الهام حمیدی

جدیدترین عکس شکارشده از الهام حمیدی و همسرش

تاریخ انتشار : 20 آذر 1402کد مطلب : 91449تعداد نظرات : 1 نظر
الهام حمیدی بازیگر توانمند ایرانی که تا مدت ها مخاطبین را در انتظار دیدن تصویر همسر خود گذاشته بود اخیرا جدیدترین عکس دو نفره او و همسرش سوژه دوربین عکاسان شد.

الهام حمیدی و همسرش در کنسرت مجید رضوی

الهام حمیدی که در ذهن مخاطبان تلویزیون با بازی درخشانش در نقش آسنات سریال یوسف پیامبر ماندگار شده است، با حضور در کنسرتی به همراه همسرش سوژه دوربین عکاسان شد و قاب زیبای عاشقانه بازیگر شوق پرواز و همسرش در فضای مجازی وایرال شد و چهره و استایل او بسیار مورد توجه قرارگرفت. در ادامه این بخش از نمناک جدیدترین عکس الهام حمیدی و همسرش را منتشر نموده ایم.

جدیدترین قاب دونفره الهام حمیدی و همسرش مربوط به حضور آنها در یک کنسرت است که در این تصویر تغییرات چهره بازیگر سریال مختارنامه و علیرضا صادقی همسر او مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

الهام حمیدی

عکس الهام حمیدی و همسرش علیرضا صادقی/عکس از مهسا فریدونی

همسر و فرزندان الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون که در 13 بهمن 1397 در 41 سالگی با انتشار عکس هایی از مراسم ازدواجش خبر از آغاز زندگی مشترک خود را داد، تا مدت ها از چهره همسرش رونمایی نمی کرد و کمتر کسی از اهالی هنر با همسر خانم بازیگر، علیرضا صادقی آشنا بود اما بعد از مدتی عکس همسر الهام حمیدی لو رفت و از تیررس دوربین عکاس ها و خبرنگارها پنهان نماند.

علیرضا صادقی همسر الهام حمیدی از اهالی هنر هفتم نیست و در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد. این زوج هم اکنون دارای دو فرزند می باشند، نام پسر الهام حمیدی الوین به معنای گل بهشتی است که در 12 خرداد 99 به دنیا آمده و نام فرزند دوم این بانوی هنرمند ماهلین است که تنها پس از گذشت یک سال و پنج ماه از تولد پسرش در تاریخ 22 ماه مهر 1400 چشم به جهان گشوده است.

الهام حمیدی و همسرش

سلفی الهام حمیدی در کنار همسرش علیرضا صادقی

مختصر بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 8 آذر 1356 در تهران است. استعداد هنری در خانواده حمیدی موروثی می باشد و پدرش در جوانی از بازیگرن تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود.

الهام حمیدی سابقه حضور در آثاری همچون معجزه عشق، خائن کشی، مختارنامه، شوق پرواز، خیلی دور خیلی نزدیک، سرگیجه، یوسف پیامبر، مختارنامه،مسافری از هند، زیر تیغ،گهواره ای برای مادر، ملک سلیمان، بچه های ابدی،آخرین دعوت،تخته گاز، محیا و... را در کارنامه هنری خود دارد. خانم هنرمند علاوه بر بازیگری مدتی مزون لباس داشت و طراحی لباس می کرد و بسیاری از کارهای هنری از نقاشی و کارهای دستی را تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال نموده است.

جدیدترین عکس شکارشده از الهام حمیدی و همسرش

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
منبع : عکاس پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
ع.تاج1402-09-20
خانم الهام حمیدی تا قبل از جراحیهای زیبایی،واقعا زیبا و ملیح بودن.نمیدونم چرا ایشون دست به این جراحیها زدن،وقتی خودشون خوش چهره بودن
دقیقا مثل خانم نیوشا ضیغمی
90
وبگردی