سریال امنیتی است که به لحاظ مضمون و محتوای حساس با موضوع داعش، برای بیننده جذابیت ویژه ای پیدا کرده.

سریالی که الناز ملک در نقش آیسان را به اوج نقطه توجه می رساند و با حساس تر شدن سریال به واسطه نمایش هر چه بیشتر رفتارهای کثیف نیروهای تکفیری، کاراکترهایی همچون فرمانده زن داعشی را به شکل دیگری برای مخاطب مهم می سازد.

ابتسام بغلانی، بازیگر زن داعشی در سریال سقوط است که از ما خواسته بودید او را در بخش فرهنگ و هنر نمناک، بیشتر برایتان معرفی کنیم.

ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی بازیگر زن داعشی در سریال سقوط

ابتسام بغلانی، بازیگر زن ایرانی است که به تازگی با ایفای نقش در سریال سقوط شهرت خاصی پیدا کرده. این خانم بازیگر که پیش از این در سریال‌هایی مانند کیمیا و نجلا به ایفای نقش پرداخته بود، در این سریال به عنوان یکی از اعضای اصلی داعش فعالیت می کند و به دلیل تسلط بر زبان عربی، به خوبی از عهده ایفای نقش این کاراکتر منفی، برآمده است.

فیلم و سریال های ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی هنرپیشه زن معروفی است که به عنوان مجری در هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر نیز حضور داشته است و در چندین فیلم و سریال ایفای نقش داشته. ابتسام بغلانی در فیلم سینمایی دختر به کارگردانی رضا میرکریمی با فرهاد اصلانی و ماهور الوند همبازی بود. دیگر فیلم های سینمایی این بازیگر هم شامل فیلم های خروج، کودک و فرشته، اپاتان است که وی به عنوان بازیگر در آنها حضور داشت.

سریال جلال

ابتسام بغلانی در سریال جلال2 / عکس از اسرافیل قاسمی

سریال های این بازیگر هم شامل:سرجوخه، کیمیا، نجلا، لحظه گرگ و میش، مجموعه نمایش خانگی سقوط، فیلم‌ تئاتر عند از مطالبه و نمایش های سانتی متر، نوبت یعنی بعدی، برگشتن می باشد.

سریال نجلا

ابتسام بغلانی در کنار آزیتا حاجیان در سریال نجلا/ عکس از مهفام هاشمی

ازدواج و همسر ابتسام بغلانی

در مورد زندگی شخصی و همسر این بازیگر هیچ تصویر و اطلاعات موثقی منتشر نشده است.

همسر ابتسام بغلانی؛ بازیگر زن داعشی سریال سقوط

4.230
این مطلب مفید بود ؟255
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سریال سقوط
4 نظر به ثبت رسیده است
امیر صدرا1401-11-01
چقدر من از دست این نقش حرص خوردم
خدایا شکرت که داعش نابود شد
160
حانیه1401-11-01
دقیقا
داعش خود وحشت بود
من حتی از اسمش هم ترس داشتم
170
محسن1401-11-20
چقدر تو قسمت جدید سریال سقوط این بازیگر خوب ایفای نقش کرد
بخصوص اونجایی که خواست آیسان رو خفه کنه
50
مهدی زاده1402-01-12
بازیگر ام عبیده نقشش رو خوب بازی کرده، گرچه ایشون خوزستانی هستش اما واژه های دیالوگهای عربیش قوی و بسیار باور پذیر و با لهجه عراقی بود. همچنین نگارش دیالوگهای فارسیش بصورت گویش عراقی بود و خوب اجرا شده.
20
وبگردی