احسان علیخانی و رشیدپور
احسان علیخانی و رضا رشیدپور بعد از مدتی دوری با برنامه عصر جدید و بمب به آنتن تلویزیون بازمیگردند.

احسان علیخانی و رشیدپور در راه تلویزیون

احسان علیخانی و رضا رشیدپور از مجری های پرطرفدار تلویزیون هستند که برنامه هایشان همواره مخاطبان خاص زیادی داشته است.

این دو مجری کشورمان بعد از مدتی دوری از تلویزیون به زودی به آنتن شبکه سه بازمیگردند و در شب های پاییز با برنامه هایی جذاب مهمان خانه های مخاطبان خواهند بود.

پخش ادامه عصر جدید با احسان علیخانی

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون است که تابحال دو فصل از این برنامه استعدادیابی ساخته شده است.

برنامه عصر جدید برای اولین بار 27 بهمن ماه سال 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و فصل دوم این برنامه از 6 اسفندماه سال بعد پخش شد و با فرارسیدن ماه محرم و صفر پخش مرحله نیمه نهایی فصل دوم این برنامه به زمان دیگری موکول شد.

احسان علیخانی بعد از مدتی دوری از تلویزیون از اوایل آبان ماه به آنتن شبکه سه بازمیگردد و مخاطبان این برنامه میتوانند شاهد پخش ادامه مسابقه عصر جدید باشند.

در زمان عدم پخش برنامه عصر جدید، برنامه هشتک عصر جدید با اجرای ایمان قیاسی از شبکه سه پخش شد و گزارشاتی از تمرینات پشت صحنه این برنامه به نمایش گذاشته شد.

احسان علیخانی

بمب رضا رشیدپور در شبکه سه

رضا رشیدپور یکی دیگر از مجریان با سابقه و پرطرفدار تلویزیون است که اجراهای متعددی را در تلویزیون برعهده داشته است و به زودی با یک برنامه جدید مهمان خانه های مخاطبان از قاب شبکه سه سیما میشود.

بمب مسابقه جدید رضا رشیدپور در تلویزیون است که از اوایل آبان ماه و به احتمال زیاد از 5 آبان روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

رضا رشیدپور که آخرین بار اجرای برنامه اتفاق را در شبکه سه سیما برعهده داشت، بعد از چند ماه دوری از تلویزیون با مسابقه ای جذاب به نام بمب به آنتن تلویزیون بازمیگردد تا در شب های پاییز با برنامه ای سرگرم کننده در کنار مردم باشد.

فرزاد فرخ خواننده جوان موسیقی پاپ تیتراژ برنامه بمب رضا رشیدپور را خوانده است.

رضا رشیدپور و محمد رضائیان

رقابت احسان علیخانی و رشیدپور با برنامه هایی جدید در تلویزیون

4.140
این مطلب مفید بود ؟337
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی